Usprawnienie szamana

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Alferr, 8 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    W związku z tym że bardzo denerwuje mnie wolno dzialający szaman voodo a cena 150 tys pereł jest jak na razie dla mnie zaporowa proponuje coś takiego :
    Wykupujemy dla niego karę za lenistwo np. przeciągnięcie pod kilem-kara stosowana przez piratów koszt powiedzmy 1000 perel i po takim przeciągnięciu szaman bierze się do roboty i przez jakiś czas np. 1 dzien dziala jak szaman lvl 2 .
    Cena i czas dzialania można przyjąc inne ale jest to opcja dla slabszych graczy więc cena nie może być zbyt wysoka.
    Pomysł można zastosować równierz do innych członków zalogi np. majtka do napraw
     
  2. Renifer

    Renifer Forumowy żółtodziób

    masz event dasz rade zarobic na szamana 2 :)
     
  3. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Ja być może tak :) ale jak ktoś ma lvl 1 albo 4 raczej nie zarobi tyle nawet na evencie
     
  4. -POLAK-(###)

    -POLAK-(###) Czeladnik forum

    ja żal tyle na szamana to ja bije lub zbiram z bonów około 2 miesiące
     
  5. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Brak aktywności w temacie od dłuższego czasu. Temat - zamykam i pozdrawiam.

    Myślę że ten pomysł wiele by nie wniósł a raczej skomplikował sprawę. Za dużo niepotrzebnych opcji. Cena szamana jest wysoka, ale osiągalna. Do tego perła do perły, kupował Byś te usprawnienia za perły i w końcu i tak wydał te 150 tys. pereł.:)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 grudnia 2013
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.