Uwagi na temat gry

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 2 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    [​IMG]

    Ahoj Piraci!

    W tym temacie możecie wyrazić swoje niezadowolenie lub zadowolenie z gry.
    Bardzo prosimy o rzeczowe i konkretne przykłady, opisy etc.

    Uaktualnienia oraz pomysły na temat gry możecie nam przekazać zakładając temat w dziale >>Pomysły & Sugestie<<

    Uaktualnienia oraz pomysły na temat forum możecie nam przekazać w temacie >> Jak powinno wyglądać NASZE forum?<<

    Proszę nie zapomnieć o zasadach zawartych w netykecie oraz Regulaminie Forum


    Nie jest to temat do składnia skarg/pochwał na poszczególnych członków ekipy.
    Skargi na konkretne osoby z Teamu składamy przez formularz kontaktowy do Supportu.
    Posty takie będą usuwane.



    Dziękujemy i pozdrawiamy

    Wasza ekipa Seafight
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 10 maja 2017
  2. Wojtuś

    Wojtuś Okazjonalny autor

    Mam pytanie gdzie będzie temat Tak jak na tamtym forum Skargi i pochwały na temat Członków Ekipy? oraz do ściągania banów z czata?
     
  3. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Skargi wysyłamy do supportu. Tylko i wyłącznie.

    Ekipa - rozmowa ogólna. Tu można rozmawiać ogólnie o pracy teamu.
    Ściąganie banów w temacie: Czat
     
  4. Wojtuś

    Wojtuś Okazjonalny autor

    A czemu nie możemy wyjaśniać tego na forum? po 1 szybciej by było niż pisać do supportu? A ten drugi temat to niewiem co to jest ponieważ nie ma tam nic napisane
     
  5. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Ten drugi temat gdzie piszesz odwołanie od bana na chacie - zakładasz temat i opisujesz swój przypadek. Temat taki jest widoczny tylko dla Ciebie i dla SCMów.

    Co do skarg na forum, nie będzie ich i jest to decyzja odgórna.
     
  6. -SzaLeJot-

    -SzaLeJot- Forumowy żółtodziób

    hah no to macie problem z głowy :D pochwała dla osób tworzących nowy wizerunek forum :D. Hmm nie wiem w sumie czy ta pochwała zalicza się tematycznie do pochwał :D
     
    Wrient lubi to.
  7. maciekk

    maciekk Okazjonalny autor

    liczebnosc graczy w aliansach jest prazajaca i choc mam dobry nawet statek to zawsze dostaje baty nie mam wogole wstepu na szturmowke dostepu do niektorych botow
     
    Wrient lubi to.
  8. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    Więc uwaga. Właśnie dostałem kicka od systemu, za wypowiedz w której nie było nic co łamałoby regulamin. Chcąc odzyskać czat i robiąc F5, na mapę morza już nie wejdę, bo o 11:45 wyskoczył komunikat o restarcie. Dla mnie osobiście to chore, bo:
    jeżeli dzień w dzień będę się próbował logować o godzinie 4:31, doliczając do tego, awarie i inne restarty i robiąc refresh minutę po komunikacie, sądzę, że zbliżyłbym się do tych 90% i co wtedy?

    Nie wysilajcie się, znam waszą odpowiedz, to pytanie retoryczne...
    No tak, nie doczytałem, oczywiście się firma zabezpieczyła, ech, tak czy owak, bezpodstawne kicki od systemu mnie wkurzają! Brak możliwości wejścia na mapę przed restartem jest chora i nie wiem czemu ma służyć, to akurat możecie mi wytłumaczyć.

    Pozdro:cool:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2013
    Treu1 lubi to.
  9. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    ilu minutowy ten reset ?
     
  10. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Już po restarcie.
     
  11. -niezniszczalny99$-

    -niezniszczalny99$- Okazjonalny autor

    za ile bd ten restart
     
  12. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Za jakieś 5 minut.
     
  13. TheSmashingPumpkin

    TheSmashingPumpkin Forumowy żółtodziób

    CM_Driada: wtorek. mogą
    [G&K] wojturello: lasik1 nie masz do kogo pomlaskac lasik?nie mam nawet czasu na pisanie z toba-tylko podniecenie swoje ogarnij,bo ci mama majtek nie dopierze:)

    czy taki cytat pod CM nie powinien być ukarany?
     
  14. Skargi na temat pracy członków Teamu proszę wysyłać do supportu, natomiast co do blokad na czat, również jest odpowiednie miejsce.
    https://board-pl.seafight.com/forums/odwolania-od-blokad-czatu.772/
     
  15. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    A mnie wnerwiaja te wtyki przy logowaniu, jak gram mniej wywala ale zeby pierwszy raz sie zalogowac na morze to kilka razy musze proces zabic zanim wejde, system mam czysty wiec o ciasteczkach nie lubie juz sluchac.
     
  16. wtorek.

    wtorek. Forumowy żółtodziób

    scm pomocne paluszki czy tam jak on ma został poproszony o wejscie na forum i sprawdzenie niesłusznego banana na czat zignorował to po prostu olał.był proszony kilka razy gdyż ban był nisłuszny dziwi mnie ze tacy ludzie mają tu jakies zadania ja bym go nie chciał tu widziec wiecej bo tak jak on to kazdy moze postepowac a perły za darmo to bierze dziekuje. zabrał mi mozliwosc rozmowy ze znajomymi a sam siedział i sie śmiał z tego ze ja go prosze o wejscie na forum a ile by mu to zajeło minute ale chamstwo jest wszedzie\
     
  17. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    ale czytajcie co to za dzial, co jest w temacie napisane "
    Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)
    " czy ekipa jest gra? chyba ze to ja zle rozumiem. Jeden post nademna Vinci juz pisal


    a wlasnie te lagi na morzu. Jak sie pojawi 8 statkow na mapie to przesada, czy jakies info na ten temat wyszlo od BP? moze jakis przeciek?
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  18. Chinczyk666-XXX

    Chinczyk666-XXX Forumowy żółtodziób

    za co niby dostałem przed chwilą bananka na czacie? za wyjaśnienie znaczenia słowa w innych grach moo? id 28559055
     
  19. Skargi do supportu.
    https://board-pl.seafight.com/forums/odwolania-od-blokad-czatu.772/
     
  20. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Jak ktos czytac naglowkow nie umie to chyba juz sie nie nauczy, masakra