Ulepszone tarcze Voodoo od 09.08.2012

Temat na forum 'FAQ - Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Lilith, 15 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Od 09.08.2012 na Twoim statku zrobi się magicznie dzięki szamanom Voodoo. A oto, co Cię czeka:
    • 2 różnych szamanów Voodoo
    • Automatyczna regeneracja punktów Voodoo Twojej tarczy Voodoo dzięki pomocy szamanów
    • Szamani regenerują aż do 365 punktów Voodoo na sekundę
    • Szamani są do kupienia za złoto i perły
    • Amulety Voodoo z czasem schładzania mogą być teraz także użyte w walce
    Pytania & odpowiedzi
    Co da mi szaman Voodoo?

    Szaman Voodoo ładuje automatycznie punkty Voodoo Twojej tarczy Voodo. Nie musisz więc już używać żadnych amuletów Voodoo, jeśli chcesz wrócić do walki z całkowicie wzmocnioną tarczą!

    Jak tylko staniesz w miejscu ze swoim statkiem i nie bierzesz udziału w walce, szaman Voodoo zregeneruje Twoją tarczę co sekundę o pewną ilość punktów Voodoo. Im lepszy Twój szaman, tym lepsze będzie jego działanie. Jeśli korzystasz z korzyści konta Premium, będzie on nawet o 50% bardziej wydajny!

    Czym różnią się ci dwaj szamani Voodoo?
    Obecnie istnieją dwa rodzaje kapłanów Voodoo. Najmij ich na swoim statku:

    Szamana Voodoo (poz. 1) możesz kupić za złoto. Regeneruje on Twoją tarczę Voodoo o 70 punktów Voodoo na sekundę.

    Szaman Voodoo (poz. 2) regeneruje Twoją tarczę nawet o całe 245 punktów Voodoo na sekundę. Możesz go kupić za perły.

    Kiedy szaman Voodoo zregeneruje moje punkty Voodoo?
    Szaman Voodoo zregeneruje od razu co sekundę Twoje punkty Voodoo, jak tylko staniesz w miejscu ze swoim statkiem i nie będziesz już brał udziału w walce.

    Muszę kupić szamana Voodoo w dziale płatności?
    Nie! Jednego z szamanów Voodoo możesz kupić za perły, a drugiego nawet za złoto!

    Czy mój szaman Voodoo pozostanie na zawsze na pokładzie?
    Tak! Szamani Voodoo są wyjątkowo wierni i pozostaną z Tobą na zawsze na pokładzie. Jeśli jednak zdecydujesz się kiedyś zatrudnić lepszego szamana Voodoo, możesz też po prostu zwolnić swojego starego szama.

    Czy dostanę jakiś bonus, jeśli będę korzystał z korzyści konta Premium?
    Tak! Jeśli korzystasz z korzyści konta Premium, szamani Voodoo będą bardziej wydajni, nawet o całe 50%!

    Czy utracę mojego szamana Voodoo, jeśli nie będę już graczem Premium?
    Nie! Szaman Voodoo pozostanie Ci wierny i zostanie na Twoim pokładzie. Jeśli nie będziesz już graczem Premium, nie będzie on już jednak tak wydajny. Stracisz bonus, który zapewniał Ci 50% więcej regeneracji Twoich punktów Voodoo.

    Czy mogę korzystać z pomocy szamanów Voodoo jednocześnie z amuletami
    Voodoo lub majtkiem od napraw?

    Tak! Dzięki amuletom Voodoo zaoszczędzisz nawet swojemu szamanowi Voodoo mnóstwo pracy i będziesz jeszcze szybciej gotów do następnej bitwy!

    Twój majtek od napraw i Twój szaman Voodoo mogą pracować równocześnie i wzmocnić Cię wspólnymi siłami jeszcze szybciej – ponieważ jeden z nich troszczy się o statek, a drugi o tarczę.

    Co zmieni się w amuletach Voodoo?
    Amulety Voodoo mają nadal to samo działanie, a mianowicie nadal regenerują Twoje punkty Voodoo, ale tym razem udało nam się ulepszyć! Od teraz możesz używać amuletów Voodoo także w walce. Zregeneruj szybko aż do 50 000 punktów Voodoo i zaskocz swoich przeciwników!

    Tak potężnego, taktycznego przedmiotu nie możesz oczywiście używać w nieskończoność. Po wykorzystaniu amuletu, musisz najpierw odczekać aż będziesz mógł użyć ponownie kolejny amulet, aby zregenerować swoje punkty Voodoo.

    Szaman Voodoo naprawia moje PV jeśli mam 0 HP?
    Nie, Szaman Voodoo naprawia twój statek jeśli masz co najmniej 500 HP.

    Jeśli naprawiam się w ruchu z Majtkiem klasy 5, mój szaman voodoo także naprawia PV?
    Nie, Szaman voodoo naprawia PV tylko gdy statek stoi w miejscu.

    Czy szaman voodoo naprawia PV gdy jestem reperowany z armat regenerujących ?
    Nie, ponieważ jesteś atakowany.

    Szamani - Regeneracja Tarcz Voodoo?

    Szaman Voodoo poz. 1 PV - wartość naprawiania + 70 bez premium , a + 105 z premium
    Szaman Voodoo poz. 2 PV - wartość naprawiania + 245 bez premium , a + 365 z premium
    Szaman Voodoo poz. 3 PV - wartość naprawiania + 675 , a + Punkty Voodoo + 25.000
    Szaman Voodoo poz. 4 PV - wartość naprawiania +1.000, a + Punkty Voodoo + 50.000
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 sierpnia 2017
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.