Sugestie ,,Walka'' na bandy (likwidacja band) ucieczka czy walka ?

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Errew, 20 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Likwidacja

  1. tak

    21 głos(ów)
    40,4%
  2. nie

    31 głos(ów)
    59,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Errew

    Errew Hrabia forum

    witam a wiec proponuje zlikwidowanie band ktore generuja lagi poniewaz silniejszy wrog widzac ze nie ma szans w starciu z naszym okretem wojennym^^ wykozystuje bandy i ucieka poniewaz taka ucieczke nie mozna nazwac walka... to sie nazwa wykorzystywanie blegu jakim jest przejscie na mape obok poniewaz ona musi sie wczytac kilkakrotnie goniac uciekiniera w ta i z powrote czesto wypada nie ktorym wtyczka flash poniewaz jest przepelniona. w koncu serwery nie sa najwyzszej ligi jak i komputery nie ktorych graczy i nie potrafia sprostac temu przepelnieniu i wywaleniu z gry w decydujacym momencie prosze o opinie zwolennikow likwidacji jak i przeciwnikow :D
     
  2. ๖ۣۜKiciaツ

    ๖ۣۜKiciaツ Zaawansowany

    Co ty powaliło haha :D to co chcesz 1 mape mieć tylko ?:D
     
  3. Errew

    Errew Hrabia forum

    tak 1 mape podzielona na strefy ktore by sie w trakcie gry np wczytywaly a nie jak teraz (jak by to wygladalo to juz kwestia programistow jak to by zrobili)
    wkoncu ziemia jest okragla a nie plaska jak talerz^^
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2015
  4. PIRANIA

    PIRANIA Aktywny autor

    Po pierwsze walka na bandy dodaje uroku grze
    Po drugie jeżeli sie ma nieobrazając toster zamiast kompa to mapa ci sie pół dnia ładuje
    A po trzecie gdzie ty masz tam błąd bo nie czaje? :D
     
  5. Errew

    Errew Hrabia forum

    przejscie miedzy mapami sluzy do zmiany mapy a nie ucieczki w ta i z powrotem bo to walka nie mozna nazwac :) wkoncu poco dodawali amulety kamienie pospiechu i dynki ? sokole oko itd to sa narzedzia wspomagajace walce a skakanie w ta i z powrotem to raczej ucieczka... wczytywanie mapy jest bledem nawet jak ktos nie ma tostera tylko slabe lacze to mu to nic nie pomoze^^ a skoro wywala mape przez takie skakanie to raczej jest blad
     
  6. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Walka na bandy to właściwie jedna z ciekawszych form rozgrywki, jaka na tej grze pozostała... Niestety zasięg zmienili, statki zwolnili po połamaniu żagli. Dodali kulki ze śmiesznymi dodatkowymi bonusami ( odmrażak oraz łamacz serc). Grając w pojedynkę miło jest się pobawić z większą grupką wroga na bandach, a nazywanie tego błędem jest po prostu śmieszne.... Oczywiście to moje zdanie i nie każdy może się z nią zgadzać, a w szczególności posiadacze słabszych statków oraz komputerów lub łącz internetowych.
     
  7. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    fajne są bandy :) najlepsze wtedy gdy ktoś o wiele lepszy dostanie wtykę i się go utopi :D ja myślę ze jak by nie bandy były by większe lagi FPS by pewnie spadły momentalnie jak juz to niech grę zrobią do pobrania i było by po problemie :)

    a co do bandy to wiadomo ze to ucieczka :) jeszcze nie widziałem by jakiś ful przede mną leciał na bandy i skakał wcześniej niż ja :D
     
  8. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Uważam, że bandy powinny pozostać, sam z nich kiedyś dużo korzystałem w walce, ponieważ służą do manewru zwanego przez niektórych ucieczką i powrotem znienacka. Aktualnie największe korzyści z "band" mają najszybsze statki, kiedyś każdy miał taką samą mniej więcej prędkość i wtedy nikt nie narzekał, ponieważ liczył się refleks, a nie kamień pośpiechu i duża prędkość bazowa statku.
     
  9. Errew

    Errew Hrabia forum

    co ma szybkosc statku do przeskakiwania przez bandy wytlumacz mi to ?
     
  10. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Przy większej prędkości jest się mniej osiągalnym dla wolniejszego przeciwnika, w przypadku "band" jest tak samo.
     
  11. Errew

    Errew Hrabia forum

    chyba nie jest do konca tak jak piszesz wystarczy wlaczyc wzmocnienie ustawic najmniejsza grafike i rozdzielczosc dobry komp i przeskakuje sie w mgnieniu oka...
     
  12. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    jedyna rozrywka to bandy
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.