Zemsta Kalipso -2015! - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 11 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Dla mnie to też duzo kul, w tym przypadku winy nie ponosi BP poniewaz na innych forach w FAQ jest wzmianka o 3% hp, wiec to wina osoby ktora zamieszczała u nas FAQ.
     
  2. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    2015-02-19 15:23:46Otrzymałeś 1 x Gładki lapis lazuli.
    2015-02-19 15:23:46Otrzymałeś perły (ilość: 49071). 49'071 Perły
    2015-02-19 15:23:46Otrzymałeś 249352 PD (punkty doświadczenia).
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 lutego 2015
  3. BIOŁY.MIŚ

    BIOŁY.MIŚ Okazjonalny autor

    hmmm... albo to całkowity przypadek albo celowy zabieg BP - ja w ciągu ok 30-45min uzbierałem 8k kulek z wyroczni.. przez tyle dni nie miało to miejsca ;x

    A wiecie co jest najsmutniejsze? że nikt sie teraz nie przyzna do popełnionego błędu. Tefnut wrzucił post do faqa i temat zamknięty. Mamy gdzieś Wasze kulki i stracony czas.
    Ktoś powinien za to beknąć a w najgorszym wypadku przyjąć to na klate i wystosować jakies oświadczenie.
    Spoko, w Polsce jesteśmy - tu sie wszystko po cichaczu załatwia

    ____________________________
    MOD_Mróz.


    Post pod postem. Proszę używać opcji "edytuj", pozdrawiam.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 lutego 2015
  4. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    usunięto mój post który mówił zeby przestać bić Kalipso bo jest bład z dopisywaniem pereł i złe naliczanie tych 3%
     
  5. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Tak usnąłem Twój wcześniejszy post. To jest Polskie forum i tu piszemy po polsku.
     
  6. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Moja opinia co do II fazy: Żenada :p Zbyt długo trzeba czekać i zbyt dużo tracić żeby wyskoczyło jedno Kalipso, tak więc zbieram tylko do skórki i kończę zabawe, wracam do pergów. Owszem event opłacalny ale 5% szans na Kalipso to pomyłka według mnie, dlatego podziękuję :D
     
    Shokaku lubi to.
  7. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    trzeba było przetłumaczyć :D
     
  8. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ubilem cala wyrocznie i nic nie dostalem sprawdzilem dziennik niema wpisu co to ma byc!
     
  9. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Przecież to żadna nowość. Jak zwykle jak najwięcej z zarobku wziąć graczom. Widocznie za duzo zarobilismy w tamtym roku na tym evencie. Czyli pojawia się znów hasło przewodnie,które się od dawna sprawdza: ,,BP-sprzyja botoklepcom.Kto pierwszy do bota,ma kopy złota" (w tym przypadku pereł). Co za żenada....
     
  10. kemoT

    kemoT Książę forum

    Twierdzenie, że brak informacji o 3% progu przy Kalipso jako celowe zagranie na szkodę graczom jest co najmniej niedorzeczne. Moim zdaniem jest to zwykłe niedopatrzenie osoby umieszczającej FAQ.
     
  11. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    jezu ale ludzi sie rzuca na tego kalipso masakra nawet podejsc sie nieda zeby ramie ubic totalna masakra a jakie lagi
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    byly juz nagrody za ranking ????
     
  13. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Punkty rankingowe otrzymują gracze, którzy zadali najwięcej obrażeń każdemu z eventowych NPC. Po zakończeniu akcji specjalnej zostaną przyznane nagrody.
     
  14. Errew

    Errew Hrabia forum


    ale w podziale na fazy ??? tak?
     
  15. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    To cytat z FAQ

    Przy okazji Odyseusze dają się lepiej "kierować":D
     
  16. BIOŁY.MIŚ

    BIOŁY.MIŚ Okazjonalny autor

    Zwykłe niedopatrzenie? Prosze bardzo , ale z takich sytuacji mozna wyjść z twarzą a nie się chować po popełnieniu błędu..
     
  17. Errew

    Errew Hrabia forum

    to tak jakby napisali ze za zatopienie adm lucie jest 100k perel ale zapomnieli napisac ze z lancucha np xD
     
  18. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    świetnie, 35k kulek wybite, pereł brak : ) mam salwe po 73k bez kolka, na strzal idzie 223 kul, 223x10=2230 co daje zbite okolo 700 000 . 35 000/2230=15.69506726646 . 700 000x15.69506726646=10 986 547 , więc chyba trzeba bić więcej niż 3% bo 3% to 7 500 000
    powie jakiś mod co jest grane ?
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lutego 2015
  19. -*ORZEL*-

    -*ORZEL*- Aktywny autor

    Ludzie bijemy non stop i u nas nie wyskakuja a na dole bez przerwy jak to jest ? Zmieńcie te procenty bo to idzie oszaleć przez te boty
     
  20. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    u nas tez lipa ...
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.