Zemsta Królowej Anny

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BUSZU88, 21 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BUSZU88

    BUSZU88 Czeladnik forum

    witam moja propozycja jest nowy Event ktory jesli by doszedl do wypromowania to moglby wyjsc na poczatku wrzesnia, a jest to Event "Zemsta Królowej Anny"
    przesylam krotki opis tejze histori


    Queen's Anne Revenge

    Zemsta Królowej Anny, czyli Queen's Anne Revenge (dalej QAR), jak nazwał swój statek Czarnobrody, nosiła początkowo miano Concord. Zwodowano ją w roku 1710 w Londynie, podczas Wojny o Sukcesję Hiszpańską. Była trójmasztowym statkiem niewolniczym, ktory szybko wpadł w ręce francuskich korsarzy. Został przemianowany na Concorde i do konca wojny był okrętem korsarskim, który działał u wybrzeży Brazylii i Afryki. Gdy wojna dobiegła końca, załoga korsarza wzbogaciła się na portugalskich kupcach. Gdy statek płynął z Afryki załadowany niewolnikami, srebrem i klejnotami wpadł w łapy pirata Benjamina Hornigolda. W jego załodzie pierwsze kroki stawiał Czarnobrody, który kilka lat później przejął po nim okręt na własność. Wówczas QAR zyskała swą nazwę, a uzbrojona przez piratów w dodatkowe działa stała się jednym z najgroźniejszych pirackich okrętów ówczesnych czasów. W roku 1717 Teach rozbił ją na mieliźnie Ocracoke, gdy usiłował wpłynąć do Bath Town, które uczynił swą bazą. Piratom nie udało się ściągnąć okrętu z mielizny i pozostawili go na niej. Z biegiem lat pogrążył się w oceanie.

    mam nadzieje ze sie moze sodoba a co do jakichkolwiek nagrod to mozna by bylo ustalic i dopisac
     
  2. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    moglby BP dac chociaz raz wybrac event gracza jaki chca. itak na tym zarobia itak wiec ja bylbym jak najbardziej na tak. ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.