Zimowe sztormy 2017

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 27 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Jeśli już posiadamy część ze skrzynki otrzymujemy teraz dodatkowe pierniki :

    2017-12-04 19:32:26
    Otrzymałeś 25 x Pierniki.
    2017-12-04 19:32:26
    Otworzyłeś tajemniczą skrzynię.
     
  2. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    nie wiem cz to jest błąd ale będąc tankiem na mapie jest po chwili zabierane wzmocnienie dodatkowe hp tez tak macie? Do tego zamiast tanka bije bot obrażeniowców zanim zadadzą mu jakikolwiek atak w zeszłym roku była lepiej ułożona ta mapa można było coś zarobić a w tym trzeba liczyć na szczęście albo stać z boku i się przygladać
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2017
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    hp zabiera bo to stwor rzuca taki efekt tak samo czasem nie mozna bic w npc na grupowej przez efekt
    do poprawy nie do zatrzymania nie dziala na grupowej ..
     
  4. ☆EMΣЯGΣПCY☆

    ☆EMΣЯGΣПCY☆ Koneser forum

    2017-12-05 10:36:01
    Otrzymałeś 20 x Pierniki.
    2017-12-05 10:36:01
    Otrzymałeś 1 x Kawałek puzzla z Nidhugsheimem i Krwawą Płetwą.
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  5. artur2134

    artur2134 Czeladnik forum

    Lepiej kupić 15 slotów na armatki czy władować 250k perełek na pergaminy ?
     
  6. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Witaj,
    wrzucanie pereł w kocioł z Aruby jest opłacalne, ale zawsze warto sobie przeliczyć perły odłożone w ułożonych pergaminach. Większa ilość slotów na armaty zawsze przyspiesza robienie map bonusowych, a zatem szybciej możesz zarobić większą ilość pereł. Jednak wszystko zależy od stopnia rozwoju Twojego konta. Proszę też pytania związane z poradami dotyczącymi rozwoju konta kierować w dziale: https://board-pl.seafight.com/forums/pytania-ogolne.420/ .
    Ten wątek jest przeznaczony do dyskusji na temat eventu zimowego ;).
     
  7. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    Nie mam min samonaprowadzających dlatego pytam , czy one dzialaja na mapie grupowej , na hildvisiniego albo nidhuga ? Aby czas podkrecic bardziej ?
     
  8. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    zdobycie desingu jest raczej niemożliwe
    podział prezentu na lvl jest beznadziejny
    ewent tylko dla bulących non stop francuzów i turasów
     
  9. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    podział prezentu na lvl -
    zobacz na codzienne rankingi "prezentu" tam ścisła czołówka to kajaki , a to znaczy że kajak może w 12 dni tego etapu nazbierać z łatwością 5500 cukrowych pałeczek + puzel
    zakładając że drugi będzie z kalendarza pozostaje nazbierać 5000 cukrowych pałeczek na kupno pozostałych części , a przecież w innych etapach tez można je zdobyć .
    Najlepiej na wszystko być na NIEEEEEEEE
     
  10. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    no moim zdaniem to jest właśnie bez sensu pół dnia oglądam prezent na mapie 12/2 w tym samym miejscu nikt go nie bierze bo nie ma takiego lvl ja od godz 5 rano nie widziałam komunikatu aby prezent wyskoczył na mapach powyżej 20/1. Bractwo trzymające władzę trzyma prezent na mapach 30 i nie ma opcji zdobycia go. To nie jest takie proste jak zakup 19lvl niestety 30lvl nie wbijesz w 3minuty. No i niesprawiedliwe jest to wobec graczy którzy grają dłużej i się rozwijają, że jakiś kajak z 5lvl może bez problemu zdobyć skórkę, którą zazwyczaj zdobywają najlepsi na serwerze jak to zazwyczaj jest na ewentach( czytaj czołowe 1 miejsce na serwerze bądź tak pierwsze 5).
    Druga sprawa- wyciągnięcie czegokolwiek z tego ewentu graniczy z cudem bo jak zawsze pierwsze 50 miejsc zajmują bociarze:
    w jednej frakcji ponad 19k pkt w drugiej 20k i powiedz jaki sens jest uczestniczyć w tym ewencie?
     
  11. Nojnaz

    Nojnaz Naśladowca mistrzów

    Prezent może być maksymalnie na 25
     
  12. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    to i tak nie zmienia faktu, że do 25lvl nie dobijesz w 3 min jak to można zrobić na niższych lvl
     
