umowa

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika wrednygoryl, 7 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    Witam do czego służy umowa o wsparcie ?,i drugie pytanie co to jest za ikonka z armatą ?
     
  2. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Cześć! Umowa o wsparcie jest jednym z kilku potrzebnych przedmiotów do natychmiastowego ukończenia pergaminu, który jest wykonywany przez Kapitana (LIGA KAPITAŃSKA)
    Jeżeli chodzi natomiast o ikonkę z armatą. Zgaduję że chodzi o tę ikonkę - armata.jpg
    jest to "umiejętność" Armaty Bastion w linku znajdziesz więcej informacji na ten temat. :)
     
    BA_PP187 lubi to.
  3. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    oki dziękuje można zamknąć :)
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zamykam.
     
  5. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    A czy można gdzieś sprawdzić ile mam takich umów?
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    W magazynie.
     
  7. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    No chyba nie do końca (albo u mnie jest inaczej), w magazynie nie mam żadnej umowy (chyba że nazywa się to inaczej), a jednocześnie w Lidze Kapitańskiej mam możliwość wysłania kapitana na pergamin. Co może być nie tak?
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszystko jest ok, kapitana możesz wysłać w każdym momencie. Umowa jest potrzebna tylko do natychmiastowego ukończenia pergaminu. Bez umowy ukonczenie trwa dłużej.
     
  9. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    OK, wszystko jasne. To ostatnie pytanie - skąd można wziąć taką umowę?
     
  10. Dostajesz za wykonanie misji z portu na 40 i 45 oraz jak się‼ nie mylę z 31/1
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Screenshot_2.jpg
     
  12. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    No właśnie, tak podejrzewałem, tę misję zrobiłem w ostatnim czasie dwa razy i teoretycznie powinienem mieć 2 umowy ale w magazynie pusto. Czy tę umowę mogłem wykorzystać do czegoś innego albo ma ona ograniczony czas na wykorzystanie?
     
  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Umowa może się nie wyświetlać w magazynie. Wyślij kapitana i Użyj umowy i bedziesz wiedział czy wszystko było ok.
     
  14. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    OK, to nie jest takie ważne, tak się tylko ciekawiłem. Z mojej strony to wszystko, zdrówka życzę!
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wzajemnie.

    Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.