Za Perły krysztalowy dar.

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika 1920®WMF, 25 lutego 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 1920®WMF

    1920®WMF Czeladnik forum

    za perely Mozna kupic kryształowy Dar pomysl swietny bardzo oplacalny Zeby Wprowadzili takie coś Wiekszosc graczy byla by zadowolona z tego Pomysłu
     
  2. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Jakby dali dar do kupna to napewno w dziale platnosci, a tym samym musieli by wprowadzic cos nowego i tak gra by sue rozwijala, ale w dziale platnosci. :p
     
  3. Tak Kryształowy dar za perły a nastepnie co jest standardem Lepszy diamentowy dar w dziale płatnosci :D Pomysł swietny :D
     
  4. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Haha ;D ... lepiej tak nie pisz, bo jeszcze ktoś to przeczyta i zrealizuje twój pomysł.
     
  5. Znajac zycie tak bedzie ale krakac nie bede :D
     
  6. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Jak tak się stanie to wiadomo na kogo zrzucić odpowiedzialność ^^.
     
  7. Ja jestem niewinny jak zwykle :D Jak cos zazalenia to do Doroty czyli MOD Lisicy :D
     
  8. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    No to ja juz tez bede widzial do kogo wtedy pisac, hehe :p
     
  9. Zażalenia wyszły z mody juz :D Teraz sie pochwały pisze i same superlatywy :D
     
  10. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Zlota malina to tez nagroda. Oczywiscie zartuje i sie smieje, ale jak wprowadza to pikiete pod balkonem u Ciebie zrobimy, hehe :p
     
  11. Co tam 150 zł w ta czy w ta miesięcznie to i tak bez różnicy a nowosc zawsze jest :p:p:p
     
  12. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    hehe :p
     
  13. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    No, no, nie za duża ta cena? Jak zapeszysz taką aktualizację to zajmuję pierwsze miejsce w kolejce po Paysejfa od Ciebie ^^.
     
  14. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    No i się Doczekałeś kryształowego daru za perły.:) Jak to mówią "proście a będzie Wam dane.", pozdrawiam.:p
     
  15. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    i tak tanio:) gdyby mieli dać kryształowy dar do kupna za perły czy nawet na placu targowym to byłby o wiele droższy i na pewno droższy od ostatniego elitarnego pokładu :)
     
  16. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Jak dla mnie fajna opcja, nie jest taki drogi, a dar to świetna rzecz!
     
  17. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Pomysł został zrealizowany. Brak dalszej aktywności w temacie - zamykam i pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.