Zemsta Kalipso -2015! - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 11 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Sposób, w jaki pojawia się Kalipso, nie faworyzuje żadnej mapy. Z każdego Odyseusza może wypaść Kalipso, z szansą 5%. Być może na niższych mapach większa ilość graczy bije Odyseusze, dlatego Kalipso pojawia się tam częściej.
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    oczywiscie ze tak jest przeciez musza bic kajaczki do tego dali ten event maruderow....
     
  3. D3M0N0L0GI4.666

    D3M0N0L0GI4.666 Mieszkaniec forum

    [/QUOTE]świetnie, 35k kulek wybite, pereł brak : ) mam salwe po 73k bez kolka, na strzal idzie 223 kul, 223x10=2230 co daje zbite okolo 700 000 . 35 000/2230=15.69506726646 . 700 000x15.69506726646=10 986 547 , więc chyba trzeba bić więcej niż 3% bo 3% to 7 500 000
     
  4. -*ORZEL*-

    -*ORZEL*- Aktywny autor

    Jak będzie wiadomo co dał restart to proszę napisać :)
     
  5. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    świetnie, 35k kulek wybite, pereł brak : ) mam salwe po 73k bez kolka, na strzal idzie 223 kul, 223x10=2230 co daje zbite okolo 700 000 . 35 000/2230=15.69506726646 . 700 000x15.69506726646=10 986 547 , więc chyba trzeba bić więcej niż 3% bo 3% to 7 500 000[/QUOTE]
    Bylo info od admina po angielsku wklejone przez gracza zeby niebic calipso bo nie dopisuje wlasciwie nagrod ale oczywiscie post zostal skasowany przez moda a ludzie dalej kulki traca mam takie pytanko czy tu wogole zaglada admin mam tu na mysli age lub woichile bo jak widac boardadmini niesa skuteczni ze sie tak wyraze
     
    Shokaku lubi to.
  6. ولادخاب٩ت

    ولادخاب٩ت Czeladnik forum

    Bylo info od admina po angielsku wklejone przez gracza zeby niebic calipso bo nie dopisuje wlasciwie nagrod ale oczywiscie post zostal skasowany przez moda a ludzie dalej kulki traca mam takie pytanko czy tu wogole zaglada admin mam tu na mysli age lub woichile bo jak widac boardadmini niesa skuteczni ze sie tak wyraze[/QUOTE]
    faktycznie ja tez bilem 4 sztuki i nie dostalem nic , mam wypolerowane lufy , % do salwy i z kółeczkiem od penelopy mam salwe po 135 tys wybijałem po najmniej 20 kilo kuleczek i wszystko w plecy mam. jakas parodja
     
  7. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    faktycznie ja tez bilem 4 sztuki i nie dostalem nic , mam wypolerowane lufy , % do salwy i z kółeczkiem od penelopy mam salwe po 135 tys wybijałem po najmniej 20 kilo kuleczek i wszystko w plecy mam. jakas parodja[/QUOTE]
    zamiast przetłumaczyc to Mod usunął mój post
     
  8. †™Wojownik™†

    †™Wojownik™† Aktywny autor

    Nagrody % za kalipso naprawione, ale jakim systemem biją ramiona Kalipso ? Zawsze gdy podpływam do bota ciągle mnie biją niezależnie od tego ile osób bije. Czy jakiś kompetentny MOD/BA wyjaśni dlaczego te macki biją tylko konkretnych i wybranych graczy?
     
  9. ⓓobry-ⓦojak_ⓕ00

    ⓓobry-ⓦojak_ⓕ00 Forumowy żółtodziób


    Macki biją tych co przelewów nie robią :D
     
    Shokaku lubi to.
  10. †™Wojownik™†

    †™Wojownik™† Aktywny autor

    to chyba mnie nie powinny :p
     
  11. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    biłem w różnych skórkach w nie siutaja jednie w Hajmidalu a w każdej innej leja,w Epeius zawsze 3 ale to takie moje spostrzeżenie
     
  12. -*ORZEL*-

    -*ORZEL*- Aktywny autor

    Zmieńcie te procenty głupie bo to leje sie boty bez przerwy a kalipso nie wyskakuje , więcej na - sie wychodzi niż co lepiej w ogóle nic nie bić xd
     
  13. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ja piernicze 3 eventy na raz moze odrazu serwer wylaczcie bo dam glowe ze niedlugo sam padnie masakra
     
  14. -*ORZEL*-

    -*ORZEL*- Aktywny autor

    ten chiński nowy rok to lipa przez dwa dni ludzie pobiją każdy skórkę zdobędzie i nikt nie będzie marnował kul jak nawet pereł nie będzie dawał bot . a wiadomo co będzie dawał nowy przedmiot Dragonfire?
     
  15. †™Wojownik™†

    †™Wojownik™† Aktywny autor

    Powiem tak na pewno żadna zmiana designu/skórki nie skutkuje tym że ramiona Kalipso mnie nie biją. Zatem czekam na odpowiedź jakiegoś członka ekipy. ;)
     
  16. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Takiej odpowiedzi nie uzyskasz, juz rok temu był ten problem i nikt nie potrafił odpowiedziec na to pytanie z prostej przyczyny BP nie podał takiej informacji.
     
  17. ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦

    ✦☆D3M0TYW4T0R☆✦ Naśladowca mistrzów

    2015-02-21 00:54:38Kupiłeś 1 x Epeius na czarnym rynku.-1'500 Przeklęte dusze
    -750 Promieniujące dusze
     
    Shokaku lubi to.
  18. ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬

    ✬KÜИĠ.₣Ü.PДИĐД✬ Mieszkaniec forum

    a ja powiem tak jak powiedziałem,nawet salwy nie dostałem w hajmidalu i tego się trzyma :D, z resztą nie tylko ja
     
  19. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert

    Dragonfire bedzie dzialal podobnie do ognistych wybuchow; bedzie mial mniejszy zasieg, ale powodowal wieksze szkody.
     
  20. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    wiadomo na co beda zamieniane przeklete i promieniujace dusze ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.