Ustrzel nagrodę! - pytania/dyskusje

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Leonardo, 31 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Temat służy do prowadzenia dyskusji, zadawania pytań odnośnie konkursu:

    > Ustrzel nagrodę! <

    :)
     
  2. IPlay4Free

    IPlay4Free Czeladnik forum

    Pytanie - jeśli jeden gracz ma tylko 1 strzał to jak ma ustrzelić np. 4 dwumasztowe statki? Mam wrażenie, że albo źle przemyślane, albo czegoś nie przeczytałem.
     
  3. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Mając jeden strzał możesz zatopić maksymalnie jeden statek, a w zależności od jego rodzaju otrzymujesz daną nagrodę.
    Na przykład za zatopienie jednego z 5 statków jednomasztowych otrzymasz 200 kryształów oraz laskę behemotha na 7 dni ;)
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  4. IPlay4Free

    IPlay4Free Czeladnik forum

    Aaa, OK. Ale radze zedytowac post, bo dosc niejasno to wyglada :p

    No i jeszcze jedno (sorry, ze kolejny post, ale nie widze mozliwosci edytowania) - czy ustrzelenie statku pięciomasztowego oznacza oddanie ostatniego strzału? Jeśli tak to czy jest to liczone wg osoby, która jako pierwsza w postach oddała ostatni strzał (czyli np. 4 graczy zbiło 4/5 pięciomasztowego, a 5. dokończyła, a 6. też dała to samo co piąta - to wtedy piąta osoba zdobywa nagrode)?
     
  5. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Otrzymanie nagrody jest równoznaczne z wcześniejszym wytypowaniem pola na którym ukryty jest statek :) Załóżmy że jeden z 3 statków trójmasztowych ukryty jest na polu K 11 ( przykład ) jeśli któryś z graczy biorących udział w konkursie trafnie wytypuje to miejsce otrzyma nagrodę przypisaną do tego rodzaju statków czyli w tym przypadku będzie to sakwa cesarska. Każdy ze statków niezależnie czy będzie to statek pięciomasztowy czy jednomasztowy obejmuje tylko jedno pole, tak więc jedno trafienie definitywnie go zatapia. Na mapie ukrytych jest 15 statków ( 1 pięciomasztowy, 2 czteromasztowe, 3 trójmasztowe, 4 dwumasztowe oraz 5 jednomasztowych )
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  6. Cappy

    Cappy Czeladnik forum

    Jak zapomniałem dodać serwera ale dodałem do id 58/ czyli w sumie serwer to będzie dobrze czy będzie odrzucone?
     
  7. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Będzie dobrze :)
     
  8. Legwan99

    Legwan99 Forumowy żółtodziób

    dlaczego ktoś inny wygrał 4masztowca skoro ja pierwszy oddałem strzał na c5?
     
  9. nie ten temat.
     
  10. scarface79[PL-]

    scarface79[PL-] Zaawansowany

    sorki za pomyłkę,można usunąć stad posta
     
  11. Legwan99

    Legwan99 Forumowy żółtodziób

    racja,przepraszam za kłopot.
     
  12. Nic się nie stało. :)
     
  13. the_cleaner-

    the_cleaner- Zaawansowany

    co ile jest edytowany post z mapka
    ?
     
  14. ◄Ðяєи►

    ◄Ðяєи► Aktywny autor

    co jeśli nie zauważyłem że ktoś już wcześniej ustrzelił a na mapke nie był naniesione, mozna to zmienić ?
     
  15. ΞχÐαyØfÐεατнχΞ

    ΞχÐαyØfÐεατнχΞ Forumowy żółtodziób

    W sumie co wygrałem ;p ?

    wróciłem do gry po 2 letniej przerwie i trochę nie ogarniam tej nagrody - co tam może być , i gdzie to wsadzić ? statek , pet ? :D
     
  16. Możesz.

    https://board-pl.seafight.com/threads/kamienie-towarzyszy.57489/

    Na potworka - każda sakwa z klejnotami towarzyszy zawiera 5 kart zawierających kamienie oraz szansę na otrzymanie trenerów i/lub materiałów rzemieślniczych.
     
  17. ◄Ðяєи►

    ◄Ðяєи► Aktywny autor

    Dzięki tylko że nie miałem na dole opcji zmień to zrobiłem jeszcze jeden i zaznaczyłem co i jak
     
  18. ΞχÐαyØfÐεατнχΞ

    ΞχÐαyØfÐεατнχΞ Forumowy żółtodziób

    Czyyyli , w tej sakwie jest 5 kamyków ?
    a może
    mniej czy więcej bo nie do końca rozumiem :)
     
  19. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest


    Do wygrania w konkursie były 3 sakwy cesarskie ;)



    Więcej informacji na temat sakw z klejnotami zarówno do statków jak i towarzyszy znajdziesz w tym temacie [klik] :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.