Wybierz swój kolor statku

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Roman52, 30 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jestem

  1. Za

    7 głos(ów)
    53,8%
  2. Przeciw

    6 głos(ów)
    46,2%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Witam, ma pomysł by wprowadzić możliwość wyboru koloru statku i wyglądu statku. Kolor można by zmienić w każdej chwili na inny.
     
  2. Dz1ku

    Dz1ku Czeladnik forum

    Dobry pomysl:)
     
    Roman52 lubi to.
  3. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Romciu masz fajne pomysly , ale ja jestem pesymista odnosnie wykonania tych zmian bo patrzac na wprowadzane zmiany przez BP to te ich pozal sie boze serwery to by chyba wyparowaly juz nie wspomne o masowych samobojstwach informatykow z BP :p
     
  4. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    buhahahaha to jest dobre xd
     
  5. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Pomysł całkiem ciekawy, chociaż do wyboru mamy całą masę skórek...ale co by nie było niech najpierw ogarną wszystkie błędy i nauczą się panować nad grą, żeby znowu nie rozwalać.
     
    =Karkus-X= lubi to.
  6. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Ale w tym pomyśle też wybierałbyś kolor skórek.
     
  7. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Z jednej strony kuszące, tym bardziej że jestem kobietą i chętnie pewnie bym "przebierała" statek...ale chyba aż takich zmian w wyglądzie nie potrzebujemy. Ważne, żeby można było pływać z dowolną skórką. Do wyboru jest trochę:)
     
  8. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    Pomysły pojawiają się całkiem ciekawe ale jak pisze Lilith najpierw powinni naprawić błędy które już są i nauczyć się panować nad sytuacją, potem dopiero mogliby tworzyć jakieś nowe :eek:
     
  9. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

    Kij z kolorami, niech oni się zajmą lepiej błędami i zrobią coś z tym złotem przecież 10 lat nie będę czekał aż wydadzą wszystko na pustaka czy licytacje..
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.