Sugestie Tutaj możecie zgłosić błędy w tłumaczeniach w grze

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika *GTL_Eviana*, 1 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Kolejny Dzień Pirackiej Bandery (Austryjackiej)

    Winno byc Austriackiej.

    Warto niekiedy sprawdzic, wszak nie Austryja a Austria...
     
    MOD_BRUTUS i *HMS^VICTORY* lubią to.
  2. ItakCieZatopie!

    ItakCieZatopie! Okazjonalny autor

     
  3. Jas84

    Jas84 Czeladnik forum

    Być może nie jest to błąd w tlumaczeniu, jednak troszke psuje ogólny odbiór, Sezon podobno już mamy 3 a nie jak na głównej 2 ;)
     
    MOD_BRUTUS i BA_PP187 lubią to.
  4. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Zgłoszone.
     
  5. Repering

    Repering Młodszy ekspert

    Ja zgłaszam 2 błędy:

    1.Wskazówka przy logowaniu się do gry "Ognień Elma" zamiast Ogień Elma
    2.Błąd w opisie Płomienia Tortuga powodują unieważnia ten efekt zamiast powodują unieważnienie tego efektu.
     
  6. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Nie jest to do końca błąd w tłumaczeniu, ale przedmioty Okaryna Czasek i Cherlawa Mewa mają prawdopodobnie zamienione grafiki.
    Po zajrzeniu do magazynu - Cherlawa Mewa (przedmiot misyjny z poziomów 16-20 powiązany ze zmianą zleceniodawcy z Ajaksa na Kasandrę) przedstawia jakieś dziwne czaszki. Jak się później okazuje
    później mewa jest wypuszczana przez nas na prośbę Kasandry.
    Z kolei Okaryna Czaszek (przedmiot misyjny powiązany z misją Loreny B... (zleceniodawca na 14/1) polegającą na ubiciu jednego Hrela Drakirów i zdobycia tego przedmiotu) nie posiada miniaturki, ale za to po najechaniu myszką na kwadracik - pojawia się mewa z jednym okiem większym od drugiego oraz kopertą w dziobie.
     
  7. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    konfiguracja 4 wysp z dolnego prawego rogu na 12/1 jest źle ustawiona. O ile na mini mapie są 4 wyspy, to na mapie morza jest ich 3. Na poniższym zrzucie przedstawiam, że mój statek osiadł na "mieliźnie"
    test
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 listopada 2021
  8. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Mozesz dolaczyc zrzut?
     
  9. ziomekzpoziomek

    ziomekzpoziomek Czeladnik forum

    [​IMG]

    Na mini mapie jest wyspa lecz na mapie gry jej nie widać :D
    Mam nadzieje ze o to chodziło
     
    Erdien lubi to.
  10. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Ja to sie na tym nie znam... Ale ktos tylko do pieciu liczyc umie... Sprawdzcie co sie wyswietli jak najedziecie kursorem na szosta czesc ukladanki....
    Nowa matematyka 6=5...
     
  11. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Tekst jest zbyt szeroki.
    Można zamiast (Premia do łupu: %d%) i (Premia do szczęścia: %d%) zastosować (Łup: %d%) i (Szczęście: %d%) Co przynajmniej umożliwiłoby poznanie wartości (Funkcja ponad Formę)
    [​IMG]
     
  12. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Proszę:
    [​IMG]
    Wcześniej również dołączyłem zrzut w postaci pliku png zakodowanego w base64, jednak widać musiałem go przedstawić w zbyt niezrozumiały sposób.
     
  13. (RaTaTuJ)[PL-]

    (RaTaTuJ)[PL-] Forumowy żółtodziób

    Automaty to jeden wielki błąd w tej grze ,misji nie mozna zrobić bo idioci mają ustawione na atak .po co robić takiemu konto jak bot za nich PB PE PD nabija sezon sam robi złoto perły yulongi i inne waluty zbiera .......
     
  14. Exitt86

    Exitt86 Forumowy żółtodziób

    Mam pytanko dlaczego na mapie słonecznej nie ma napisane ile trzeba Sumburstów Ubić żeby boss wyskoczył