Zaginął gracz,mój przyjaciel !!! ~Vril~

Temat na forum 'Gracze' rozpoczęty przez użytkownika fizerslv, 21 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    PROSZĘ O POMOC !!! ZAGINĄŁ MÓJ PRZYJACIEL,OD 6 DNI NIE MA Z NIM KONTAKTU.DZWONIŁ,ŻE WRACA Z PRACY I BĘDZIE ZA 3 GODZINY DO TEJ PORY NIE WRÓCIŁ.PROSZĘ O POMOC W USTALENIU KIEDY BYŁ OSTATNI RAZ AKTYWNY JEGO NICK ~VRIL~ IMIĘ PIOTREK,CZĘSTO GRAŁ W TĄ GRĘ.JUTRO SPRAWA BĘDZIE ZGŁOSZONA NA POLICJĘ,ALE JESZCZE NADZIEJĄ JEST OSTATNIA AKTYWNOŚĆ BY SPRAWDZIĆ KIEDY BYŁ AKTYWNY.

    Wiem ,że rozmawiał z kimś przez Team speak,była to kobieta i jakiś gracz,możliwe ,że o nicku Czarny.Ale tego ostatniego nie jestem pewien.Proszę o jakiekolwiek informację.
     
  2. Jeszcze raz proszę o nie pisanie wielkimi literami.

    Z tego co rozumiem znacie się realnie tak? Na jakim serwerze on gra?

     
  3. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    Tak to mój sąsiad z bloku piętro wyżej mieszka.Znamy się od małego,traktuję go jak starszego brata.Nie mam pojęcia jaki serwer,jak do niego przychodziłem to nie patrzyłem jaki serwer itd,bo mnie takie gry nie interesują.Jeszcze się śmiałem z niego,że gra w taką grę :D gdzie statki pływają ukosem :) Zapamiętałem,że ma nick ~Vril~ i że z tego co mówił i pamiętam to nie był jakimś leszczem w tą grę.Miał na nią własny pomysł,ale jakie osiągnięcia to nie wiem.Strasznie mnie zdenerwowali z pomocy technicznej ! Poprosiłem tylko o ostatnią aktywność a te odpisali,że regulamin i nie mogą.Zobaczymy jutro,jak zgłosimy na policję całą sprawę a ja osobiście podam pierwszy poszlak,żeby szukali tutaj i dowiedzieli się aktywności ,zobaczymy ile ich regulamin jest warty jak się tym zainteresuje policja lub prokurator.xxxxx Jakby to było święte jakieś,ten regulamin.Mogą go zmienić kiedy chcą heh a się zastawiają jakby sam Mojżesz go napisał.A za takie potraktowanie mnie o pomoc również wyciągnę konsekwencję.Ale już po swojemu.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 maja 2014
  4. ™LEGION™

    ™LEGION™ Okazjonalny autor

    Z nimi sie nie dogadasz mam już swoje własne doświadczenia z nimi
     
  5. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    Legion,dlatego odpowiedzą za takie traktowanie,nie chciałem nic poza tym,tak trudno im powiedzieć tym bardziej w takiej sytuacji,o ostatniej aktywności ? xxxxxx.Dziękuję ,że Ty MOD_Leonardo potraktowałeś mnie po ludzku.Odwdzięczę Ci się.Postaraj się coś znaleźć.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 maja 2014
  6. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Prosiłbym bez tego typu określeń.
    Ze względu na sytuacje tylko upominam:)
    Tu na forum raczej nie znajdziesz swojego przyjaciela ale może ktoś kto go zna z gry i rozmawiał z nim ostatnio wypowie się tutaj i w czymś pomoże.
    Jeżeli faktycznie gdzieś zaginął bez śladu to tylko policja może tu pomóc i takie rzeczy jak rozmowy i czatowanie na portalach społecznościowych itp. na pewno będą sprawdzone
     
  7. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    Chodzi tylko o ostatnią aktywność,dowiedz się może Ty od pomocy.Nie muszą mi mówić nic,ale niech tylko potwierdzą,że był aktywny wczoraj lub przedwczoraj lub dziś i tylko tyle.To jest ważne,ta aktywność da nam i jego braciom rodzonym szanse jakaś.Proszę Cię o to,co byś zrobił na moim miejscu.
     
