Pomoc techniczna Unity

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika WICHER-FAL, 9 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WICHER-FAL

    WICHER-FAL Młodszy ekspert

    Wystąpił błąd podczas uruchamiania zawartości Unity na tej stronie. zobacz konsolę JavaScript w przeglądarce, aby uzyskać więcej informacji, o którym wystąpił błąd: nieprawidłowy znak.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Pobierz nową wersję javy.
     
  3. WICHER-FAL

    WICHER-FAL Młodszy ekspert

    A skąd ja wsiąść?
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Najlepiej z oficjalnej strony Java, ewentualnie kliknij na ikonę javy na Twoim komputerze i wybierz opcję aktualizacji.
     
  5. WICHER-FAL

    WICHER-FAL Młodszy ekspert

    na drugim kompie brak gl co to
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Bym prosił o dokładniejsze informacje.
     
  7. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Na pewno chodzi o WebGL, to jest rozszerzenie możliwości języka JavaScript, zapewniającym dostęp do trójwymiarowego API w przeglądarce internetowej, napisz jakiej używasz przeglądarki.
     
  8. WICHER-FAL

    WICHER-FAL Młodszy ekspert

    FIREFIOX
    MICROISOFT EDGE
    GOOGLE
     
  9. WICHER-FAL

    WICHER-FAL Młodszy ekspert

    ZDAZA SIE TEZ INTERNET EXPLODER
     
  10. WICHER-FAL

    WICHER-FAL Młodszy ekspert

    A czy wiadomo kiedy zniknie klijet czy będzie on dostępny tak samo jak Unity
     
  11. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Na pewno masz wyłączony WebGL Draft Extensions, i wyświetla się komunikat o błędzie, nie we wszystkich przeglądarkach ta funkcja jest automatycznie włączona, jeśli używasz chrome to w pasku adresu wpisz:
    chrome: // flags
    naciśnij Enter
    następnie znajdź nazwę na liście:
    WebGL Draft Extensions
    po prawej stronie zmień rozwijając pasek z Disabled na Enabled
    zatwierdź
    zamknij przeglądarkę i uruchom ponownie powinno działać normalnie.
    Napisz czy pomogło.
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2020
  12. WICHER-FAL

    WICHER-FAL Młodszy ekspert

    an error occurred runing the unity content on this page,see your browser java script console for more info the error was uncaught abort 295 at error
    to na google chrome co przegladarka to inny problem
     
  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jest to problem z Java zainstalowana na Twoim komputerze.
     
  14. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Cześć. Przy próbie uruchomienia unity pojawiają mi się następujące komunikaty: Please note that your browser is not currently supported for this Unity WebGL content. Press OK if you wish to continue anyway. A po kliknięciu OK: 2. Your browser does not support any of the required graphics API for this content. Skorzystałem z wcześniejszej porady i wszedłem w chrome://flags i przestawiłem WebGL na enabled. Nie pomogło. Może ktoś bardziej oblatany ma jakiś pomysł. Z góry dzieki. :)
     
    CM_Monstera lubi to.
  15. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    zrób tak jak podano wyżej. Wystarczy zaaktualizować java, w google chrome ustawić tak jak to opisał wyżej PiratJarek i wszystko działać powinno. U mnie dziala
     
  16. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Dla leniwych polecam zainstalować Operę GX to dedykowana przeglądarka do gier, aktualizacja Javy to podstawa bez tego ani rusz.
     
  17. WICHER-FAL

    WICHER-FAL Młodszy ekspert

    rety teraz aby pograc trzeba będzie być informatykiem
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    W większości przypadków wystarczy zaktualizować ostatecznie zainstalować podstawowe programy, które powinny być na każdym komputerze, to raczej nic trudnego.
     
  19. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Dziękuję i ... próbuję. :)
     
  20. Slahu07

    Slahu07 Czeladnik forum

    Ktoś doradzi jakie programy powinienem zainstalwoac, żeby gra na cliencie chodziła płynnie? bo jest masakra