Zimowa akcja specjalna 2016 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 28 listopada 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Problemy w grze na bieżąco są zgłaszane.

    Problem nad którym pracują programiści intensywnie: ranking Yuletide jest pusty i na mapie 25/1 nie można podnieść prezentu.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 grudnia 2016
    Cezary.1992 lubi to.
  2. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    2016-12-12 17:50:28
    Otrzymałeś 1 x Kawałek puzzla z kalendarzem. Powód: Zakup
    2016-12-12 17:50:28
    Otrzymałeś 1 x Wilcza Paszcza.
    całkiem ładny
     
    Cezary.1992 lubi to.
  3. Gratuluje :)
     
  4. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    dziękuje:)
     
  5. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    ale ta akcja zimowa to buuubell
     
  6. nie ma co narzekac.. dobry event :) tylko trzeba troche czasu poswiecic :)
     
  7. abcxyz911

    abcxyz911 Czeladnik forum

    Dajcie na czarny rynek straconą miłość bo sie konczy i przydałoby sie zakupic :p
     
  8. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    własnie trzeba go miec jak ktos pracuje to niestety lipa
     
  9. °☆Cristiano☆°

    °☆Cristiano☆° Czeladnik forum

    ranking z prezentem zepsuty ?
    działa on ?
    bo nie wiem czy mam trzymać prezent czy nie, czy to coś daje , pomimo że rankingu nie pokazuje
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2016
  10. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    nie wyswietlaja sie wyniki od poczatku fazy jul
     
  11. °☆Cristiano☆°

    °☆Cristiano☆° Czeladnik forum

    dostał ktos czesc za prezent ?
     
  12. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent


    Podłączam się do pytania :)
     
  13. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    ja również. Czy dostał ktoś puzla za prezent? Czy też jeszcze nie przyznali?
     
  14. ★彡₭ƟĴƟ©Í₭ミ★

    ★彡₭ƟĴƟ©Í₭ミ★ Młodszy ekspert

    Kiedy dostaniemy jakąś informacje na temat rankingu z prezentem?
     
  15. DawidTrondheim

    DawidTrondheim Forumowy żółtodziób

    16 h trzymałem prezęt i co 0 nagrody?! Pomine fakt że na 100% jestem pierwszm. Ta gra to dno totalne robienie z dorosłych ludzi balona! Miałem koło 7000 punktów prezentu!!! gram w to 8 lat ale chyba czas zmienić gre co to ma być!!!
     
    Cezary.1992 lubi to.
  16. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    no ja miałem 1079 punktów i nie ukrywam że też licze na to że się załapałem z uwagi na fakt że przedmówca trzymał 16h ja z ponad 2h z przerwami, więc co z tym rankingiem? Będa jakies informacje?
     
    Cezary.1992 lubi to.
  17. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    Ale ranking zepsuty jak naprawią i będzie działał można walczyć :)
     
  18. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    ale reklamowac można przecież. Ludzie potracili dużo czasu i nic. Reklamacja powinna zostac uwzględniona bo nalezy się nam ten puzel za aktynośc i cierpliwość. I tak trudno wogóle odnaleźć ten prezent a co dopiero go tyle utrzymać. Trzeba kombinować na maxa. Panowie z BP. Naprawcie to i przyznajcie ludziom puzla!
     
  19. Sympatyczny[USS]

    Sympatyczny[USS] Czeladnik forum

    Dlaczego nie mozna sie zalogowac?
     
  20. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Dziwie się waszej naiwności, żeby zdobyć ten design trzeba zebrać sześć części układanki, potrzeba masę czasu i wysiłku i też szczęścia a wszystko dla jednej skórki z marnymi klejnotami, dwa na poz. 15 i dwa na poz. 16. kompletnie się to nie opłaca, zwłaszcza gdy w skrzyniach ze skarbami znajdują się sakwy królewskie, które posiadają takie same poziomy klejnotów. Aby dorównać wartości statku z naszego eventu zimowego potrzeba zebrać jedną skrzynię ze skarbami która zawiera takowe sakwy z klejnotami. Więc sie ludzie zastanówcie, czy lepiej ganiać za durnymi puzlami czy nie lepiej naklepać sobie kilka baniek perełek i kupić klucze do tajemniczych skrzyń :)
    To jest moje osobiste zdanie na temat waszego biadolenia o trudnościach ze zdobyciem kawałków...
     
    KACZOR, Alferr oraz KIELCE lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.