Wymiana walut

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika ¥αмαтø™, 20 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jest jakaś szansa na pozytywne rozpatrzenie? :)

  1. TAK

    6 głos(ów)
    46,2%
  2. NIE

    7 głos(ów)
    53,8%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    Witam wszystkich
    Ostatnio niezbyt często gram i zauważyłem że perły nie są już tak pożądana walutą w grze jak kiedyś... chciałbym zaproponować pewną opcję wymiany walut w grze.
    chodzi o to by poczynając od pereł jako waluta podstawowa, można by ją wymieniać na dalsze waluty takie jak kryształy, korony itp. oczywiście w odpowiednich wartościach.

    Pozdrawiam. yamato[SGO]​
     
  2. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Napiszę Ci tak, że opcja fajna, ale na pewno nie na kryształy i korony. Dlaczego? Po pierwsze kryształy spokojnie można kupić za perły, więc wymiana jest zbędna. Po drugie gracz mający min 30 lvl pirata, korony szybko zbierze z misji dziennych, gorzej jest z walutą taka jak yulong, safanad. Te z kolei coraz bardziej są, będą potrzebne w grze. Z misji owszem są, ale w porównaniu do zdobywania koron z samych misji, są to ilości śladowe.
     
  3. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    całą tą wymianę można by bardziej sprecyzować. np 300 pereł=1 kryształ tak jak jest teraz a następne waluty byłyby już droższe. korony 600pereł albo i więcej. yulong 1000 pereł itd. system wymiany wyglądałby jak w pewnej grze strategicznej o której chyba nie mogę tutaj wspomnieć ale napisze;) heroes of might and magic. z cenami nie musi być dokladnie tak jak napisałem. ktoś by to wszystko odpowiednio zbilansował...
    czemu wpadłem na taki pomysł? nie wiem co robić z perłami :) no i dla niższych lvli tez to byłoby udogodnieniem.
     
  4. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Jak nie wiesz co z perlami robic to wydaj na amunicje i bij boty ktore dadza ci walute ktora potrzebujesz i juz masz wymiane perel na walute ktora potzebujesz te boty na wyzszych mapach malo daja ale wydzie to samo jak bys robil wymiane
     
    ¥αмαтø™ lubi to.
  5. ¥αмαтø™

    ¥αмαтø™ Młodszy ekspert

    Chyba masz rację i raczej mój pomysl nie przejdzie :) pozdrawiam.
     
  6. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Ostatnio gdzieś widziałem możliwość wymiany walut.
    W porcie na jednej z wyższych map jest możliwość wymiany youlonga na korony.
    nie jest to pewnie to czego oczekiwałeś, ale podejrzewam, że pewnie jest jeszcze kilka innych punktów wymiany walut.
    (potwierdźcie, lub powiedzcie, że się mylę)
    (przepraszam za odkopanie tematu jeśli od tamtego czasu coś się zmieniło)
     
  7. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    U Fanga na mapie 31/1 jest możliwość wymiany monet yulong na korony po zdobyciu wymaganego progu odpowiedniej reputacji, ale czy to jest opłacalne, to każdy sobie musi sam odpowiedzieć na to pytanie :)
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny. Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.