Pomoc techniczna Unity

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika WICHER-FAL, 9 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    wychodzi na to ze jest z tym blad
     
  2. Nowy
    Plusik sie pokaze jak wlaczysz konfigurator :)
     
    SCM_Spacja lubi to.
  3. Emp59

    Emp59 Okazjonalny autor

    Brak wyświetlanego HP podczas używania wiedzy zwiadowcy. Pokazuje tylko zasięg, w dodatku po upływie czasu nie znika otoczka pokazująca zasięg armat, wprowadzając w błąd gdyż po włączeniu wiedzy zwiadowcy bądź deszczu odłamków nadal pokazuje standardowy zasięg armat.

    Nowe spostrzeżenia: kółka zadające obrażenia na rozpadlinie np (fala 19) nie wyświetlają się, ikonki zestawu umiejętności na mapie morza pokazujące postęp załadowania danej umiejętności , po użyciu tej umiejętności pokazują nadal 100% .

    A tak od siebie: były alfa testy, beta testy... to co nie widać było błędów? to po co robili testy Unity? Wejdźcie na tsy sojuszy... ile osób na kanałach bractw siedzi.. dramat co zrobiliście z tą grą ;) A co do aktualnej szaty graficznej gry... fajna ale jak by było to 10 lat wcześniej.. a teraz? trochę wieje tandetą/ ale to moje subiektywne zdanie.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2021
  4. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Ależ mnie krew zalewa na to co dzieje się na tej grze w chwili obecnej. Mapa morza na kliencie nie odpala. Na przeglądarce ładuje pół dnia. Jeśli już jakimś cudem zaloguję się na mape morza, to zaraz albo wywala albo się wiesza tak że nie idzie kogokolwiek zaznaczyć a co dopiero utopić. Ta gra upadnie już niebawem. Upadnie, bo BP i jego poplecznicy przestali słuchać tego co gracze mają im do powiedzenia. O szanowaniu nie ma nawet mowy, bo ten szacunek skończył się wiele lat temu. Teraz jest tylko szacunek do pieniądza. Jeśli BP byłby rozsądny i nie szedł tak pazernie na kasę, to zrozumiałby że może zyskać wiele wiele wiecej gdyby tylko jego przedstawiciele zaczęli czytać takie właśnie fora i wyciągać wnioski z błędów z przeszłości. Upadło im wiele gier przez ich własną głupotę i nieudolną politykę. Upadnie i ta, bo graczom odechciewa się budować tutaj cokolwiek. Zobaczcie jak wygląda spis aliansów na polskim serwerze (ja gram akurat na zagranicznym, ale co jakiś czas wchodzę tam z ciekawości zobaczyć ile bractw tam pozostało). Pamiętam jak na polskim serwerze pływało blisko 100 różnych tagów bractw. Dziś ludzie oglądają stare filmy z 2008-2014 roku i już tylko wspominają jak to kiedyś się grało. Niebawem dojdzie do tego że będą grały 2-3 wielkie bractwa i to będzie wszystko. Pazerność BP nie zna granic i dlatego każdego kolejnego roku będą się posuwali jeszcze dalej żeby te chore aktualizacje, mikropłatności i nieporozumienia w stylu "Juniti" niszczyły coraz bardziej resztki przyjemności z tej gry.

    Jeśli BA i pozostali polscy liderzy ekipy BP mają jakieś resztki honoru, to wydaje mi się że najlepsze byłoby dla nich podanie się do dymisji. Na pewno prywatnie jesteście dobrymi i mega pozytywnymi ludźmi. Ale powiedzmy sobie szczerze, przestaliście panować nad tym co się tu wyprawia. Nie możecie w żaden sposób pomóc graczom. Możecie jedynie przekazywać w dalszym ciągu te steki bzdur które wyślą wam w wiadomości wasi niemieccy zwierzchnicy. Po co tłumaczyć się za czyjąś nieudolność? Po co wysłuchiwać pod swoim adresem gorzkie słowa za coś na co tak naprawdę nie macie żadnego wpływu? Dajcie sobie siana z tą robotą i wysługiwaniem się pracującym w pocie czoła programistom, którzy nie potrafią zrobić choć jednej bezbłędnej aktualizacji. Doceniam wasz upór, ale szkoda waszego czasu i zdrowia :)
     
  5. To jakaś kpina więcej czasu spędzam na logowaniu się na grę niż na graniu :(
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Logujesz się przez klienta czy zwykłą przeglądarkę ?
     
