Zimowa akcja specjalna 2016 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 28 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Przedmioty te są dostępne wyłącznie dla osób, które zakupiły specjalny pakiet świąteczny. Dla innych graczy są niedostępne.
     
  2. MilKaCaRameL

    MilKaCaRameL Koneser forum

    hahaa dobrze napisane bardzo dobrze inny gracze mogą wyjść bo i tak nie utrzymują BP wiec są nie potrzebni to jest kpina szanowny BP haha
     
  3. Radikus1989

    Radikus1989 Czeladnik forum

    beznadzieja...
     
  4. Radikus1989

    Radikus1989 Czeladnik forum

    Dobrze chociaz ze te 2 kody darmo dali, az bylem w szoku ze sie tak rzucili... Rozumiem ze chca zarobic, ale taki np. design moglby kosztowac 1 esemesa za maks 10zl, 100k ludzi taki kupuje i juz maja dobry zarobek ;) Wiecej platnosci SMS-em!!! :D :D
     
  5. Mariu

    Mariu Młodszy ekspert

    Niedługo będzie opłata; przelewik lub sms i możesz godzinę popływać, potem następna opłata, a jak nie to wynocha :D
    Tak się zachęca graczy do gry ^^ uczcie się od BP, oni wiedzą co jest dla graczy dobre haha.
     
  6. *Spirit_of_Death*

    *Spirit_of_Death* Młodszy ekspert

    Gdzie to można wymienić ?
     
  7. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Wymiana była możliwa na czarnym rynku w okresie świąt Bożego Narodzenia.
     
  8. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    kupiłem 10k śniegu w dzienniku jest wpis o 10k ale na morzu dodało 7848 o co chodzi ? jakiś podatek BP wymyśliło.
    proszę o sprawdzenie.
     
  9. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Czy podczas kupowania kul nie strzelałeś do np. jakiegoś NPC ? Wtedy tych kul mogło nieco ubyć przez co pokazało mniejszą ilość. Jeśli jednak jesteś pewien że kule w zły sposób zostały dopisane do twojego konta najlepiej napisać do pomocy technicznej, która sprawdzi problem i w przypadku stwierdzenia błędu dopisze brakujące kule ;)
     
  10. •☆•SILENCIO•☆•

    •☆•SILENCIO•☆• Okazjonalny autor

    mod stark ten blad jest od miesiaca albo lepiej a wy nic nie robicie
     
  11. Errew

    Errew Hrabia forum

    kule na - wchodza i system mysli ze nimi sie strzela jak sie dokupi to odejmuje brakujace...
     
  12. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    od dwóch ,na halloween juz był
     
  13. Piratos70™

    Piratos70™ Czeladnik forum

    Znalazłem na forum Mapa Płatek Śniegu o co chodzi czy ona dopiero będzie czy już była?
     
  14. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    a ja zawsze dostaje dokladnie tyle za ile zaplaciłem :) więc to raczej nie bląd tylko tak jak MOD napisal kupujecie strzelając ;)
     
  15. Jest ona dostępna w nagrodach korsarza. Aby odblokować tę zakładkę, należy kupić jeden z trzech nowych pakietów.
     
  16. Piratos70™

    Piratos70™ Czeladnik forum

    odblokowałem nagrodę korsarza ale nie widzę mapek czy one są prezentach, kupiłem jeden prezent
    Zamówiono 1 x Zimowy prezent. Powód: Handlarz
    2016-12-28 20:44:36
    Towar zamieniony na: -200 x Cukrowe pałeczki
    gdzie szukać co dostałem i czy moge jeszcze kupić 2 prezent bo mi znikły z zakładki
     
  17. Bimber2016

    Bimber2016 Okazjonalny autor


    Mapki są tam gdzie proch, amulety itd
    a dalsze prezenty kupisz jak odświeżysz jeszcze raz zakładkę
     
    BA_Tefnut lubi to.
  18. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    10x mozesz kupic te prezety
     
    BA_Tefnut lubi to.
  19. -υикт-1

    -υикт-1 Mieszkaniec forum

    szkoda ze nie ma zdnych nagrod koncowych z tej mapki
     
    BA_Tefnut lubi to.
  20. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    2016-12-30 00:45:30
    Zamówiono 3 x Zimowy prezent. Powód: Handlarz
    2016-12-30 00:45:29
    Towar zamieniony na: -600 x Cukrowe pałeczki
    pomalutku do przodu :)
     
    BA_Tefnut lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.