  8. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    widać kolego martwisz sie. heh zrzyty jestes. powiedz czy jak patrzales jak gra nie rzucily ci sie jakies nicki graczy ktorzy przeplywali albo nazwy bractw ? nazwa bractwa pierwsze trzy litery przed nickiem. to by pomoglo ustalic serwer jego gry. odp co wiesz i zaraz sprawdzimy jaki serw
     
  9. Gram na PL2, nie kojarzę tego nicku. Może temat dotrze do osób, które będą go znały.
     
  10. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    Ostatnie co zapamiętałem będąc u niego to ,że gra miała jakiś błąd.Było to miesiąc temu,może trzy tygodnie ? błąd polegał na tym,że wszystko co można było ugrać zdobyć przez dłuższy czas,to można było od razu.Że jakieś światy się czy mapy otworzyły,gdzie można było coś zdobyć.Nie wiem coś takiego.Bractwa nie znam,ale mówił coś ostatnio o tym,że musi napisać do bractwa po coś tam.Wiem,że to są nie przydatne informację :/ ale wspominam po prostu.

    No nie mogę pojąć tych z pomocy technicznej :/ Jak tak można.To jest tylko gra.Szybciej by było gdyby oni sprawdzili.Nie rozumiem takiego zachowania.Przecież jesteśmy Polakami,każdy sobie radzi samodzielnie,ale wierzyłem w to,że w razie wojny,albo pomocy prawdziwej takiej jak ten przypadek,Polacy zjedna czają się razem by pomoc,bronić drugiego.
     
  11. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    ale niewidziales nigdy zeby ktos obok przeplywal na mapie ? bractwo to 3 żòłte litery z przodu rzuca sie w oczy. przypomnij se. poznamy serw to sie dopyta przez ts kiedy ost byl.

    propo gralem na pl1 niewiem czy niekojarze go bo cos mi ten nick mowi badz byl tylko podobny. ile gral lat mniej wiecej?
     
  12. Thulsa-Doom

    Thulsa-Doom Forumowy żółtodziób

    Na PL1 w bractwie XXL jest gracz o nicku VRIL_(XXL) Ewentualnie, ktoś z XXL mógłby się dowiedzieć czy o tą osobę chodzi
     
  13. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    fizerslv na pl1, pl2 i global1 znalazłem gracza o nicku ~vril~ ale bez bractwa.
    czy tam wszystko było po polsku czy może w innym języku?
     
  14. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    Grał ogólnie,może ze cztery lata,nie było go dwa lata,bo był we Włoszech ale możliwe ,że rzadko wchodził by coś sprawdzić,ale tak na nowo i zawzięcie gra od kilku miesięcy.Nie pamiętam kolorów,patrzyłem w tą grę ale nie zwracałem uwagi.Nie wiem czy jego nick to ~Vril~ z tymi falowanymi,ale na pewno VRIL,bo on zawsze miał taki nick do wszystkiego.
     
  15. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    dokladnie kojaze go z xxl gralem w foo przez jakis czas wiec nie raz sie widzialo na mapie. z tego co kojaze gral pare latek. ale kiedy sie logowal niewiem bo od paru mies tam niegram bo mi tam konto zwineli... ale nick podawany przez kolege byl inny. podaj cos wiecej danych. moze jakies moze cos gadal na temat gry jeszcze ? ludzie sie tym chwala napewno cos wspominal
     
  16. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    Nie wiem czy wszystko po Polsku,ale na pewno gadał z Polakami.Nie chce wbłąd w prowadzać tak samo z tym nickiem,na pewno Vril,ale czy z falowanymi czy bez,nie pamiętam,kojarzy mi się falowane.Miał na imię Piotrek
     
  17. tinky299

    tinky299 Czeladnik forum

    Po nitce do kłębka i może się uda go znaleźć. Bądź dobrej myśli:)
     
  18. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    Zapytam jutro naszego kolegi,bo on ma pamięć do jego gry,bo nie raz beke sobie robiliśmy z niego.Ale ja nie pamiętam szczegółów,on może pamiętać.
     
  19. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    badz dobrej mysli. na razie niemam kogo dopytac. a kiedy zniknal? Ile mial lat ? niepoklucil sie z kims ?
     
  20. fizerslv

    fizerslv Czeladnik forum

    Mam nadzieje,że wszystko dobrze,ale też zaczynam się godzić z najgorszym.Umawiał się ,że będzie,jakby miał zamiar gdzieś pojechać nie wracać,nie odzywałby się do nas,by się spotkać na osiedlu.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.