Pomoc techniczna Unity

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika WICHER-FAL, 9 grudnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    szpieg na pl 1 nie dziala prawidlowo jesli znajdzie gracza ktory dopiero po kilku probach zmiany z akladki bractwo na gracza w spziegu
     
  2. ..Nibiru2010..

    ..Nibiru2010.. Nadzorca forum

    Od 2 dni nie mogę wejść na mapę morza strona główna działa, a mapa morza nie odpowiada
     
  3. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Logujesz się przez klienta czy przeglądarkę?
     
  4. ..Nibiru2010..

    ..Nibiru2010.. Nadzorca forum

    I tak i tak jest komunikat że mapa morza nie odpowiada
     
  5. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Spróbuj usunąć klienta całkowicie i zainstalować go ponownie, a jeśli chodzi o przeglądarkę, to wypróbuj najnowszą Mozillę.
     
  6. ..Nibiru2010..

    ..Nibiru2010.. Nadzorca forum

    Dzięki już zaskoczyło:)
     
  7. ZBEER

    ZBEER Okazjonalny autor

    Po kilku minutach grania, z opisów przedmiotów, armat, załogi, oficerów itp., itd. zostają same krzaki, ewentualnie tylko polskie znaki. Wkurzające
     
  8. Problem jest u wszystkich - nalezy zamknac i ponownie uruchomic mape morza w kliencie. Czasami po zmianie mapy lub teleportacje problem powtarza sie.
     
  9. Repering

    Repering Młodszy ekspert

    Nareszcie naprawili ten motyw z tym, że trzeba przerwać naprawę by móc atakować oraz dodali kursor namierzania na cel tyle lat czekania, ale się doczekałem.

    Jednakże trzeba jeszcze naprawić:
    1.Wiedza zwiadowcy nie pokazuje PŻ wrogów.
    2.Nie słychać dźwięku ostrzału.
    3.Lekka poprawa kursora (wprowadza w błąd przy zaznaczaniu wraków ze skarbami).
    4.Przydałaby się korekta graficzna wiedzy zwiadowcy (bardzo duże ikony są oraz ta linia biała też nie wygląda przejrzyście jak przed unity).
    5.Nie ma kursora pisania na czacie oraz kiedy kończę wiadomość i klikam ENTER to nie wysyła się(trzeba się troszkę nakombinować).
    6.Opisy przedmiotów (te z niebieską gwiazdką) zlewa się tekst z ilością tego co się ma np. Niebiański Ogień.
    7.Trochę zmyla też ilość PŻ którą się ma i ma przeciwnik, stara grafika przed unity nie wprowadzała w błąd (ale to może mi się wydaje że jest źle i ciężko się przyzwyczaić do nowego).
    8.Po wylogowaniu się z gry okno samo się nie zamyka(przeglądarka).
     
  10. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Dzień dobry. Czy jest szansa, że unity zacznie działać? Pograłbym od czasu do czasu...
     
  11. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Unity to silnik gry. Grać możesz na przeglądarce - najnowsza wersja Mozilli lub na kliencie, którego należy pobrać i zainstalować.
     
  12. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Klienta mam, ale nie działa. A Mozilla...? "Gada" coś o API i każe pobrać klienta (??). A ja już za stary jestem na naukę informatyki ;) . Ale dobra... Jeden gracz mniej, czy więcej. Mogę się relaksować grając w coś innego. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam. Adios! :)
     
  13. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Odinstaluj klienta i zainstaluj ponownie, powinno pomóc.
     
  14. sþєєd77√iþF00

    sþєєd77√iþF00 Okazjonalny autor

    mam problem losk conektion mam na klijencie i na przeglodarce o co chodzi
     
  15. ηє×us

    ηє×us Czeladnik forum

    Taki oto błąd:
    [​IMG]
    Co jakiś czas wyskakuje taki czarny prostokąt, jedynie przelogowanie z zamknięciem okna pomaga.
     
  16. Dlugo laduje rozne menu. Po otrzymaniu towarzysza ze skrzynki pokazuje menu z pustymi towarzyszami - dopiero f5 pomaga i laduje poprawnie od nowa.
     
  17. ..Diego..[™±™]

    ..Diego..[™±™] Aktywny autor

    wystarczy najechac myszka na przedmiot ze sklepu albo skorke i poczekac sekunde dwie i zniknie
     
  18. fryderykwielki

    fryderykwielki Zaawansowany

    Brak misji u Sędziego. Kolejny raz.
     
  19. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

  20. fryderykwielki

    fryderykwielki Zaawansowany

    Forum jest zainfekowane. Zawsze jak wejdę to program antywirusowy blokuje zainfekowane odesłania do różnych stron.