Uwagi na temat gry

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 2 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. largendo

    largendo Zaawansowany

    czemu event łupieżcy jest dopracowany też zresztą nie do końca nie da się sprawdzić kiedy będzie i za ile łupieżców kolejny ale można sprawdzić o której godzinie i na jakiej mapie pojawił się główny bot a zmija midgardu zero info ?
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2020
  2. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Są to dwa odrębne wydarzenia, które zostały tak, a nie inaczej ustawione.
     
  3. CM_Ozzy

    CM_Ozzy Guest

    Polecam więcej patrzeć na mapę
    http://prntscr.com/qps370
    http://prntscr.com/qps3j0
     
    MOD_BRUTUS i BA_margarites lubią to.
  4. adax75

    adax75 Mistrz forum

  5. .TERROR1.

    .TERROR1. Forumowy żółtodziób

    chciałbym złozyc skarge na ludzi którzy obsługuja czat to jakies nieporozumienie !!! Dostac bana za...? nie bede sie odwoływac mam to gdzies ,bany powinien przegladac ktos kto jest poza naszymi serwerami i je zdejmowac z automatu a nie gracze maja pisac odwołanie po prostu ludzie sa niepowazni i tacy ludzie nie powinni byc w ekipie stroniczosc przede wszystkim.
     
    Czarna-Mamba lubi to.
  6. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Skargi na członków ekipy wraz z dowodami na stronniczość czy też brak kompetencji składa sie do pomocy technicznej. Odwołanie od blokady czatu należy napisać w tym wątku: https://board-pl.seafight.com/forums/odwolania-od-blokad-czatu.772/ jeśli oczywiście zdecydujesz się na to.
     
  7. G0LDENEYE[XXX]

    G0LDENEYE[XXX] Czeladnik forum

    Skargi na członków ekipy wraz z dowodami na stronniczość czy też brak kompetencji składa sie do pomocy technicznej
    A wy ciagle to samo w kółko skargi do PT itd a kto te skargi rozpatruje??? Mozna ujac to tak ,skargi rozpatruja osoby na ktore te skargi sa i tak w kółko wiec mi tu nie pisz gdzie kto ma napisac bo to i tak kazdy kto gra w te gre wie doskonale. Moze napiszcie zeby gracze wiedzieli jak ominac polski wspaniały team?
     
    Czarna-Mamba lubi to.
  8. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    A bzdury wypisujesz.
    Jesli napiszesz na mnie skarge, to oczywiscie bedzie ona weryfikowana przez inna osobe, ktora kontroluje moje poczynania. Zlozysz skarge na SCM - skarge rozpatrzy jej przelozony/a.
    Od razu zaznacze: nie mam nic wspolnego z polskim serwerem, nie gralam na nim, nie gram i nie zamierzam grac.

    Jak ominac polska ekipe? Czarno to widze: nalezysz do polskiej spolecznosci, wiec kazda inna ekipa skieruje Cie do nas.

    Sposob zlozenia skargi zostal wskazany, ja z mojej strony nie mam nic wiecej do dodania.
    Milego wieczoru zycze :)
     
    SCM_Spacja i MOD_BRUTUS lubią to.
  9. .TERROR1.

    .TERROR1. Forumowy żółtodziób

    A świstak siedzi i zawija w te sreberka. Bardziej nie da sie skłamac jak to przedstawiłas. Przykład : pisze skarge do PT np na scm i teraz powiedz mi jak skarga trafi do przełozonego/ej jesli akurat dany scm czyta te skarge???? Ja ci powiem bo wiem jak jest skarga idzie do kosza a ty dostajesz odpowiedz " przyjzymy sie temu ale o wynikach niestety nie mozemy cie poinformowac" skad wiem proste byłem i widziałem jak olewani sa gracze a raczej spławiani pomoca techniczna. Dodam ze scm ktory sie mna opiekował powiedział tak " słuchaj nie słusznie dałes mu bana ale za to ze tak sapie nie zdejme mu tego bana z czatu ale zebys nastepnym razem uważał jak kogos banujesz" .Nic dodac nic ująć. I kto tu bzdury wypisuje pozdrawiam :)
     
