Zimowe sztormy 2017

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 27 listopada 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

  2. DawidTrondheim

    DawidTrondheim Forumowy żółtodziób

    No właśnie, mógłby ktoś podać jaka cena za armaty?
     
  3. Nojnaz

    Nojnaz Naśladowca mistrzów

    150 pałeczek za 1 młotka. Można ich kupić 10. Reszta to ulepszanie
     
  4. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Nagroda Korsarza

    200000 pereł za 100 towarzyszy broni!!!!!! tak tak te za jeden harpun do kry !!!!
    Ktoś chyba na święta mocno zapił ....
    Reszta nie lepsza.
    Skórki tylko do kolekcji bo ich wartość gorzej niż mizerna a cena nie adekwatna do wartości
    Brak Najemnika 3
    Młoty za pałeczki cukrowe jakby one były powszechnie możliwą "walutą" do zdobycia w evencie.
    Brak możliwości uszlachetniania armat 5 na 4
    Uszlachetnianie nowych rozbudowań na kolejny lvl tylko nie ma co uszlachetniać bo nie ma możliwości ich zakupu . AAA rzucą jak Korsarz zniknie i nie będzie uszlachetniania . No genialne. Nie nie , tego też nie napisali...
    Zaraz ktoś nam wytłumaczy że przecież nie musiało być bo nigdzie nie ma powiedziane że musi być .
    Ehhh takie kupowanie kota w worku naprawdę zachęcające.
    No cóż będziemy następnym razem mądrzejsi ....

    Podsumowując
    Najgorszy Korsarz do tej pory.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2017
  5. 54xenon45

    54xenon45 Czeladnik forum

    O nie nie , oni nie zapili musieli mocno coś wciągać są przecież ŚWIĘTA :D
     
  6. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    SFSTORMOFWINTERS
     
  7. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    paleczek jak do tej pory bylo mnostwo do zdobycia z prezentu,areny masz puzel wpadaja cuksy no i sa w skrzynkach jak to mowisz wszystko mozna zdobyc tylko trzeba troszke czasu i checi poswiecic :)
     
  8. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    O nowej "walucie" dowiedzieliśmy się nagle i dziś możliwości jej zdobycia są żadne. Tak naprawdę pozostaje ostatni termin Areny czyli potencjalnie 500 pałeczek do wzięcia a w Korsarzu potrzeba 2200 . Ze skrzynek tego nie nazbierasz nawet jakbyś "automatycznie" :D zbierał 24h/ dobę . Wiem bo przez cały event otwierałem skrzynki i ilości pałeczek wpadały znikome. Więc dziś to sobie można czas poświęcać .....
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2017
  9. john009

    john009 Koneser forum

    Po pierwsze pałek z puzla mogłeś zebrać 5500. A po drugie, poniewaz nikt nie odpowiada na właściwym temacie mam pytanko, wulosowałem z bakora prezent loterii. Tam jest napisane ,że jak skompletujesz mapę to dostaniesz premkę. otóż nie prawda, poniewaz mapa z mojo wpadła a premki nie ma. ???
     
  10. wlw35

    wlw35 Czeladnik forum

    Tutaj nie chodzi o premkę za mapę bonusową za mojo z kotła tylko o to, że jak wypadnie Ci prezent ze skrzyni bokora to po jego otworzeniu na mapie morza dostajesz jedną z 3 map i dodatkowo 1 miesiąc premki, jest to dokładnie napisane w ogłoszeniu o pucharze bokora:

    Dodatkowo macie niewielką szansę na otrzymanie Prezentu który może zawierać mapę bonusową:
    • 1x Byka
    • 1x Wodnika
    • 1x Strzelca
    Każda mapa bonusowa powiązana jest z 1 miesiącem Premium. Oznacza to że gdy otrzymacie prezent, przy każdej wypadającej mapie bonusowej otrzymacie również miesiąc premium (zawsze jeżeli prezent to jedna mapa bonusowa + 1 miesiąc premium).
     
  11. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec


    ciekawi mnie lvl jak masz bo powyżej map 21 jest dużo graczy i prezent był problematyczny a gdyby wszyscy wiedzieli ze będą potrzebne pałeczki to było by jeszcze gorzej
     
    Shokaku lubi to.
  12. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Dokładnie. Wielu latało i kilka godzin żeby misje zrobić o wbiciu do rankingu nie mówiąc. Dziś jak się wie że pałeczki by się przydały to kolega wyżej taki mądry ale wtedy nikt nie wiedział . I co miał latać po zdobyciu puzla za prezentem sądząc że marnuje czas?
    No ale co poradzisz , żeby pojąć tę subtelną różnicę potrzeba czegoś więcej ....:D
     
    Ostatnie edytowanie: 26 grudnia 2017
  13. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    A cena amunicji i innych gadżetów?
    Trzeba liczyć że może coś dodadzą
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    2017-12-26 16:04:12 Otrzymałeś 1 x Młot Zimy.
     
    lasik11 lubi to.
  15. Natalia21™ZŁY

    Natalia21™ZŁY Czeladnik forum

    pytanko dodali cos nowego do nagrody korsarza np miotacze za młoty ?
     
  16. wlw35

    wlw35 Czeladnik forum

    niestety nie dodali nic nowego
     
  17. Natalia21™ZŁY

    Natalia21™ZŁY Czeladnik forum

    a jeszcze pytanie czy po za czarnym piatkiem jeszcze kiedys wczesniej było uszlachetnianie armat z 5 na 4 zamiast z 3 na 2 ? szukałem na forum ale nic znaleźc nei mogę ;/
     
  18. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Oferta związana z uszlachetnianiem armat w stosunku 5:4 jest związana tylko z Czarnym Czwartkiem.
     
  19. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    Wyzysk myslalem ze ozebrowanie mozna kupic nie zorientowalem sie ze to ulepszenie najgorsza nagroda korsarza wyrzucone w bloto srodki daliby chociaz wymiane na paleczki dodatkowo to moze cos by sie oplacilo a tak wyzysk totalny
     
  20. WisłaSharks

    WisłaSharks Forumowy żółtodziób

    wie ktoś czy w tym roku oprócz tej nagrody korsarza będą jakieś pakiety noworoczne? o_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.