Zarobek

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Murmurando, 9 kwietnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Murmurando

    Murmurando Czeladnik forum

    Jakie są najlepsze sposoby na zarobek pereł i złota ?
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    zloto to boty + blyski co do perel zbieraj blyskotki z mojo uzbieranego skladaj w kotle z aruby pergi to dodatkowe perly proch tarcze harpuny 500 pd i pe za fale
     
  3. Perły to mapy szturmowe..macki..blystki mozna bic tec boty typu fly ale pamietaj ze nagroda jest na ostatnia salwe wiec ktos moze Ci go zebrac sprzed nosa ;/ .. mozesz stukac boty typu santa lucia, kiribati, notos by z nich wyskoczyl admiral (potrzeba po 50 sztuk na caly serwerze by wyskoczyl admiral) wiec jak bedziesz mial szczescie bijac te mniejsze boty moze akurat wystukasz perlowego:)
    Misje i pergaminy :)
     
  4. Ulyses

    Ulyses Młodszy ekspert

    Tak gadacie o tych zarobkach to dokładnie kiedy będą fredomy ?
     
  5. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Informacje o eventach pojawiają się krótko przed ich rozpoczęciem na forum. Freedomy w event Dni Pirackiej Bandery są zazwyczaj w dni przypadające na Swięto Wolności obchodzone w krajach, w których są serwery SF, co akurat nie jest takie trudne do sprawdzenia :)
     
  6. Ulyses

    Ulyses Młodszy ekspert

    Ale ja leniwy i mi się nie chce. :p
     
  7. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    Wystarczy Kilka razy dziennie kliknąć w zakładkę "forum" na stronie głównej , jeżeli będzie jakakolwiek informacja na temat eventu na pewno zauważysz , będzie zamieszanie na forum . Pozdrawiam : )
     
  8. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert


    Oj, oj, nie radzę! :D Podobno za używanie tego koloru czcionki po łapkach można dostać ;)


    Możesz zawsze zerknąć do kalendarza gdzieś na google. Bo z tego, co mi wiadomo, te święta raczej mają stałą datę ;)
     
    ___Adrian___ lubi to.
  9. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    Ale różowy jest bardzo męski :D , podobno czerwonego nie można używać :)
     
  10. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert

    Owszem, ale bardzo charakterystyczny i że tak to ujmę zarezerwowany ;] Napisałam przecież, że po łapkach, a nie że bananka.
     
    ___Adrian___ lubi to.
  11. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum


    Za kradzież kolorku na forum ktoś wredny może rzucić na Ciebie klątwe :D
     
    D3M0N0L0GI4.666 lubi to.
  12. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    Mam nadzieję , że nie jesteś na tyle okrutny :)
     
  13. Boniek

    Boniek Okazjonalny autor

    Kolololololowo ^^



    //pkt. 2.4 Regulaminu Forum
    Mod_*Angua*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 kwietnia 2015
  14. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest


    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy), ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy. Proszę kolory dobierać rozważniej.
     
  15. •°°°SCORPION°°°•

    •°°°SCORPION°°°• Czeladnik forum

    czyli


    te
    kolory można ??? czy nie jednak sa zabronione...


     
  16. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert

    Wszystkie można prócz kolorów z drugiego paska, bo te z drugiego paska odcienie czerwieni mają Modki "zaklepane" ;) Czyli chyba ten wielokropek na końcu Twojej wypowiedzi już nie ;)
     
  17. Boniek

    Boniek Okazjonalny autor

    A tak Kolololowo może być ?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 kwietnia 2015
  18. MOD_Kaki

    MOD_Kaki Guest

    Oczywiście . : )
     
  19. clocek

    clocek Okazjonalny autor

    chlopak tu pyta o zarobek a te bawia sie kolorami. [...]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 29 kwietnia 2015
  20. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Bez takich określeń proszę. Tym razem tylko upominam. Więcej pytań nie ma w temacie, odpowiedzi zostały udzielone. Zamykam, pozdrawiam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.