  10. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Przeczytalam Twoj post kilkanascie razy i doszlam do przekonania, iz obojetnie co Ci napisze to i tak bedzie zle. Ktos chyba Tobie nadepnal na odcisk i teraz wyladowujesz sie na mnie :D Jako ze tematem tego watku sa uwagi na temat gry a nie skargi na ekipe (notabene: musze sie trzymac zasad bo one dotycza rowniez mnie) postanowilam w tym poscie skierowac jedna prosbe do Ciebie: nie szargaj mojego imienia. Piszac ze klamie urazasz mnie, przypisujesz mi nieprawdziwe zachowanie i wystosowujesz pomowienia oraz oszczerstwa w kierunku mej osoby, a jest to w moim odczuciu krzywdzace. Jesli widzisz nieprawidlowosci w mojej pracy - odpowiednim miejscem zlozenia skargi jest pomoc techniczna.
    Milego dnia zycze :)
     
  11. .TERROR1.

    .TERROR1. Forumowy żółtodziób

    moze i masz racje do niczego to nie doprowadzi wiec życze ci miłego dnia również:)
     
  12. BUSZU88

    BUSZU88 Czeladnik forum

    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:10:58
    Zatopiłeś statek pirata «-Umino-».
    2020-02-05 23:10:26
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:09:04
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:08:23
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:07:57
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:07:40
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:07:23
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:07:09
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:06:33
    Zatopiłeś statek pirata «-Umino-».
    2020-02-05 23:06:04
    ARTUREX13 zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:04:49
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:03:29
    Zatopiłeś statek pirata -magicznytygrys-WMF.
    2020-02-05 23:03:14
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:02:39
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:02:12
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:02:01
    Zatopiłeś statek pirata -magicznytygrys-WMF.
    2020-02-05 23:01:50
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 23:00:23
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    2020-02-05 22:58:36
    «-Umino-» zatopił Twój statek.
    jest to ewidentne utrudnianie gry przez tego gracza takie jego wytapianie trwa po 2 godziny nawet jak dla mnie koles ma cos z glowa. nie da sie grac normalnie. P.S ziomek ogarnij sie
     
  13. kurzajka

    kurzajka Czeladnik forum

    To wejdz sobie na pergamin i po problemie :)
     
  14. Arbuz

    Arbuz Forumowy żółtodziób

    Witam, pewien gracz ustawił sobie w nicku obraźliwy epitet. Proszę o interwencję, jego ID 58/41845358
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Dziękuję za zgłoszenie.
     
  16. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Czy przy okazji porannego balaganu zmieniono rowniez mechanike poruszania sie botow?
    Przed - atakowany bot doslownie "wlazil" na pontonika… Teraz ostrzelany bot ucieka…:)


    PS
    Wyglada na to ze rzecz poprawiono...

    PS2

    Jednak nie do konca
     
    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2020
  17. _^^PIRAT^^_GK

    _^^PIRAT^^_GK Forumowy żółtodziób

    WITAM DOSTALEM BANA A CHCIALBYM WIEDZIEC ZA CO?KTOS MOZE COS POWIEDZIEC DOKLADNIE ZA CO ZEBYM W POZNIEJSZYM CZASIE MOGL POWIEDZIEC SZANOWNEMU CM ZA CO BANA WKLEIL.DZIEKUJE
     
  18. ☆√ΞRACRUZ☆[PL-]

    ☆√ΞRACRUZ☆[PL-] Młodszy ekspert

    Za to że mi na rodzinę obrażasz
     
  19. _^^PIRAT^^_GK

    _^^PIRAT^^_GK Forumowy żółtodziób

    A NIBY JAK? jakis malolat sie dorwal konta i tu pisze ja chcialbym sie dowiedziec za co ban konkretnie od tego cm albo kogos innego ale dokladnie za co zeby pozniej niepopelnic bledu.A malolat co do ciebie mozesz grac na kontach innych ale ja bede jutro u was i mama ci zabroni kompa na jakis czas
     
  20. ☆√ΞRACRUZ☆[PL-]

    ☆√ΞRACRUZ☆[PL-] Młodszy ekspert

    Ty tak na serio teraz to piszesz haha normalny to ty nie jesteś