Wybór

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika SUMO1, 15 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    Pomysł polega na tym aby dali nam wybór za jaka walutę chcemy wykupić miejsca na armaty w moim przypadku kupiłbym za perły później za korony a za ylongi może kiedyś ponieważ mnie nie stać na kupno: (pakietów nie kupuje mam 15 lvl , ożebrowania nie mam więc stoję z lvl na ewentach dają zdobyć kilka monet ale to jest igła w stogu siana więc z wykupieniem miejsc na armaty też problem, pewnie sam nie jestem-co wy na to?
     
  2. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Nie rozumiem... o_O
    Piszesz, że kupiłbyś najpierw za perły potem za korony a potem za yulongi, ale tak dokładnie jest :p
    No aby bić yulongi lvl musisz w górę pchnąć ;)
     
  3. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    musze wykupić za ylongi miejsca żeby móc wykupić za perły i korony 21 baniek pereł da sie uzbierać i 1 bańke koron pewnie kiedyś też ale monet ponad 600k nie sądzę
     
  4. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    ale właśnie tam płacisz 1 dną walutą a tu dwiema na raz ... dlatego te miejsca sa po yulongach :)
     
  5. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    Wiesz, moim zdaniem nie zostało to zrobione przypadkowo. Musisz dać coś od siebie, czyli w tym przypadku czas bądź no nie oszukujmy się PLN'y, żeby dostać więcej armat. Byłoby po prostu zbyt łatwo, kiedy najpierw kupiłbyś sobie wszystkie za perły, później wszystkie za korony a na końcu za yulongi. Tak masz motywację, aby prężnie zbierać monety. :cool:
    Dodatkowo powiem Ci, iż w ostatnim czasie zaczęli nas nieco rozpieszczać jeżeli chodzi o zdobywanie monet, bo są one dostępne praktycznie na większości eventów, a gdy poświęcisz trochę czasu, sam zobaczysz jak szybko można je zdobyć. ;)
    PS. Nie ma sensu w tych czasach stać na 15 poziomie :)
     
    SUMO1 lubi to.
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny. Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.