Zimowa akcja specjalna 2015 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 1 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    niewidac komunikatow jak ktos z prezentem przeskakuje dalej trza to jakos naprawic lub zrobic cos w stylu dni lupiezcy gdzie bylo pokazane tam gdzie znajduje sie rzecz do zebrania
     
  2. Juz to zgłaszam ;)
     
  3. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Zamówiono 1 x Munin. Powód: Czarny rynek
    Zamówiono 1 x Elivagar. Powód: Czarny rynek
    Zamówiono 1 x Bifröst. Powód: Czarny rynek
    Wcześniej jeszcze jeden stateczek
    Czekamy na czwarty puzzelek:D do kolejnego
    Do tego ok 5tyś kryształu zamienione na talenty
    do tego 1mln kul śniegowych na plusie:D
    innych już nawet nie liczę.
    Bawimy się dalej.
    Ps.Na mapach gdzie nie popatrzeć tam PB na dobicie pływa za prezentem żeby puzzla zdobyć:p o wiele łatwiej moim zdaniem za pierniki a topielców pac pac:p
    Miłej zabawy wszystkim
     
  4. $Celny_Snajper$

    $Celny_Snajper$ Forumowy żółtodziób

    Mam takie pytanie, wybrałem misję na zebranie 1 Prezentu. Mam 7 lvl Pirata i po wpłynięciu na prezent nie zebrałem go i wyskoczyła informacja, że nie posiadam odpowiedniego poziomu i teraz pytanie o co kaman ?
     
  5. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Jeżeli masz 7 lvl to musisz zebrać prezent z map z twojego przedziału lvlowego tj 7-12. Niestety nie możesz podnieść prezentu z niższego przedziału levelowego z mapek 2-6.
     
  6. -KAROL-

    -KAROL- Aktywny autor

    Paranoja jakaś ponad 400 skrzyń i puzzla brak. W tym samym czasie 2 x pokład voodoo. Coś tu chyba nie tak.
     
  7. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Sam osobiście zebrałem około 800 skrzynek i dopiero wpadł puzzel, natomiast wczoraj otworzyłem około 100 i też wpadł bo dostałem 25 pierników, więc po prostu masz pecha :)
     
  8. Na około 1600 skrzynek puzla trafiłem około 20-25x :) tak więc wszystko to kwestia szczęścia.
     
  9. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    ja otworzyłem jakieś 50 i wpadł puzzel. To kwestia szcęścia
     
  10. Errew

    Errew Hrabia forum

    jak wy to robicie ze dostajecie poklad vudu i po kilka puzli ze skrzynek to ile wy tych puzli macie ? ja otworzylem mnustwo skrzyn i tylko 1 puzel wyciagnolem? a pokladu brak moze wy w inna gre gracie ?
     
  11. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Pokład voodoo dostają za mojo zebrane ze skrzynek po wrzuceniu do kociołka, a jeżeli już otrzymałeś już 1 część, tą ze skrzynek, to jeśli trafisz kolejnym razem dostajesz 25 pierników ;).
     
  12. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Kurde jakie liczby, 800-1600 :D Mnie nawet na 80-160 nie stać. Widać, że "wyjadaczom" kasa nie potrzebna.
     
  13. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    czemu nie da sie wejsc na mape ?? :/
     
  14. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

  15. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    a naprawia to dziś czy dopiero w PN?;/
     
  16. RosgadO

    RosgadO Czeladnik forum

    SERVER UNDERGOING MAINTENANCE ! Ile to jeszcze bedzie trwalo!!??
     
  17. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    z tego co wiem to nd maja wolne i nie wiem jak soboty ale podejrzewam ze to sporo potrwa;/
     
  18. RosgadO

    RosgadO Czeladnik forum

    Ciekawe jak mam otworzyc kalendarz...... pogielo ich juz calkiem naprawde
     
  19. Däuðiñn†

    Däuðiñn† Forumowy żółtodziób

    A czy to jest gra dla 100 osob czy 100k+ ze każdy to olewa za przeproszeniem, pewnie naprawia to jak im się zechce.
     
  20. adax75

    adax75 Mistrz forum

    takiego cyrku to nie pamiętam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.