Zamykanie tematów

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika wlaziak, 16 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Drogi BA jak byś nie zauważył prowadziłem dyskusje jeżeli umiesz zamknąć tylko temat i sie nie wypowiesz w nim to nawet na niego nie wchodz . Nie jestem mi potrzebny w odpowiedziach moich tematów bo i tak nigdy nic do nich nie wnosisz ciekawego . Idz sobie wypij kawęodpręż się i nie wtrącaj nam się w rozmowy jak nic ciekawego nie umiesz powiedzieć .

    Odpisując na mój porzedni temat .
    Nie interesuje mnie czy dostane bana czy nie ale chce wiedzieć czy coś wkońcu zrobiąz boniarkami niestety ja nie grając na bocie nie mam szans zrobienie sezonu który jest ustawiony typowo pod boniarki.

    Wiec z godnie z tematyką działu ja mam pytanie do graczy żeby sie wypowiedzieli ci co nie graja na botach .
    Czy udało im się zrobić np sezon potworki na mapach 21 + na wszystkich bez bota w jakimś sezonie grając normalny czas po pracy wejść pograć chwile i tyle nie latać 12 godz dzienie.

    Rozpadlina która trzeba robić 2 razy dzienie żeby zdobyć cały sezon + misje do 20 fali to okolo 30 min . Do tego jest pełno inych misji które trzeba robić . Wiec jaki jest sens takiego sezonu gdy gracz który nie ma 12 godzin dziennie nie zrobi go .
    Czy nie lepiej było by cos zrobić też wymagającego ale takiego gdzie boniarki nic nie pomogą i kazdy bedzie mógł to zrobić ?
     
    BA_PP187 lubi to.
  2. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    to teraz ja zamknę temat. To BA decyduje czy wątek ma zostać zamknięty, czy też nie, nie Użytkownik.
    Wróć jak odetchniesz i zmienisz ton wypowiedzi.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.