Trofea nowe

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika Marley., 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Marley.

    Marley. Zaawansowany

    Wszystko super nowe trofea, jest co robić, ale proszę mi powiedzieć kto układa ten gameplay do seafight, chyba ktoś kto nie pojęcia o play for fun, wpradzone nowe trofea, robią z człowieka bota, boty są zakazane, ale to ludzie odpowiedzialni za tworzenie tej gry, robią z Nas graczy, zombiaków. Niechciało mi się analizować wszystkich nowych trofeum, skupimy się na jednym dla przykładu, żeby pokazać jak się ma 1% szkód więcej do rzeczywiści.

    Pamiątka zaginionej floty,

    Użyj 6000 portali,

    Portal działa co 5 min

    6000x 5 min = 30000 min
    30000 : 60 min = 500h

    500 godzin klikania w teleportów

    Średnio gracz gra 1h, 2h dziennie, to wychodzi ponad rok klikania teleportów. Jest to żmudne, nie sprawiające żadnej przyjemności z gry. A przez ten rok Bigpoint wprowadzi nowe armaty, wiele innych, i ten 1% maks pewnie 5% nic nie zmieni przy tych obecnych salwach.

    Powiecie nie musisz robić, nic ci nie karze, ale gracz to taka osoba która gra dla przyjemności i chciałby rozwijać swoje umiejętności, czy też w tym przypadku konto seafight, ale w sposób play for fun. A nie zrobienia z Nas botów.

    Nie oczekuje nic w zamian, ale chciałbym zobaczyć osobę, która jest odpowiedzialna za gameplay i jej powiedzieć prosto w oczy, niech zmieni branże, bo nie ma pojęcia o grach i rozgrywce.

    Ta gra jest idealnie stworzona pod używanie botów, zaraz powiecie, że bot nie nabije tych trofeum, tak wiem czytałem FAQ, chodzi o całokształt gry Seafight.

    Pozdrawiam, gracz z 15 letnim doświadczeniem w tej grze.
     
  2. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Okazjonalny autor

    To prawda, podpinam się, ktoś nie ma kompletnie wyobraźni.. również gram od około 15 lat.. z przerwami co prawda, ale to jest porażka co tu trzeba robić, a eventy.. 3/4 graczy na botach. Gracz który gra sam, tak jak ja nie ma kompletnie żadnych szans na jakikolwiek ranking eventowy, lige, cokolwiek.. smutne.
     
  3. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Wyobraź sobie,że ja mam tylko zrobione te Wspólnoty Narodów na 5 i to nie wszystkie,a Fenghuang zrobiłem kilka razy te misje i mi się znudziło. Nie wiem jaki jest sens dawać znów masę misji do robienia,(już nie mówię w ogóle o jakiejś ankiecie,co gracze chcieliby w tych trofeach mieć itd),w momencie kiedy jest masę treści i misji do ogarnięcia z nowych obszarów..... Już miało się nadzieję,że misji nie będzie przybywało,a tu masz,dostawa.... I patrząc na niektóre czynniki które trzeba spełnić by móc odblokować,swierdzam iż przez następny rok niektórzy będą trzymali powieki na zapałkach. Zrobią się same to się zrobią,nie było i było dobrze,więc bez też da się grać.
     
    BA_PP187 lubi to.
  4. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Dają co chwila nowe rzeczy bo automaty już dawno to naklepały, normalnie grając gracz nie jest w stanie a jaśnie BP co chwile nagradza latające automaty na eventach na rankingach, sezonach ta coś już dawno przestało być grą. Nie ma eventu chwile popływałem na 50/2 i 50/3 i już kilkanaście automatów widziałem i to najlepsze że w dzień w dzień spora część tych samych.
    Dlatego nie wiem z czym BP walczy, skutek jest zerowy, a normalnym graczom takie coś nie bawi.
    Gra ta już sięgnęła dna.
    Kiedyś wszystko można było zdobyć za walutę gry kupiło się prymkę i można było pograć i jeszcze jakie nagrody można było na jacpot wygrać
    Dzisiaj nieosiągalne bez realnej kasy, masę rzeczy czasowych, kolosalna przepaść miedzy graczami, ogromna ilość automatów, masę graczy z kontami na tańszych walutach po stworzeniu globa ... jedne wielkie dno