Zimowe sztormy 2017

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 27 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Eee tam ponad 100 mapek ale wpadł easy pizi :D 3 puzelki plus 1800 pałeczek prawie 2 miliony pereł zarobione jak narazie :cool:
     
  2. MĨŚĨΣĶ

    MĨŚĨΣĶ Młodszy ekspert

    pisze ile ja zapamietałem tych gier było znacznie wiecej
     
  3. MĨŚĨΣĶ

    MĨŚĨΣĶ Młodszy ekspert

    to ile trzeba na to wchodzic
     
  4. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    oj dużo razy
     
  5. MĨŚĨΣĶ

    MĨŚĨΣĶ Młodszy ekspert

    :) w jakim ty bractwie grasz Krys1916?
     
  6. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    pływam w bractwie kolego, pomimo aliansu i innych rzeczy nie jesteśmy w stanie na serwerze przebić bractwa trzymającego władzę bo niestety ładują dużo eurasów w tą grę a nie chcemy z turkami pływać.
    ta oczywiście z lvl do 12 nie ma problemu znaleźć prezent ale na lvl 21 czy 22 to już ciężka sprawa 3 dni trzymają prezent wysoko.
     
  7. Xxx*_PREDATOR_*xxX

    Xxx*_PREDATOR_*xxX Naśladowca mistrzów

    prezent na 21+ to jest jakaś tragedia tam jest walka taka ze szkoda gadać stoi gość z prezentem w jakimś rogu w kolo niego kilka graczy i pilnują żeby nie ukradli mu prezentu to jest jakaś kpina ludzie potrzebują prezent do misji ale nie ma możliwości złapania bo od razu topią
     
  8. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    ALB :)
     
  9. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ladnie jada i robia te mapki pierwszy dzien i takie bugi .. :)
     
  10. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Troche główkowania i da rade szybko zrobic :)
     
  11. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Otrzymałeś 1 x Kawałek puzzla z Nidhugsheimem i Krwawą Płetwą
     
  12. MĨŚĨΣĶ

    MĨŚĨΣĶ Młodszy ekspert

    to jest napewno bład juz ponad 60 jak nie wiecej zagrałem grupowych i cały czas 1 złoto !!!!!!
     
  13. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    w grze mozna uzyskac 7 puzli z
    kalendarz
    skrzynie
    prezent
    arena
    mini gra
    grupowa pierwsza
    grupowa druga
    z npc podczas fazy
    natomiast mamy 6 puzli na design i tu mam pytanko w moich czesciach ukladanki mam ze czesci moge jeszcze zdobyc poprzez
    kalendarz
    arene
    mini gre
    prezent
    mam 2 puzle z tej grupowej oraz z skrzyni i teraz tak jezeli otrzymam puzla z tej fazy co npc beda dawaly to do ktorej czesci ukladanki mi go zapisze ?
     
  14. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Jeśli się nie mylę po zdobyciu puzla z pierwszej grupowej za drugą już nie dostaniesz. Nie zwróciłem szczególnie uwagi ale zdaje się że tak miałem wczoraj ( puzla w grupie dostali ci którzy za pierwszą nie mieli) Ale nadmiar raczej chyba nikomu nie zaszkodzi więc czym się przejmować :D
     
  15. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    Twój statek został trafiony przez 1 x Urodzinowy dezerter. Powód: Przełączenie mapy

    to prezent za lagi i odświeżenie mapy na grupowej?
     
  16. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    wole wiedziec czy moge go otrzymac bo jak nie to poco sie starac jak na skore nie bedzie puzli cukieraskow
     
  17. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Na czym polega zimowa układanka?
    Aby zdobyć projekt „ZIMOWY MŁOT”, musisz zebrać 6 różnych części projektu statku.
    - 1 część można zdobyć, otwierając przynajmniej 20 z 24 drzwiczek „Kalendarza zimowego”.
    - 1 część można znaleźć w skrzyniach podczas wydarzenia.
    - 1 część można otrzymać w wydarzeniu pobocznym „Niszczyciel śniegowych bałwanów”.
    - 1 część można otrzymać w wydarzeniu pobocznym „Powalcz o kontrolę”.
    - 1 część można otrzymać w wydarzeniu pobocznym „Święto Jul”.
    - 1 część można otrzymać w wydarzeniach „Szczęki”, „Czego Dusza Zapragnie” i „Midgard Wyrm”.

    Jeśli już masz i zajmiesz miejsce w rankingu premiowane częścią to otrzymasz: (zastępczo: 500 cukrowych pałeczek) - jeśli go masz prawdopodobnie otrzymujesz złoto a pozostali część układanki - także robisz mini mapki tylko dla zarobku w perłach lub próby ustanowienia lepszego czasu; bądź lepszej pozycji w rankingu.
     
  18. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    w układance nie masz 2x grupowej
     
    Cezary.1992 lubi to.
  19. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    kiedy znikną lagi na grupowej?
     
  20. kociak

    kociak Generał forum

    017-12-12 23:26:21
    Otrzymałeś 49 x Cukrowe pałeczki.
    2017-12-12 23:26:21
    Otrzymałeś 1 x Kawałek puzzla z Nidhugsheimem i Krwawą Płetwą.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.