Zimowa batalia 2018 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 21 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Z końcem nie oznacza godziny 24; na tą chwile mamy ponownie możliwość zrobienia kul :

    >>KLIK<<
     
  2. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    Tu raczej chodziło i dodatki a najwazniejsze , lufy , sciana mgły itd ;p kulek nikt nie przerabial bo bardzo nieopłacalne chyba , że ktoś mial miliardy perel to wiadomo :D ale te dodatki najwazniejsze były ...
     
  3. rafmachal

    rafmachal Młodszy ekspert

    Mówiłem o czarnym rynku a co mnie obchodzi posterunek ?:)
    raczej z końcem 6 lutego to nie jest godzina 15 :) chyba że u Ciebie to juz koniec dnia jest to pozdrawiam i przykre zycie masz :)

    pozdrawiam :))
     
  4. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    rafmachal, Wtorek o 23:09 - odpowiedziałem na twój post z tej godziny nie z 15 ; nie siedzę cały dzień przy komputerze i nie sprawdzam czy jest czarny rynek - nie miałem informacji o której został wycofany;
     
  5. rafmachal

    rafmachal Młodszy ekspert

    Jasne nie mowie ze masz siedziec caly dzien :)
    Tylko mile widziana by byla lepsza informacja nastepnym razem :)

    z Góry dziękuję Ci/Wam bardzo :)
     
  6. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Zatem event zakończony. Klucze wymienione. Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.