  7. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Od początku byłem z tych nielicznych którzy więcej czasu poświęcali na betę zarówno w wersji flash jak i unity, tylko problem z tym że zgłoszone błędy nie zawsze były naprawiane, niektóre przez wiele tygodni były aktywne nikt się nimi nie interesował albo nie mieli pomysłu jak je naprawić, jak w końcu dochodziło do naprawy poprzez aktualizację generowała ona następne.
    W chwili obecnej jest tyle błędów że ciężko będzie im to opanować.
    Mieliście kiedyś dobrych testerów na becie i można było to wykorzystać, takie darmowe wsparcie od graczy, ale niestety nie potrafiliście tego docenić i wykorzystać.
    Moje alarmujące zgłoszenia dotyczące UNITY i wprowadzenia jej na żywe serwery z masą błędów zostały zignorowane.
    Wiec teraz to nawet mi się nie chce, bo to nie ma najmniejszego sensu ta gra może w każdej chwili upaść.

    Mi zajmuje to ok 30-40 minut przygotowanie do gry:
    Zalogowanie się przez chrome na mapę morza od 5-10 minut
    Ustawienie na mapie morza zakładek, pasków, kaszteli, ulubionych itd ok 20-25 minut
    Odświeżenie mapy aby sprawdzić czy wszystko się zapisało ok 5-10 minut
    następny błąd który pokazał się przed chwilą to znikające paski PB i PD :)
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Gram na mozilli, logowanie zajmuje kilka sekund. Po zalogowaniu na mapę zmniejszam tylko zoom. Nic się nie przestawia, wszystko jest tak jak ustawiłem.


     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2021
  9. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    To gratuluję bo ja niestety nie mam takiego szczęścia, tydzień temu przerabiałem armaty siewca zniszczenia poz 5 na poz 6 i teraz za każdym nowym logowaniem mimo że usunąłem przerobione poz 5 ze statku do składnicy za każdym razem pojawiają mi się na statku co prawda są szare ale są i blokują mi inne armaty, to tylko jeden z problemów, następne to ulubione każdą prekonfigurację mi zamienia z waliki na harpuny z bota na abordaż itd w załodze zamienia towarzyszy piratów itd, w paskach szybkiego uruchamiania pomimo zmiany wrzuca mi jakieś dziwne przedmioty nawet z poprzedniego ewentu młoty do budowy wież , albo kamienne kule to tylko kilka przykładów.
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zgłoś się do PT.
     
  11. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    To nie jest odosobniony przypadek to jest problem globalny.
     
  12. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ok.
     
    BA_PP187 lubi to.
  13. Achilles®»»»»»»

    Achilles®»»»»»» Książę forum

    Uniti klient uruchamia sie bardzo długo a kiedy wchodzę na mape morza wyskakuje error odinstalowałem uniti i zainstalowałem od nowa i dalej to samo error.
     
  14. Sofii~

    Sofii~ Czeladnik forum

    Powrót na statek nie działa, reset ustawień menu nie pomógł
     
  15. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    mi nie loguje na mape chrom
     
  16. lukiwasz97

    lukiwasz97 Czeladnik forum

    Wiedza zwiadowcy nie działa mi na unity
     
  17. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zgłoszone.
     
  18. Emp59

    Emp59 Okazjonalny autor

    Koszt talentów 2x droższy niż przed wprowadzeniem UNITY. Ogarnijcie to
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    ok.
     
  20. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Gra od tygodnia cały czas update poczekaj chwilę , chyba to czas na zakończenie widocznie 10 lat to limit wytrwałości.