Wygląd statku do kompletowania

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Roman52, 2 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jestem na

  1. Tak

    3 głos(ów)
    30,0%
  2. Nie

    7 głos(ów)
    70,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Witam, mam pomysł na wprowadzenie wyglądu statku którego kompletowało by się zbierając poszczególne części:

    - 1 część z kotła aruby
    - 2 część z błyskotek
    - 3 część za ukończenie 1 misji
    - 4 część za przejście testu na 5 poziom
    - 5 część do kupienia za 6 milionów złota u handlarza

    Podsumowując by mieć kompletny wygląd potrzeba zebrać 5 części, zdobycie jest w miarę proste i może spodobać się nowym graczom oraz graczom z niskim poziomem.
     
  2. THC_KING

    THC_KING Czeladnik forum

    O ile mii wiadomo to na eveńcie zimowym trzeba było zbierać części a i nie może być tak że desing ma jakieś ograniczenie lvlowe chyba że by dawał tylko wygląd :p
     
  3. Pomysł w miarę dobry, ale powinien być to statek cieżki do zdobycia, który by wymagał sporo zaangażowania i czasu. Nawet bardziej niż kiedyś kościak za niebieski pergamin. :p I taki, po zobaczeniu którego, ktoś na morzu powiedziałby WOW.. :eek:

    "Epicki" wygląd i jego unikatowość na morzu ze względu na trud w jego zdobyciu. A no i extra bonusy, którymi można byłoby się poszczycić. :cool:

    Taka ma wizja. ;)
     
  4. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Ciężki do zdobycia niekoniecznie bo trzeba też myśleć o nowych graczach i niskich poziomach. Dlatego jest mój pomysł.
     
  5. Iяisнмап

    Iяisнмап Aktywny autor

    Ja zaś się nie zgodzę z tobą ponieważ nie od razu początkujący gracz powinien mieć najlepszy wygląd tylko stopniowo pierw słabszy a później mocniejszy wygląd statku zdobyć. A po drugie jak będzie zbyt łatwo zdobyć statek to i lepszy gracz będzie znudzony :(
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  6. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Dokładnie Masz rację.
    Takie "części statku" są do zdobycia co roku w Evencie zimowym, na którym przeważnie Wszystkim udaje się zdobyć design.
     
  7. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Niby tak ale z drugiej strony nie zawsze chce się tyle czekać by zdobyć wygląd.
     
  8. Iяisнмап

    Iяisнмап Aktywny autor

    Co to za gra skoro mógłbyś zdobyć wszystko tak na zawołanie trzeba poświęcić czasu lub PLN aby coś mieć:)
     
  9. Wiedźma

    Wiedźma Aktywny autor

    Pomysł ciekawy. Jakkolwiek część za złoto to raczej żadne wyzwanie - nadmiar złota bardzo popsuł tę grę. Zadania mogły by być trochę trudniejsze i trochę bardziej niecodzienne. Do kotła z aruby ciągle wrzucamy mojo, błyskotki też trochę nudne. Warunek ukończenia testu poziomu 5 trochę nierealny dla piratów poziomu 20 :D. Można by było inne zadania wprowadzić z jakimś ogranicznikiem czasowym (przykładowo), np. zdobyć 50 punktów admiralskich (trudność zależna by była od czasu przeznaczonego na realizację), pokonać w abordażu xx przeciwników, zregenerować XX punktów życia, pokonać kilka rodzai eventowych NPC. itd.. :)
     
  10. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Wysoki level tak, ale ten wygląd mógłby być gorszy od tych co ma wysoki level a więc nie warte dla niego zachodu. Ten pomysł jest kierowany dla słabszych graczy i po tym kątem trzeba patrzeć.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.