Zemsta Kalipso -2015! - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 11 lutego 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    A no fakt sorki, dzisiaj musieli pewnie wprowadzić albo o 12 w nocy ;)
     
  2. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Po telemachu do pary :

    Kupiłeś 1 x Epeius na czarnym rynku.-1'500 Przeklęte dusze
    -750 Promieniujące dusze

    no to jeszcze trochę "Straconej miłości"
    hehe
     
  3. Gratuluję :)
     
  4. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    :)
     
  5. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    a powie mi ktoś kiedy harpuny naprawia ? bo ludzie strzelają i strzelają harpunami wiadomo jakimi i po ile :p i czy tym razem osoby co używały tego bugu będą nagrodzone ? czy jednak nie i straciłem caly event na bicie penelop ?:p
     
  6. BIOŁY.MIŚ

    BIOŁY.MIŚ Okazjonalny autor

    następny mądry :)
     
  7. Errew

    Errew Hrabia forum

    a co jest z harpunami ??? nie tak ??
     
  8. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    -------------:p i tak jest od początku eventu jesli sie nie mylę :p mam nadzieje ze nagrody za to beda tym razem :)
    zresztą nie możliwe ze ktoś nie zauważył skoro widać jak ludzie strzelają pierwszy harpun 50 a potem 500 :p
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2015
  9. kacpereks

    kacpereks Młodszy ekspert

    hmm, opisales wlasnie bug (wg ciebie bug) na forum aby inni gracze mogli go uzywac? widze, ze obeznany jestes w nim, czesto go uzywasz? nie wolno takich rzeczy robic, powinien byc banik dla ciebie?
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2015
  10. MOCARZ_RONNI_USS®

    MOCARZ_RONNI_USS® Aktywny autor

    2015-02-25 08:42:44
    Kupiłeś 1 x Hipokamp na czarnym rynku.
    -1'500 Przeklęte dusze
    -750 Promieniujące dusze
     
  11. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    hmm kolega sie zapytał to odpowiedziałem zresztą na czacie wcześniej o tym huczało ... i błąd jest znany bo z tego co sie orientuje na kilku innych eventach również ludzie uzywali.... a co do buga nie uzywam bije caly event prawie penelopy bo nie oszukujmy sie az takie super nagrody z wyroczni nie lecą :p zresztą widać umiecie obrócić ze to teraz ja ten co używa :D:D ale mi konto sprawdza i nei dostane jak by dawali :p
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    ty moze i nie ale tak czy inaczej rozpowszechniles BUG :) graty xD
     
  13. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    edytowałem i poprawiłem swój post.. i przepraszam jeśli coś zle zrobiłem..
     
  14. Errew

    Errew Hrabia forum

    spoko :) tylko masz nauczke ze nawet podchwytliwe pytania moga byc zdradzieckie :) jesli jest tak jak mowisz to podejrzewam ze 99% serwa powinno dostac te bany... w co nie wierze co innego jakby to bylo tylko kilka osob...
     
  15. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    no to ładnie mnie chcesz załatwić więcej mnie nie pytaj o takie rzeczy :p:p
    jak wyżej pisałem kilka dni temu na czacie o tym huczało do suportu pisałem ale 0 odzewu dodam tez ze właśnie w ten sposób sie dowiedziałem ze wogole powrócił ten bład :p
     
  16. BIOŁY.MIŚ

    BIOŁY.MIŚ Okazjonalny autor

    człowieku, jesteś jak pies ogrodnika. samemu nie weźmie i innym nie da. Myślę, że w strazy miejskiej maja nabór żebys mógłbyć stróżem prawa w rl, a nie tylko w seafight. Jest cos na co wszyscy zwracali uwage (zamiast siedzieć cicho i korzystać), nie bylo odzewu to nie udawaj takiego prawego człowieka. Spowiedzi się boisz czy co? -.-'
     
  17. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ee cienka wymiana dusz na kulki nieoplaca sie zostawac duszyczek
     
  18. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    tak jest siedzmy cicho jak sa błedy korzystajmy i cieszmy sie gra... w realu tez tak robisz ? ze sąsiad wyjeżdża to się opiekujesz jego zona ? pewnie tak bo jak sąsiada nie ma to trzeba korzystać przecie jego bład :p
     
  19. adax75

    adax75 Mistrz forum

    No to fajną żonę ma twój sąsiad , nie zazdroszczę :p
     
  20. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    harpuny sie zacinaja czy walniesz z 50 a potem przelaczysz na 500 to nie pobiera harpunow bijesz z 500 i przelaczysz na 50 zeby dobic wyrocznie to 50 nie ubywa z konta i tak samo jest z 250 juz kilka dni temu zglaszalem to do suportu no to odpisali z automatu standardowa spiewke z podziekowaniem za wybranie ich gier
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.