Zimowa akcja specjalna 2016 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 28 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Errew

    Errew Hrabia forum

    to musieli by oddac cukrowe za kawalki desingu ktore gracze posiadaja bo wyobrazasz sobie teraz 10k cukrowych kupic zeby desing dostac ?
     
  2. Ĵāҏӑ

    Ĵāҏӑ Forumowy żółtodziób

    jeżeli komuś brakowało jednej części a w ostatniej fazie zdobył te pałeczki i chcial je zamienić to nie ma co liczyć na skórke i nie ma co tracic czasu na PT poprostu wasz czas przepadł możecie się jedynie nacieszyć pałeczkami:) aż i tych wam nie zabiorą:)
     
  3. Ozone

    Ozone Okazjonalny autor

    Mozna by kupować poszczególne części :) jak ktoś już 5 miał to dokupił by tylko 1 ;)
    Ja akurat móglbym ją kupić nawet bez działu płatności :)
    Wystarczy zeby BP stworzyło taką możliwość ;)
     
  4. Errew

    Errew Hrabia forum

    tak jedna zalezy czy reszte kupil czy tez nie :) to ile miala by kosztowac 500 czy 3000 bo to troszku roznica :D
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wymiana przedmiotów nastąpi 6 stycznia o godzinie 12:00

    1 Piernik - 100 amunicji śnieżnej
    1 cukrowa pałeczka - 100 amunicji lodowej
    1 prastary herb - 1 sztuka złota
    1 magiczny herb - 1 sztuka złota
    1 klucz eventowy - 1 klucz do tajemniczej skrzyni
     
    Agresja lubi to.
  6. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    zaluje ze wczesniej wymienilem 500 cuksow na pierniki zeby stworka szybciej kupic:-( wymiana fajna wpadnie troszke lodowych a za reszte piernikow wleca sniezne
    2017-01-03 17:06:24 Zamówiono 700 x Cukrowe pałeczki. Powód: Handlarz
    2017-01-03 17:06:24 Towar zamieniony na: -250 x Pierniki
     
  7. Errew

    Errew Hrabia forum

    a ja cukrowe na kawalek wymienilem a i tak desingu nie mam :D a chociaz event bedzie z lodowymi bo jak maja sie roztopic to dziekuje :)
     
  8. Repering

    Repering Młodszy ekspert

    Pan BA_PP187 napisał:

    Wymiana przedmiotów nastąpi 6 stycznia o godzinie 12:00
    1 prastary herb - 1 sztuka złota
    1 magiczny herb - 1 sztuka złota

    Rozumiem, że to taki mały żart prawda, ktoś się namęczył zbierając te herby, a wy dajecie 1 sztukę złota,to jakaś kpina czy co?!
     
  9. Errew

    Errew Hrabia forum

    juz nie przesadzaj az tak trudno bjorgolda nie bylo ubic
     
  10. bzyk0223

    bzyk0223 Okazjonalny autor

    za 2,5 mln hp 8 szt zlota troche ponioslo bigpointa bo kulki wystrzelane na bjorgolda to raczej nie jest 8 szt zlota bo moj strzal zabieral 293 kulki za ktore placilem perelki 4 strzaly to ponad 500 perel a zeby zbic bjorgolda to musialem wystrzelac okolo 4688 kulek to jest conajmiej 2,5 tysia perel na bota a w zamian za to marne 8 sztuk zlota hahaah jakies nieporozumienie a primaaprilis za 4 miesiace dopiero
     
  11. Mariu

    Mariu Młodszy ekspert


    A czego się spodziewałeś nowego? Herby zawsze są na złoto wymieniane i nie dostaje się za nie nic ciekawego. To jest norma
     
  12. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    bylo robic mapy grupowe mini gry na co liczyles zawsze herby byly wymieniane na zloto czasami na nic nie rozumiem twojego zdziwienia;)
     
  13. -siwy-

    -siwy- Okazjonalny autor

    spoko 300k sniezek 170k lodowej po ewenciku to mi sie podoba :D
    a do tych co tak placza ze nie zdobyli skorki to wcale tak ciezko nie bylo gram od roku dopiero i ja mam :p
     
    BA_margarites lubi to.
  14. Errew

    Errew Hrabia forum

    swoja droga mogli by zrobic tak aby przechodzily na inne eve :)
     
  15. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    eee za duzo w magazynie itemow by bylo ;D
     
  16. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    A pakiety noworoczne to jak się pojawiły ni stąd,ni z owąd tak zniknęły.... Żadnego oficjalnego info. Raz,że ciężko kupić paysafe w Nowy Rok,a dwa,to jak już się kupi to nie ma co kupić. Banner jest,a komunikat wyskakuje: Niestety nie możemy pokazać teraz tego pakietu.
    Być może posiadasz już taki pakiet lub też nie jest on dostępny w Twoim kraju. "
     
  17. GennaroGattuso[®™®]

    GennaroGattuso[®™®] Młodszy ekspert

    dokładnie zero informacji o tym baner jest pakietów brak
     
  18. adax75

    adax75 Mistrz forum

    taa..... jeszcze coś , ty od roku ..........niewiniątko haa.haaa.... ja sam , ja sam jasne :D
     
  19. GennaroGattuso[®™®]

    GennaroGattuso[®™®] Młodszy ekspert

    hahha mówiła przedłużenie kodu chciałaś/łeś po to aby po banie sobie wpisać jak przykro że nie wpiszesz
     
  20. Prosze zakonczyc prowokacje
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.