Zaginione konto

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika dudskn, 4 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dudskn

    dudskn Forumowy żółtodziób

    Witam, mam dość specyficzny problem. Kiedyś, zakładając konto w nicku używałem znaków specjalnych z tablicy znaków.
    Nie posiadam już maila, znam hasło. Potrzebuję swojego nicku żeby się zalogować a nie mam możliwości przez maila. Istnieje szansa, że zdobędę jakoś ten nick? ewentualnie, jest gdzieś spis graczy z danych serwerów, jestem gotowy szukać nawet ręcznie.

    Pozdrawiam
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tylko ranking PD może Ci posłużyć jako lista graczy:

    Screenshot_2.jpg
     
  3. W ogole dalej jest blad z rankingiem, bo na dole powinno byc pokazane miejsce, na ktorym jest aktywne konto - a tam jest pusty prostokat.
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat dotyczy innego problemu.
     
  5. dudskn

    dudskn Forumowy żółtodziób

    Czy ten ranking pokazuje od pierwszego do ostatniego miejsca na serwerze graczy? Bo jeśli nie to nic mi to nie da jeśli to nie konto w TOP serwera.
     
  6. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    pokazuje wszystkich, przewijasz i wyskakują kolejne miejsca
     
  7. dudskn

    dudskn Forumowy żółtodziób

    Naprawde nie ma możliwości żeby ktośsprawdził mi po prostu nick przypisany do maila i mi to podał?
     
  8. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Jeśli nie masz maila, bo na niego przesłaliby Ci nazwę logowania więc musisz tylko taki sposób szukać w aleji sław. A może masz możliwość odzyskać maila, to sprawa przebiegnie szybciej, gdyż jest opcja w zapomniałem dane do logowania wpisanie swojego maila przypisanego do konta.
     
  9. dudskn

    dudskn Forumowy żółtodziób

    Nie, nie ma możliwości kombinowania z mailem. Dlaczego Bigpoint nie ma takiej mocy sprawcze a raczej dlaczego nie wolno im podać mi tego nicku.?
     
  10. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Może dlatego, że nie ma 100% pewności iż konto jest Twoje. A próbowałeś szukać w aleji? Najpierw napisałeś, że jesteś w stanie szukać ręcznie, a potem chcesz mieć na tacy podane. A może ktoś znajomy miał/ma Cię w kamratach zapisanego. ID zapewne też nie masz zapisanego, a warto mieć.
     
  11. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    ponieważ BP nie podaje takowych danych i Ci nie poda. Twoim obowiązkiem jest posiadanie swojego ID, zapoznaj się z OWH gry, jest tam informacja o tym. Zostały Ci tu udzielone wskazówki jak odszukać swoje konto, aby podać informację PT, dalej w tej kwestii nie możemy pomóc. Wątek zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.