Żelazna Kotwica

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika ·•●ℋαяραgαи●•·, 1 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Czy to jakiś błąd czy po prostu mam giga pecha? Zbiłem z 50 potworów każdego z tych 3 rodzajów i nie dostałem tej kotwicy, resetowałem misje, relogowałem i nic.
    https://prnt.sc/tsd5ip
     
  2. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Mozesz mi napisac jaka to misja?
     
  3. "Poławiacze" misja z 26 poziomu
     
  4. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Misja 5 - Poławiacze

    Zabij 5 x Afanc, zabij 5 x Embarr, zabij 5 x Dabilla, zbierz 1 x Łódź wiosłowa (można dostać po ubiciu Dabilla), zbierz 1 x koło ratunkowe (można dostać po ubiciu Dabilla), zbierz 1 x żelazna kotwica (można dostać po ubiciu Dabilla), wróć do Jayne Dalton (odblokowana misja 2 u Jayne Dalton)

    Niepotrzebnie biłeś taką ilość innych potworków, polecam skupić się na Dabillach. Faktem jest że już dawno powinieneś otrzymać ten przedmiot, skoro ubiłeś 50 Dabilli. Próbowałeś podpłynąć i oddać misję? Może coś się przywiesiło..
     
  5. Tak próbowałem, no cóż. Wracam klepać dalej potworki

    EDIT.

    Kotwica wleciała, ale z Afanca, więc jakiś błąd się wkradł na forum
     
    Ostatnie edytowanie: 2 sierpnia 2020
  6. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Gratulacje i powodzenia w dalszych misjach :)
     
  7. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.