Wydarzenie "Czas na zmiany" - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 8 marca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 12.00 9 marca, a zakończy o godzinie 12.00 14 marca.
    Zapraszamy do zapoznania się z FAQ i do rozmów.

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    a tak zapytam a w bp mysla troche czy nie zabardzo z ich mysleniem kolejny event ktory kumuluje sie z dniami lupiezcow czyli znow zniwa dla koksow bo slabiak czyli kajak nic nie zarobi a juz tym bardziej po beznadziejnej aktualce dali nowe lvle pirata to mogli dodac kolejne mapy pve a nie calkiem likwidowac naciskajcie ich tam jako ekipa macie na to jakis wplyw bo nie dlugo to zostaniecie tylko wy ekipa i koksy wypasione na fuul juz widac roznice w salwach i to kolosalna i jak widac ku dobremu to nie idzie
     
    hamal5 lubi to.
  3. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    czyli zaś mamy ewent by zatkać usta tym co się kłócą o brak kodów o faworyzacje innych tak? standardowe, jeżeli post zostanie usunięty jak ostatnio to jest to jawna dyskryminacja wolności słowa
     
  4. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ten event jest juz ktorys rok z koleji w podobnej wersji nie masz juz sie czego czepiac ja sie ciesze dobry rok otwierania skrzynek i zostawilem sobie ponad 3 mln tych kulek wlasnie na taka okazje
     
  5. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    ja tam wiem, że raz w roku jest ten ewent na fosfora

    ale co teraz mamy za szanse jak ludzi mający po kilka kont wpisują na jedno główne po kilka kodów bo to działa i teraz mają lepsze statki od kogoś kto aktywnie gra bez sensu
     
  6. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    wiekszosc osob ma duzo lepsze armaty niz te z kodu nie przesadzaj a skoro niegrasz na kontach jak to pisales w innym temacie to w czym masz problem ?
     
  7. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    ale prosze cie voodo lvl 2, miotacze i mlotki sa zle twoim zdaniem? albo te 5 dewastatorow?

    poza tym 5x2 kody to juz sie robi niezla ilosc armat
    bo u nas wpisywali kody z kilku kont na jednym i podostawali po kilka pakietow
     
  8. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    widze ze nie czytasz wszystkich wypowiedzi tak jak czlonek ekipy powiedzial kody sa podpiete do danego konta i nieda sie innego konta kodu uzyc bo wychodzi blad pozatym teraz armaty tylko w misjach 12-20 poziom zbierzesz 90 vodo masz rankingi na czarnym rynku pojawiaja sie armaty z codziennego logowania mozna otrzymac sporo armat wszystko mozna zdobyc tylko trzeba chciec troszke sie postarac
    skupmy sie tutaj lepiej o evencie bo spam sie duzy robi nie na temat
     
  9. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    dziwne bo u nas wpisywali i mówili ze działa, ja ci nie powiem bo żadnego nie dostałam
    z misji chyba 100 można dostać, bo tyle dostałam
    armaty z logowania wchodzą ale bardzo rzadko, co do rankingów to chyba sam wiesz że z botami nie wygrasz chyba, że na ewent bierzesz urlop i śmigasz 24/dobę
     
  10. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    Ja się głowię co to za ewent, nie trzeba było od razu napisać, że chodzi o "udaj się do handlarza" :D
     
  11. Preze$PL[*]

    Preze$PL[*] Młodszy ekspert

    Ile ma hp kupiec, jak z opłacalnością.
     
  12. Panna-Anna

    Panna-Anna Okazjonalny autor


    kody są przypisane do konta, nie ma możliwości użycia ich na innym koncie :) testowałem, sprawdzałem, nie da się
     
  13. RoSoL

    RoSoL Czeladnik forum

    No niestety ale mylisz się. Moje konto gra dzienie po pare godzin i nic nie dostałem. Konto mojej żony nie bylo aktywne od paru miesiecy i dostała jeden kod. Wykozystałem go na swoim koncie. Ten kod bonusowy jest do wykorzystania tylko raz, obojetnie na jakim koncie.
     
  14. #Mściwy#3

    #Mściwy#3 Czeladnik forum

    po 1) kody działają na każdym koncie, po 2) armat voodoo jest 100 z misji, a po 3) to rozmowy o evencie - a nie o aktualizacji ostatniej :>
     
  15. Preze$PL[*]

    Preze$PL[*] Młodszy ekspert

    Sorki ze nie w temacie jak się da to podaj kody wklepie sobie.
     
  16. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    2018-03-09 18:20:48
    Otrzymałeś 15 x Promieniujące dusze.
    2018-03-09 18:20:48
    Otrzymałeś 30 x Przeklęte dusze.
    2018-03-09 18:20:48
    Gratulacje! Wykonałeś misję!

    Ostatnia misja :D - także kicha.
     
  17. MickiMajcher

    MickiMajcher Czeladnik forum

    Cy ktoś widział lampion?
     
  18. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    Wyskakuje z Handlarza
     
  19. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    2 pytania:
    co robią klucze za $$?
    Kiedy bokor?
     
  20. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    skoro skrzynki ani jednej nie widziałam:/
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.