Uwagi na temat gry

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 2 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. driver7171Ł©K

    driver7171Ł©K Młodszy ekspert

    witm nie działa mi ten kod VOODOOSF2019 .dodaje kupon i nic w dzienniku napisu zielonego brak jakieg kolwiek innego tez
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Użyj kodu na stronie głównej gry.
     
  3. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    Strasznie laguje mi mapę morza i nie znam powodu, czy jest ktoś kto wyjaśni mi powód? Komputer mam ok, internet na światłowodzie, więc też nie ma z tym problemów.
    2 kwestia
    Walka tytanów na czym polega kolejność strzelania przez statki npc do graczy? Przeplywam obok gai którą ktoś strzela a ona strzela do mnie, czemu tak się dzieje?
     
  4. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Lagi okropne salwa co 6 sek cofki itp
     
  5. SCM_Mruczuś

    SCM_Mruczuś Guest

    Próbowałeś wyczyścić przeglądarkę albo zalogować się na inną?

    Które npc bijesz podczas eventu, która reputacje zbierasz? Przeciwna drużyna jest agresywna dla Ciebie, być może statek który bił tamten gracz jest z jego drużyny dlatego zaatakował Ciebie jak wszedłeś mu w zasięg.
     
  6. 007timon

    007timon Zaawansowany

    SCM ten jakiś błąd czy nie błąd jest, a mianowicie ja mam to samo np.
    1. Bili korzeń (głowny admirał) wskoczyłem tak samo na mapę zbili już ponad 30 mln, zacząłem bić gdzie moja salwa była dużo mniejsza od innych i do mnie zaczął strzelać admirał i lał cały czas.
    2. Później dołączyłem się do bicia nasienia ( średni admirał) gdzie miał 53 mln hp już tylko, a admirał od razu bił mnie.
    Niby wszyscy piszą że biją tego gracza, który ma więcej reputacji, ale to troszkę chore, powinni tego kto bierze na hp.
    PS. Dodam że mam zaledwie 6,3 k reputacji Uranosa, więc wydawało mi się że to mało
     
  7. SCM_Mruczuś

    SCM_Mruczuś Guest

    No tak, podczas niektórych eventów admirały mają swoich 'ulubieńców' i nie do końca wiadomo czego tak jest. Teraz faktycznie moze tak być, że zależy to od ilości reputacji. Trzeba to jakoś przetrwać :D
     
  8. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Ahoj Piraci!
    Od piątku, 1 sierpnia od godz. 12:00 (lokalnego czasu serwera) do środy, 7 sierpnia do godz. 12:00 (lokalnego czasu serwera) w sekcji płatności dostępne będą sakwy z klejnotami towarzyszy.
    zla data
     
  9. clocek

    clocek Okazjonalny autor

    dlaczego mi nie pokazujemiejsca w lidze na innych serwerach?? :)
     
  10. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Założyłeś już temat w tej sprawie <klik>, dlatego proszę o nie powielanie wątku.
     
  11. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    brak najnowszych sakw w sklepie na morzu
     
    BA_PP187 lubi to.
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Dzięki, zgłoszone.
     
  13. PIRANIA

    PIRANIA Aktywny autor

    Witam nie jestem pewien ale zdaje mi sie że bijąc admirała triumpha przy wyspe wyskakują fencery w mape ale są one nie widoczne
    Nie widze żadnych jak opłynołem mape a mimo to biją i topią
     
  14. olkusz

    olkusz Forumowy żółtodziób

    Nie do wiary:(
     
  15. ECTUS

    ECTUS Forumowy żółtodziób

    Mam problem ponieważ dnia 26.09.2019r. o godzinie 11:07 skończyłem (zdałem misję w odpowiednim miejscu) misje za którą otrzymałem przedmiot potrzebny do testu na 42 lvl (trzeba ich zebrać 5). Zgodnie z tym, że o 12 resetują się dzienne misję pytam się o co chodzi, że po godzinie 12 nie pojawiła mi się ta misja aż do tej pory ? w czym jest problem ?
     
  16. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Witaj, najlepiej skontaktuj się z PT w tej sprawie, na forum za bardzo Ci nie pomożemy.
     
  17. ECTUS

    ECTUS Forumowy żółtodziób

    ile z reguły czeka się na odpowiedź ?
     
  18. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Różnie, w zależności też od pory dnia.
     
  19. loluś_)

    loluś_) Forumowy żółtodziób

    Dziękuję dla PT za bardzo szybkie załatwienie sprawy.
     
    CM_Ozzy i MOD_BRUTUS lubią to.
  20. -Danulinka*-###

    -Danulinka*-### Czeladnik forum

    Jestem po przerwie w grze , po powrocie czuję się jakbym w ogóle nie grał, boty maja tak dużo życia że starszym kontem jest trudno grać a w ogóle nie wyobrażam sobie gry od nowa.