Unity - Raport błędów

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 17 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Technicy BP.
     
  2. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    Czemu to tak długo trwa? kiedyś szybciej taka sprawa załatwiona była? To są kamienie 32 i 31 używam ich na statku teraz musiałem 27 założyć i czekać 1 miesiąc jestem stratny bez tych kamieni. Czy nie da się pośpieszyć tego ?
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wytyczne postępowania się zmieniły. W obecnym evencie masz 4 designy które łatwo zdobyć i mają kamienie 31 więc możesz ich użyć. Na te zaginione musisz czekać. Nic nie poradzimy.
     
  4. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    Dalej cisza 3 tydzień idzie
     
  5. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    An error occurred
    Error: EPERM: operation not permitted, open 'C:\Users\Admin\AppData\Local\Seafight\app-2.1.1\laun...\Seafight.exe'
    Please try again in a few minutes. If you keep encountering this error, please report it to our customer service

    to mam napiane .... prosze o tłumacza z informatycznego na ludzki jezyk.... nie działa gra juz 3 dzien
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wcześniej klient działał porawnie ? Coś zmieniałeś w kompie ? instalowałeś ponownie ? Masz włączonego antywirusa ?
     
  7. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    juz sie pytałes o to samo... ale napisze ponownie.
    tak wczesniej klient działał poprawnie 3 dni temu sie zepsuło... i zdechło nie działa.
    nic niezmieniałem w kompie nic nie instalowałem nic nie modyfikowałem.
    tak instalowałem ponownie klienta 65 razy pobierałem 65 razy....
    tak ma włączonego antywirusa czasem krzyczy na sf ze to wirus ja sa nowe synchronizacje updaty....
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zatem napisz do pomocy technicznej.
     
  9. obrzygany_pawełek

    obrzygany_pawełek Okazjonalny autor

    na innym koputerze tez nie działa.. wyprzedzam pytania..
    czy mógłbys przekazc to bo ja juz nie mam siły ani do tej gry ani do was .... spychologia stosowna no porazka
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tak jak pisałem wyżej, musisz zgłosić się do PT.
     
  11. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    BA-pytanie.
    Czy jak czekam na odpowiedz z PT odnośnie kamieni to zgłoszenie może być zamknięte?
     
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tak, po 7 dniach bez odpowiedzi samo się zamyka. Twój problem został przesłany do techników więc pozostaje tylko czekać.
     
  13. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    nie rozumie tego jest z dziennika ze miałem ile można czekać?
     
  14. dynia432

    dynia432 Naśladowca mistrzów

  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  16. PatroxX

    PatroxX Forumowy żółtodziób

    Hej mam pytanie bo szukam i znaleść nie mogę, wrócilem do gry i nie ma w głównym okienku tawerny itp . to jakiś bład czy tak ma byc?