Zimowa akcja specjalna 2016 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 28 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Czarny rynek mamy do końca dnia 5 stycznia więc z poinformowaniem graczy z wymianą jeszcze mogą sobie poczekać :)
     
  2. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    Co jest!!??? Czemu mi nie zaliczyło ostatniego kawałka z areny bitwy na śnieżki. Miałem top21 a wystarczyło miec top50 żeby dostac puzel i w konsekwencji cały design. Ciągle jest jakiś bład na mapie i jest napis że"MISJA ZOSTAŁA PRZERWANA!!!" Kiedy to naprawią i przyznają design?
     
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Otrzymałeś 1 x Mapa Byka.
    nie mozna w nic strzelac ani w boty ani stworki czekamy na naprawe :)
     
  4. -žάβμјčá-

    -žάβμјčá- Młodszy ekspert

    Nie spinaj sie poczekaj albo napisz do PT
     
  5. Dajena

    Dajena Czeladnik forum

    Bitwa na śnieżki zakończyła się równo z eventem, tym samym nie ma możliwości wykorzystania wygranych w rankingu Cukrowych pałeczek.
    Skoro takie było zamierzenie, to należało o tym uprzedzić graczy w FAQ, jeżeli to błąd to nie od rzeczy byłoby jak najszybciej poinformować o tym graczy.
    Zabrakło mi 1 części designu, mam wystarczająca ilość pałeczek, ale... dokupić części nie ma gdzie.
     
    Alferr lubi to.
  6. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    w faq byly podane daty zakonczenia eventu i wszystkich aren trzeba bylo sie dopytac wczesniej lub starac a nie na ostatnia chwile :)
     
  7. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    oni muszą to naprawić, gdyż w poprzednich eventach do końca trwania czarnego rynku była możliwość składania częśc za zebrane pierniki. Tak samo z bitwą na śnieżki ten puzel musi zostać przyznany wszystkim którzy w ostatniej rundzie byli top50 w rankingu areny bitwy na śnieżki!

    ok, coś ruszyło dostałem ostatnią część designu ale nadal nie ma możliwości posklejania go do kupy!!! Powinna byc taka możliwść w czarnym rynku lub design powinien automatycznie zostac dopisany do mojego konta!


    2017-01-02 12:17:14
    Otrzymałeś 1 x Fragment układanki śnieżnej kuli.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 stycznia 2017
  8. Dajena

    Dajena Czeladnik forum

    Nie zawsze można poświecić na grę tyle czasu ile by się chciało.
    Data zakończenia, a niemożność wymiany waluty eventowej na pożądany przedmiot (w tym przypadku na część designu) to dwie różne sprawy.
    Czarny rynek otwarty jest jeszcze 3 dni i gdyby była możliwość dokupienia części tam, nie byłoby żadnego problemu, podczas gdy umieszczenie "układanki" w Oknie akcji specjalnej spowodowało że jest to niemożliwe.
     
  9. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    dokładnie. W poprzednich zimowych eventach była taka możliwość. Mam nadzieję że i w tym będzie?
     
  10. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    2017-01-02 12:00:03
    Otrzymałeś 1 x Mapa Byka.

    A te nagrody nie miały być kiedyś tam dopisane ?
     
  11. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    "- Wydarzenie główne: Punkty za pokonanie głównych przeciwników (nagroda na zakończenie akcji)" Dobrze dopisane :) nie ma sie czego czepiać
     
  12. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    no właśnie ja też dostałem teraz a nie 6-go w południe po zakończeniu akcji
     
  13. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    6 stycznia w samo południe będzie wymiana kluczy eventowych i pierników
     
  14. Kpt.Desperado

    Kpt.Desperado Naśladowca mistrzów

    Ale na co będzie wymiana pierników , bo nigdzie nie widzę żadnego info :cool:
     
  15. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    No jeszcze masz 3 dni do zamknięcia czarnego rynku więc poczekamy z tą informacją :)
     
  16. Tronar®™® Przypominam, że nie można publikować prywatnej korespondencji z PT.
     
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  17. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Już nie będzie możliwości ułożenia designu? Zniknęła opcja z mapy morza... Jak to ułożyć jak mam laski cukrowe przedostatni kawałek dostałem z walk na arenie wczoraj a mozliwości wymiany brak...
     
  18. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Układanka zakończyła się wraz z eventem zimowym więc już nie będzie możliwości ułożenia designu
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jeżeli dostałeś ostatni kawałek z areny śnieżnej i masz 6 części to napisz do pomocy technicznej.
     
  20. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    A nie prościej by było umieścic skorkę na czarnym rynku o_O
    Z tym ze do kupienia tylko za laski cukrowe ;)
    Przy okazji i BP by zarobilo bo przecierz można je kupic w dziale platności ;) komu parę brakuje to bo sobie dokupił ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.