Sugestie Tutaj możecie zgłosić błędy w tłumaczeniach w grze

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *GTL_Eviana*, 1 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    Pomóżcie nam w usprawnieniu gry!

    Oddajemy Wam ten wątek, w którym możecie zgłaszać błędy w tłumaczeniach / błędy językowe w grze.

    Jakie informacje są potrzebne przy zgłaszaniu błędu w tłumaczeniu?

    1. Tekst zawierający błąd

    2. Informację gdzie ten problem występuje i jak możemy go zlokalizować? (w którym przedmiocie/miejscu/menu)

    3. Zrzut ekranu


    Jeżeli macie jakieś własne sugestie dotyczące tłumaczenia, możecie je tutaj także zamieścić.


    Po otrzymaniu Waszego zgłoszenia na forum nasi Moderatorzy przekażą problem do odpowiedniego działu za pomocą wewnętrznego systemu. Dzięki Waszej pomocy usprawnianie gry będzie dużo szybsze!

    Każda osoba, która zgłosi w tym wątku nowy problem dotyczący błędu tłumaczeń/językowego w grze dostanie w podziękowaniu 2000 pereł. Oczywiście przed przyznaniem nagrody będziemy musieli potwierdzić występowanie błędu. W tym celu prosimy o dokładne wskazówki dotyczącego miejsca jego występowania - według instrukcji wspomnianych wyżej.

    Ekipa Bigpoint dziękuje Wam za pomoc i życzy dużo radości z gry!
     
    Cezary.1992 i MOD_Stark lubią to.
  2. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Panowie spam usuwam a jesli nadal zabawa bedzie trwala - poleca baniorki.
     
    PIRANIA lubi to.
  3. ech to bylo najciekawsze z tej gry:p
     
  4. PIRANIA

    PIRANIA Aktywny autor

    Czyli co wygrałem licytacje?
     
  5. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    *GTL_Eviana* lubi to.
  6. Wiedźma

    Wiedźma Aktywny autor

    Przy okazji przyglądania się abordażom taki drobny loca błąd:

    Miejsce błędu: Klient/Załoga/Wartości
    Jest: Obronione złoto
    Sugerowany tekst: Bronione złoto

    Wartość w tym miejscu podawana to całkowita ilość złota przed abordażem a nie to co pozostało po abordażu.

    [​IMG]
     
    *GTL_Eviana* lubi to.
  7. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Błąd nie tyle w tłumaczeniu - raczej "czeski błąd"
    Menu wyboru amunicji - super amunicja voodoo

    Jest:

    Szkody: 60+75 HP

    A zdaje się że powinno być VP
     
  8. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    Kiepska nagroda ;)
     
    bialaDama66 lubi to.
  9. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Otwórz menu rzusznikarza/KUP PRZEDMIOTY/KLUCZ
    gdy kupiłem 5 kluczy otrzymałem taki komunikat
    https://prnt.sc/m30h4u
    wykonałem ten zakup raz, więc nie wiem czy za drugim razem nie wyjdzie co innego
    jeśli wyjdzie to samo to należało by usunąć duplikujące się wystąpienia zmiennych w kodzie
     
  10. POLSKA

    POLSKA Młodszy ekspert

    oddali chłopców okrętowych na plac targowy i całkiem spoko cena to pierwszy krok BP w dobrą stronę XD
     
  11. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    kupiłem chłopców na około 200 dni ale nie widzę tego w zakładce oficerowie gdzie teraz można sprawdzić na ile dni ich mam?
     
    Erdien lubi to.
  12. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Amunicja lodowa
    Ilość pakietów 1000 Sztuki Dzięki najnowszej metodzie zamrażania rosy produkcja produkcja amunicji lodowej stała się pro...

    plac targowy, czarny rynek, amunicja
     
  13. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Menu bractw.
    Ogłoszenia.
    Po napisaniu wiadomości mamy do wyboru:
    "Post"
    "Odczuć"

    Mniemam iż właściwszym by było -
    -Zapisz
    =Odrzuć

    No ale to tylko moje zdanie, co ja tam wiem... Moderatorka Mruczuś wie lepiej pewnikiem...
     
  14. slek61

    slek61 Czeladnik forum

    Kolejny Dzień Pirackiej Bandery (Szweckiej) ???????????? może ktos to poprawi
     
  15. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Aktywuj przedmioty ->płomień Tortuga...

    Po najechaniy kursorem na ikonkę pojawia się tooltip opisowy... I jest trochę nie po polsku...:)

    Wyraz -powodują- jest tam całkowicie zbędny...
     
  16. $SZALENIEC$

    $SZALENIEC$ Forumowy żółtodziób

    Kody bonusowe są a nie mam w placu targowym: zrealizuj kupon, czarny rynek jak i posterunku handlowego
     
  17. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Miejsce wpisywania kodów bonusowych zostało przeniesione na mapę morza:
    [​IMG]
    Tak samo sprawa ma się z czarnym rynkiem i posterunkiem handlowym, wszystko jest teraz w sklepie na mapie morza.
     
  18. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Od kiedy Lobo i Roho spotykamy na mapach 1/1?
    Tak stoi w opisach...
     
  19. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Zostało to już poprawione, dziękuję za uwagę :)
     
  20. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Jeśli ten wątek dotyczy również błędów w grze...
    to na stronie z której możemy pobrać paczki klienta Seafight na Linuxa - pojawia się plik *.exe (windowsowy plik wykonywalny (nie będę grał w to przecież na WINE'ie)), gdy tak naprawdę otrzymujemy archiwum *.tar.gz
    strona tak na prawdę nie różni się prawie niczym od strony na której pobieramy instalator na Windowsa jeśli chodzi o front-end'u.
    Jedyną różnicą jest brak minimalnej wersji systemu.
    [​IMG]
    chciałbym się przy okazji dopytać o dostępność starszych wersji klienta na Linuxa, ze względu na dużą niestabilność.
    (gdy ostatnio aktualizowałem inny program (ts3 do 3.3.0) to aby rozwiązać problem byłem zmuszony znaleźć starszą wersję z powodu braku stabilności tej najnowszej)