Pomoc techniczna Unity

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika WICHER-FAL, 9 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    dlaczego nie moge wziasc zadnej misji jest napis postaci w porcie ale nie mozna w niego kliknac go go nie ma i to nie tylko w porcie
     
  2. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Zniszczyliście tą grę. Zepsuliście wszystko co się dało, a to co się nie dało po prostu obrzydziliście graczom. Wprowadzacie rzeczy które nawet w połowie nie są dopracowane i w każdej innej grze wymagałyby one beta testerów. Uniemożliwiliście ludziom swobodne granie, a za chwilę w ramach rekompensaty wrzucicie wszystkim jakiś kod promocyjny i wywalone jajca bo ciemny lud łyknie wszystko jak pelikan. "Wypróbuj Unity" w momencie kiedy jest to jedyna opcja gry?!? To właśnie pokazuje jak niekompetentna jest firma której służycie. Wam nawet nie chciało się zmienić treści ikony startu mapy morza, ale... mikropłatności niezmiennie chodzą bez zarzutu. Jeśli ludzie wydają ciężki realnie zarobiony hajs na pakiety, premki, skórki, wzmocnienia czasowe... to na kogo Oni wychodzą i za co płacą? Za felerną grę w którą nie da się grać? Czy może za to że mogą wypróbować zaje.. konfiguracje nowego genialnego silnika gry który pomimo ogólnego wprowadzenia, jak się okazuje ciągle jest w fazie testów?
     
    Szczecin-Zacheta lubi to.
  3. ŁOWCA31

    ŁOWCA31 Forumowy żółtodziób

    MASAKRA, DNO .
     
  4. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Też wczoraj po pierwszym zalogowaniu miałam same nazwy NPC i potworów, nie widziałam ich grafiki, ale po jakimś czasie się wszystko wczytało.
     
  5. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Robiąc wczoraj mapę rozpadliny napotkałem na kilka błędów w głównej mierze problemów graficznych. Na 20 fali główny npc Wilk ma ba sobie 2 wzmocnienia w postaci kółek co było bardzo wyraźnie widać na flashowym klienci, tutaj niestety nie ma żadnej różnicy między tymi wzmocnieniami, ponieważ kolorystycznie nakładają się na siebie. Kolejnym problemem jest npc gorejąca łaska, który wytwarza kółko wędrujące za graczem i zadające dmg. Na mapie morza niestety kółko cały czas jest przy npc, ale za to otrzymujemy dmg nawet jeśli wizualnie nie stoimy na tym kółku.
    Amunicja rozświetlająca też jest niedopracowana, bo grając kilka godzin i ciągle z niej strzelając można dostać oczopląsu. Co gorzej takie nagłe zmiany jaskrawych barw mogą wywołać ataki epilepsji. Sugeruję bardziej stonowane barwy dla tego rodzaju amunicji lub też może ostrzeżenie przed logowaniem .
     
  6. Karabinowy

    Karabinowy Forumowy żółtodziób

    Nie słychać dźwięku wystrzeliwanych kul, proszę zgłosić, bez tego nie idzie grać normalnie
     
  7. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Błędy ciąg dalszy:
    1. Ikona odpowiadająca za bonus bastionów nie jest wyświetlana - nie ma jej wcale mimo że bastiony są załadowane na statek
    2. Ustawienia w wartości statków np. armaty kruki żebra wartości zmieniają się co jakiś czas bez naszej wiedzy podczas następnego logowania - nie zawsze mi co 3 - 4 logowanie
    3. W zakładce załoga znikający trenerzy po ustawieniu przy następnym logowaniu znikają do magazynu
    4. Wartość abordażu mimo prawidłowego ustawienia pokazuje z błędami- np talenty kasztele łódź wiosłowa - 7 szt. prawidłowo ustawione wartość abordażu ponad 20 000 a powinno być ponad 50 000
    5. Przy zmianie konfiguracji z ustawienia do bicia botów na walkę pokazuje błędnie wartości, prawdopodobieństwo trafienia, krytyczne szkody i inne
    To tylko mała cząstka poważniejszych błędów, nie wspomnę o tym że ulubione znika po każdym wylogowaniu znikają przedmioty z paska podmenu.
    To wszystko sprawia że gra w chwili obecnej jest jakimś koszmarem, ja spędziłem teraz 30 minut tylko i wyłącznie po to aby ustawić wszystko jak powinno być

    Na chwile obecną widzę tu bubel który próbujecie nam wcisnąć jako ostateczny produkt.
     
  8. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Bo to jest bubel który nie jest nawet wersją beta a gdzie tu ostateczną :D
     
    janrobak lubi to.
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  10. matej77

    matej77 Forumowy żółtodziób

    Nie można się zalogować.... jakaś masakra. Wczoraj nie można było pływać.... masakra
     
  11. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Ahoj Piraci !

    niebawem odbędzie się aktualizacja która ma na celu:

    - Przebalansowanie niektórych właściwości lampy dżina
    • Gniew dżinna + 25% zadawanych obrażeń rakietami
    • Tarcza dżinna + 25% szansy na uniknięcia obrażeń zadawanych rakietami
    - Naprawę problemu z nowych chatem
    - Naprawę pustego okna reputacji

    Anie brakuje czasami jednej reputacji tej najnowszej , i nie można wziąć misji z bigpointami
     
  12. złotko

    złotko Forumowy żółtodziób

    Obecnie nie są przyznawane dodatkowe nagrody związane z uzyskanym progiem reputacji oraz za grę poprzez klienta, przy czym grając na przeglądarce owa nagroda jest przyznawana.
     
  13. ŁOWCA31

    ŁOWCA31 Forumowy żółtodziób

    nie można się zalogować na mapę morza..
     
  14. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Jest problem z misją dzienną na mapie 33/1, problem dziwny. Grając z klienta nie ma możliwości przyjęcia tej misji ale grając z przeglądarki można ją już przyjąć bez problemu. Taki bonus dla osób grających z przeglądarki? ;)
     
  15. *S*P*I*R*Y*T*U*SS*

    *S*P*I*R*Y*T*U*SS* Okazjonalny autor

    Od wczoraj od wdrożenia klienta 2.0.2 otrzymuje się jedną nagrodę w yulongach za boty na mapkach 31+,na przeglądarce otrzymuje sie 2 razy yulongi.Na lwim sercu otrzymuje się tylko perły bez złota i yulongów,na przeglądarce wszystko normalnie.
     
  16. czarnaperła1976

    czarnaperła1976 Młodszy ekspert

    MAM TAKI PROBLEM GDY USTAWIĘ GRAFIKĘ 1280X1024 I DAM OKNO GRY W LEWĄ STRONĘ TO NIEMAM GÓRNEJ BANDY NIE WIDZĘ PASKU PRZESÓWU ANI WARTOŚCI WSPÓŁRZĘDNYCH
     
  17. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    mapa morza musi byc na srodku najlepej nie miec pelnego ekranu , u mnie dobrze sprwdzilo sie ustawienie 1280x1024 sprobowac mozesz moze bedzie lepiej
     
  18. czarnaperła1976

    czarnaperła1976 Młodszy ekspert

    MAPA
    MORZA NIE MUSI BYĆ NA ŚRODKU
     
  19. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    nie musisz krzyczec
     
  20. Sofii~1

    Sofii~1 Forumowy żółtodziób

    Jak na unity dodać dodatkowe paski z wyposażeniem??? nie mam plusika masakra