Sugestie Waluta Yulong

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika ڜFØĈŽКΛھ, 14 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Od chwili wprowadzenia danej waluty z początku na wiele nie była potrzebna, swego czasu dopiero na uszlachetnianie armat, a kwota do tego była znośna. Ale, gdy zostało wprowadzone miejsce na rozbudowę za tą właśnie walutę to uważam, że nie dość że sumę całkowitą wygórowali to jeszcze ich zdobywanie jest czasochłonne. Zmierzam do tego, aby została podniesiona nagroda za misje codzienne na yulongi (mapy 31-35) np. z obecnych 100 do np. min 1000. Druga opcja to obniżenie ilości potrzebnych yulongów na miejsce w rozbudowaniach. Dlaczego? Bo, gdy było za korony koszt był w miarę adekwatny co do możliwości otrzymania koron z misji a tu... niestety tak nie jest. Porównując ile nas koron kosztowały miejsca a ile yulongów to szalona różnica.
    [​IMG] [​IMG]
    Z misji na korony dziennie otrzymujemy 16500 koron, a yulongów 400 + raz na tydzień 500, więc moja propozycja jest chyba godna podrzucenia tam wyżej, by co nieco podnieśli nam nagrodę z yulongami lub obniżyli koszty rozbudowań na ta właśnie walutę.
     
  2. popieram!
     
  3. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

  4. ★彡₭ƟĴƟ©Í₭ミ★

    ★彡₭ƟĴƟ©Í₭ミ★ Młodszy ekspert

  5. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Widzę, że Was gryzie, że na mocniejszych kontach musicie chwilę nad czymś popracować a nie zgarniacie odrazu wszystko :D
     
  6. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Tu nie chodzi o to by mieć od razu, tylko o czyste wyliczenia. Każde dojście do czegoś jest czasochłonne, ale to to już lekka przesada z ilością jaka jest potrzebna w porównaniu jaką otrzymujemy. Nawet Ci co kupują pakiety to trochę im się zejdzie.
     
  7. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    Popieram pomysł jak najbardziej
    Pasowało by zrobić taki post tez na zagranicznych forach
     
  8. тαѕмαη

    тαѕмαη Czeladnik forum

    1000 to możne być za dyzo jak na nasze bp ale owszem przydało by się zwiększenie ilości chociaż na te 500 za misje
    Oczywiście popieram
     
  9. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Właśnie sprawdziłam na niemieckim, angielskim i też była tam propozycja zmiany na większą ilość yulongów w misjach. Ja tu może bardziej się rozpisałam i dałam dwie możliwości, i byłoby fajnie gdyby obie zostały zrealizowane :)

    Zostaje tylko, aby osoby z naszej Ekipy przekazały pomysł tam wyżej.
     
  10. «†ρισяu膻ρℓ-

    «†ρισяu膻ρℓ- Okazjonalny autor

    Boty klepać całymi dniami i z jednego bota 10 monet youlong targać ha ha:eek:
     
  11. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    za rządów pis wszystko możliwe , tak jest dajta wszysto wszystkim za darmo , dali za darmoszke zguby = siewcom 4 czemu by nie yulongi , po 500 tys w kodzie :)
     
  12. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Popieram, nawet monet na nowych mapach można dziennie więcej uzbierać.
     
  13. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    A co np odnosnie wyliczeń punktów bitwy względem lvlu pirata , lvl pirata do 45 lvl sredni gracz moze zrobic w 2-3 miesiące lekko (i to tylko dlatego że wyzej dziennie raz tylko wpadają te czaski , tykwy i inne glupoty, bez tego duzo szybciej) a teraz ile zajmie wbicie max poziomu punktow bitwy ? Dlatego tez nie wszystko od razu :)
     
  14. *TheShadow*

    *TheShadow* Forumowy żółtodziób

    Popieram monet yulong powinno być minimum 25% z misji dziennych w odniesieniu do koron z misji dziennych
     
  15. †Matayachi†®™®

    †Matayachi†®™® Czeladnik forum

    Ja proponuję takie rozwiązanie. Raz na rok (albo dłużej) gracz ma możliwość wymiany koron na yulongi za odpłatnością. Przykładowy koszt takiej opcji 300 PLN.
     
  16. Anonym

    Anonym Czeladnik forum

    za 3000 PLN od razu :) Jest to gra MMORPG wszystkie rzeczy które są w płatnościach powinny być również możliwe do zdobycia w grze (nie mówię, że ma być proste do zdobycia; nie tyczy się to design'ów itd.), zwiększenie ilości otrzymywanych yulongów z misji dziennych na pewno byłby jednym z lepszych pomysłów. Chociaż z drugiej strony skoro chcecie płacić za wszystko hajsem dogadajcie się z BP niech wam wystawi stały abonament.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.