Uwagi na temat gry

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 2 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. _^^PIRAT^^_GK

    _^^PIRAT^^_GK Forumowy żółtodziób

    czy normalny zapytaj sie mamy a cm niewie z
     
  2. _^^PIRAT^^_GK

    _^^PIRAT^^_GK Forumowy żółtodziób

    ze WMF znamy sie z rodzicami a po 2 chcialbym wiedziec za co bana dokladnie cm tez chyba moze wkleic
     
  3. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

  4. Repering

    Repering Młodszy ekspert

    Dzięki mojemu poinformowaniu Spacji oraz jej działaniu, temat jest ponownie otwarty.

    Dziękuje za ponowną możliwość pisania w tym temacie.
     
    BA_PP187 lubi to.
  5. Repering

    Repering Młodszy ekspert

  6. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Nie pierwszy raz taka sytuacja niestety :( Nie mamy na to wplywu, kiedy wymienione zostana klucze ale uwage sie im przesle, by nie dawano takich informacji, jesli nie jest sie pewnym terminu wymiany.
    Dzieki.
     
  7. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Oni tak lubią kłamać a potem przez 5 eventów nie wymieniają :p
     
  8. Repering

    Repering Młodszy ekspert

    2021-10-01 16:47:30
    {$Sunkername} zatopił Twój statek.

    Logiczne przecież :)
    A teraz weź go wyszpicluj jak nie znasz ID

    Ze ZŁYCH

    ZŁY (ZŁY)
     
  9. Cezary**

    Cezary** Czeladnik forum

    Witam mam problem z gra na mapie morza mam wszystkie przedmioty z atlantydy skorki wyrzutnie i wszytkie przedmioty z atlantydy i nie moge normalnie grac . co z tym zrobic ?
     
  10. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Zmienić konfigurację :)
     
  11. Cezary**

    Cezary** Czeladnik forum

    scm spacja tylko ze ja nie moge nic zmienic bo nawt bic botow amunicja nie moge ani armat nie mam w wyposarzeniu
     
  12. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Jeśli próbowałeś zmienić konfigurację i nie pomogło to napisz do pomocy technicznej.