  13. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Wiesz jaki masz problem ?
    Wydaje ci się że coś wiesz .
    Nauczyłem się że takim ludziom trudno jest pomóc , bo oni najpierw muszą przyjąć że się mylą a z tym jest najtrudniej (oczywiście bez urazy) Przykład "prezentu" jakby to potwierdza. Najpierw zaczynasz że skórki nie da się zdobyć . Dalej narzekasz na inne rzeczy. Owszem masz rację że część graczy jedzie na bocie ale tu znowu pudło, tak na rzut oka ,z czołówki znam przynajmniej kilka osób które wiem że no bocie nie jadą więc....
    Znowu może co do prezentu
    No jak możesz nie widzieć komunikatu o prezencie powyżej 20 skoro jeden gracz może go trzymać max 30min .Może masz coś z oczami....Dalej a które to bractwo trzyma władzę? A przynajmniej jeśli chodzi o prezent? Zobacz na ranking dzienny a dowiesz się ile trzeba trzymać prezent żeby się dobić do 100 .Zobacz ile osób na całym serwerze go podnosi . Nagrody dzienne są żadne, więc tam tylko każdy chce wbić do 100 i tyle I to zwykle jeden raz dla puzla .Dalej coraz mniej ludzi powtarza to każdego dnia dla cukrowych pałeczek. Nikt nie będzie trzymał tego prezentu po kilka godzin dla 2 ogni elma
    Czy nie da się coś na nim ugrać ? wow zawsze coś jest do ugrania. Masz wszystkie skórki , towarzysze, perły dodatki za pierniki ,armatki itd. ?
    Miłego dnia i grania
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    oj nie zgodze sie ja bije tylko jelenie i zemsty dzis przed tym jak dokupilem kulki wyszedl mi zysk 4,2 mln perel gram duzo podczas tego eventu niektorzy mi pomagaja znajduja bota i jest i zysk i dobra pozycja z 2 godz temu bylem 15 i bodajze 39 i nie jestem jakims koksem czy tez nie jade na bocie co do czolowki akurat watpie w to ze to program lata jakos nie zauwazylem botow pewnie dlatego ze jelony zemsty sa dosyc mocne i kazdy je poszukuje a pkt wbijaja na taranach zabojcach liczac na pierniki i mozliwosc kupna armatek vodo wiekszosc poto cisnie niz sam ranking :)
     
  15. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    Ja nigdy się nie mylę, bo kobieta nigdy się nie myli. A nawet jak się myli to i tak racja jest po jej stronie. To tak w kwestii żartu oczywiście.

    Co do skórki:
    "Aby zdobyć projekt „ZIMOWY MŁOT”, musisz zebrać 6 różnych części projektu statku.
    - 1 część można zdobyć, otwierając przynajmniej 20 z 24 drzwiczek „Kalendarza zimowego”.
    - 2 część można znaleźć w skrzyniach podczas wydarzenia.
    - 3 część można otrzymać w wydarzeniu pobocznym „Niszczyciel śniegowych bałwanów”.
    - 4 część można otrzymać w wydarzeniu pobocznym „Powalcz o kontrolę”.
    - 5 część można otrzymać w wydarzeniu pobocznym „Święto Jul”.
    - 6 część można otrzymać w wydarzeniach „Szczęki”, „Czego Dusza Zapragnie” i „Midgard Wyrm”.
    Jeśli nie uda ci się zdobyć jednej z części, możesz otrzymać ją w zamian za zebrane przez siebie cukrowe pałeczki"
    No pkt 1 da się zrealizować,
    pkt 2 też,
    pkt 3 raczej ciężko zważywszy na to, że "Faza „Niszczyciel śniegowych bałwanów” zaczyna się w południe 18 grudnia, a kończy w południe 2 stycznia" a raczej każdy normalny człowiek spędza święta z rodziną a przed świętami jak każdy wie sprzątanie, gotowanie, choinki i inne cuda wianki i sylwester fryzjerzy kosmetyczki itd brak czasu na SF
    pkt 4 jest do zrealizowania o ile się uda jakoś wejść "Miejsca 26-50: 1 fragment układanki (zastępczo: 500 cukrowych pałeczek)"
    pkt 5 jak wiadomo ciężko i raczej jest to niemożliwe
    pkt 6 jest jakaś tam szansa.

    Cukrowych pałeczek można zakupić 700 zaledwie wiem bo już kupiłam, a ze skrzynek mam ok 23szt po otwarciu ponad 500 skrzynek czyli raczej kiepsko idą.

    -----------

    O botach i rankingach. Nie wiem na jakim serwerze grasz ale u mnie czołowe miejsca zajmują bociarze-botoklepy. Ja mam ok 500pkt w jednej i 800pkt w drugiej frakcji a ewent trwa już tydzień czołowe miejsca mają ok 19-20k. Ciężko będzie się znaleźć gdziekolwiek w rankingu. Może dla Ciebie 75, 16, 8 smoczych ogni to nic ale wiadomo jak ktoś robi przelewy do BP to ma to na codzień.

    -----------

    Co do wspomnianych pierników, nagród, skórek... nie osłabiaj mnie o jakich armatkach ty mówisz? Na targu są 55/60f na co to komu? To wypada z wraków na każdym ewencie. Jedyne ciekawe nagrody są z rankingów ale jak już napisałam nie da się ich zdobyć nie jadąc na bocie- miotacze. Żeby zdobyć chociaż jedna przyzwoitą armatkę musisz być w top 100 lub top 50.



    ---

    EDIT bractwo trzymające władze to oczywiście alians FOO.

    ja w tym ewencie grałam łącznie z dzisiejszym dniem jakieś 18godzin ale bycie w top 15 to raczej musisz mieć mocny statek i dobre armaty ja ze śniegowej walę ok 166k ale nie jestem w stanie ubić sama jelenia czy zemsty bo ma mnie na kilka salw.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 grudnia 2017
  16. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    moja salwa 180k w boty duzej roznicy nie ma deff unik prawd uniku statku i stworku z sciana zemsta jelen wali mnie 18-19 k da rade utrzymac na amuletach :)
     
  17. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    mnie wali po ok 18-20k ale nie jestem w stanie utrzymać się na amuletach mam tylko 10 i 25 więc ciężko a i podstawy niecale 400k.
     
  18. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    vp amulety na kasztelu repaja mnie po 36250 a te z hp 50 po 62500 dzieki kupnie bufu i daje rade ewentualnie zaloz patrola mnie z nim wali 5k tylko jelen zemsta musisz robowac roznych konfiguracji i znalezc najlepsza dla siebie
     
  19. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    też mam ale mimo to jakoś nie mogę się utrzymać
     
  20. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    No a nie mówiłem chciałoby się powiedzieć .....
    Powodzenia
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.