Sugestie Ustawienia ekonomiczne

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika zlotnik2, 30 marca 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Proponuję dodać w ustawieniach opcję zmniejszającą ilość efektów i jakość obrazu do minimum, takie rozwiązanie byłoby szczególnie korzystne dla graczy ze słabszym łączem internetowym, a takich nadal sporo gra w Seafight.
    P.S. "Wzmocnienie" u niektórych graczy nie eliminuje lagów, więc nie jest w pełni rozwiązaniem.
     
    Cezary.1992 lubi to.
  2. •§-Azizz-xxL-§•

    •§-Azizz-xxL-§• Mieszkaniec forum

    ale masz problem nie ma co
     
  3. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    To nie ja mam problem, ale znam piratów, u których takie niedogodności jak lagi występują.
     
  4. NiczeQ

    NiczeQ Czeladnik forum

    Twoje lagi są przyczyną zapewne słabego komputera ;] , poszukaj jakie wymagania ma ta gra pisze gdzieś na forum .. Zmień kompa lub go doładuj , I polecam zabawe FPS powinno to na troszke pomóc ;] , A co do kompa 4 gb ram , i3 procek intel x2 rdzenia . Grafa 2 GB , I bedzie ci ładnie juz w miare gra pykać przy wojnach moze nie koniecznie ale ogarniesz :) , Sam posiadam 6 ram , I3 x2 , 2 GB grafe i ładnie płynnie elegancko
     
  5. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Ja nie mam lagów, piszę o tym, że ten problem występuje, znam nie jednego gracza z lagami, które pojawiły się na evencie urodzinowym, na którym dużo było w minigrach dodatków graficznych.
    (Te lagi występowały u nich tylko w minigrach i mapach grupowych)
     
  6. •§-Azizz-xxL-§•

    •§-Azizz-xxL-§• Mieszkaniec forum

    każdy ma lagi ja mam lapka za 900 euro i tez mam lagi wiec to raczej od nich idzie
     
  7. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Niektórym mapa tak lagowała, że po chwili wtyczka wypadała i tak za każdym razem, gdy na minigrę/grupową wchodzili.
    Czasem f5 pomagało, ale to czasem tylko.
     
  8. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Mapki te co były eventowe, zużywały sporo pamięci z komputerów, dlatego wtyczka padała (było to zgłaszane).
    A seafight jest grą przeglądarkową, nie posiada klienta gry i lagi występują. Jest możliwość wyłączenia wzmocnień i innych rzeczy, ale czasem jest winny sprzęt, czasem servery, a czasem sam internet lub przeglądarka.
     
  9. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Rozumiem, moja propozycja jest dla tych, którzy mają słabszy sprzęt lub internet, którzy wybraliby w ustawieniach ustawienia ekonomiczne, wzmocnienie i inne, dzięki temu byliby w stanie robić takie mapki. Jeden mój znajomy robił 50 mapek i 5 tylko zdołał ukończyć, ponieważ 45 razy go wyrzuciło z armagedonu żywiołów, więc sprawa jest poważna.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.