Wzmocnienie za weryfikacje maila

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika wojtas.wwy[BAD], 28 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wojtas.wwy[BAD]

    wojtas.wwy[BAD] Forumowy żółtodziób

    2021-04-27 19:16:23
    Łaska herolda: Zakontraktowano do 2021-04-27 19:07:29. Powód: Subskrypcja newslettera
    2021-04-27 19:07:29
    Łaska herolda: Zakontraktowano do 2035-01-04 18:07:29. Powód: Subskrypcja newslettera
    Nawet nie zdążyłem zobaczyc jak to wygląda a już zabrali
     
  2. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    W obecnej chwili sprawdzić nie mogę czy zabrali. Może przypadkiem odznaczyłeś newsletter i dlatego? Sprawdź czy masz "TAK"
     
  3. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    to daje ci 5 miejsc na armaty i 5 na rozbudowe na 5tys dni
     
  4. wojtas.wwy[BAD]

    wojtas.wwy[BAD] Forumowy żółtodziób

    O 19.07.29 mi dopisało po zatwiedzeniu i nic więcej nie klikałem a nim zdązyłem wejsc na mapę morza już w dzienniku pojawił się ten wpis wyzej. Na globalu 7 na na drugim koncie to samo dopisali a po kilku minutach drugi wpis i nic niema

    2021-04-27 19:23:41
    Łaska herolda: Zakontraktowano do 2021-04-27 19:22:30. Powód: Subskrypcja newslettera
    2021-04-27 19:22:30
    Łaska herolda: Zakontraktowano do 2035-01-04 18:22:30. Powód: Subskrypcja newslettera
    to jest wpis z global 7 tam jak widac kilka min pozniej aktualizowałem i tez to samo
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 kwietnia 2021
  5. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Sprawdziłeś w Edycji danych konta czy zatwierdzony masz newsletter?
     
  6. wojtas.wwy[BAD]

    wojtas.wwy[BAD] Forumowy żółtodziób

    kliknięte tak i zapisane po dodaniu zaraz pojawil sie ten drugi wpis . Jakbym nie zatwierdził to pierwszy wpis w dzienniku by sie nie pojawił
     
  7. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Chodzi właśnie o ten drugi wpis. Być może coś źle rozumiem, ale wydaje mi się że miałeś zaznaczony newsletter i dlatego otrzymałeś łaskę Herolda na 5000 dni(pierwszy wpis). Później wszedłeś i niby potwierdziłeś, a jednak anulowałeś i dlatego pojawił się ten drugi wpis. Mogę jednak się mylić. Trzeba wejść, potwierdzić, przelogować konto i powinieneś mieć.
     
  8. ZuuLuuS

    ZuuLuuS Forumowy żółtodziób

    cały czas to robę Beti :) raz tak raz tak wydaje mi sie ze sie skasowało ,zabrało albo za małe przelwy :p

    A jeszcze inaczej bo kliknołem TAK i nie było go widac tylko NIE na białym tle. czy to ma być widoczne to TAK na zielonym tle przed zapisaniem zmian
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 kwietnia 2021
  9. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    No nie wiem, a adres e-mail masz potwierdzony? Jak ktoś ma problem może warto zajrzeć do poradnika i zrobić tak jak trzeba?:D

    https://board-pl.seafight.com/threads/newsletter-faq.63348/

    ma być widoczne TAK na zielonym ;)
     
  10. wojtas.wwy[BAD]

    wojtas.wwy[BAD] Forumowy żółtodziób

    zrobiłem dokładnie tak jak w podesłanym linku i nic . Widocznie nie zasłuzyłem na 5 armat :p Mikołaj pewnie tu paluchy maczał :)

    2021-04-28 11:39:05
    Łaska herolda: Zakontraktowano do 2035-01-05 10:39:05. Powód: Subskrypcja newslettera
    O jednak byłem grzeczny dzieki za linka chyba pomogło. Widocznie jednak zle to kliknołem , no starość nie radosć :p:)
    Dzięki i można zamykać :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 kwietnia 2021
  11. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Bardzo proszę ;) Cieszę się, że mogłam pomóc i zgodnie z życzeniem temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.