[ZŁY] ZŁY PREDATOR MS8 ZAPRASZAMY!

Temat na forum 'Bractwa' rozpoczęty przez użytkownika KrYs1916, 25 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    [​IMG]



    BRACTWO [ZŁY] ZŁY PREDATOR ZAPRASZA W SWOJE SZEREGI WALECZNYCH GRACZY!!
    Oferujemy:
    -Wspólną zabawę z wrogiem
    -Granie na eventach
    -Pomoc w rozwijaniu statku
    -Super atmosferę na ts

    Wymagamy:
    -Wiek 18+
    -Komunikator Team Speak 3
    -Lvl pirata min 26+


    RADA BRACTWA:
    R-Builed
    N-Bażant
    R-Reings

    W sprawie dołączenia do bractwa prosimy o szukanie graczy na czacie GLOBALNYM oraz na ts pod adresem zly.tsdns.pl.

    NIEWAŻNE KIEDY! ZŁY ZA SWOIM ZAWSZE W OBRONIE STANIE!!
    LETS GO LETS GO!
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2022
  2. *One_of_us*_[PL-]

    *One_of_us*_[PL-] Czeladnik forum

  3. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    widze 80% rady z alb :D
     
    .PABLO.VIII lubi to.
  4. •Ķobuz•™•F00•

    •Ķobuz•™•F00• Młodszy ekspert

    i tak musi byc dobre polaczenie to bylo Zli i Alby jest moc i azda
     
    KrYs1916 lubi to.
  5. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Połączenie to połączenie było tak ustalone. Dziękuje po temacie :)
     
    *Cichy2* lubi to.
  6. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Choć w rzeczywistości nie znam obecnej sytuacji bractwa i serveru, jedno spojrzenie na członków rady bractwa i wszystko jasne. A przecież zawsze miałem wrażenie, że Źli podejmują racjonalne decyzje.
     
    .PABLO.VIII lubi to.
  7. •Ķobuz•™•F00•

    •Ķobuz•™•F00• Młodszy ekspert

    i to wlasnie taka decja jest
    jest moc teraz tego bracywa
     
  8. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Jestesmy sami, a dajemy sobie wyśmenicie rade bractwo na bractwo czy tez mamy zgranie zapraszamy, a samemu sie potwierdzi moją obecna wypowiedż ;-)
     
  9. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    Nie czepiaj sie Rady bo widze zazdrość^^ ZŁY PREDATOR
    NAVAL[ZŁY] I wszystko jasne^^:DDDDD
     
  10. *One_of_us*_[PL-]

    *One_of_us*_[PL-] Czeladnik forum

    Dawać Dawać najlepsze BRACTWO na pl !! hooli :D
     
  11. Kajak®®

    Kajak®® Naśladowca mistrzów

    a naleprze jest to ze w dni łupieżców polowa rad bez tagu zeby pb i z swoich gracz doic jak niby nikt nie widzi takie to waleczne jest bractwo (to nie jest teoria ja to osobiscie widzialem kilka razy juz jak po topie gracz z zly wraca w to samo miesce bez repania zeby mu poprawil i zmiana zawodnika)
     
  12. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Nie ma żadnej zazdrości, są jedynie pewne przemyślenia na podstawie doświadczeń z minionych lat ;) Ale na dzień dzisiejszy już mnie to nie dotyczy, więc tak jak mówisz nie będę się czepiał. A tak BTW. dobrze, że jeszcze istnieją takie bractwa jak wasze. Przynajmniej nie narzeka się wtedy na nudę na serverze .Pozdrawiam

    No powiem ci że ameryki nie odkryłeś, bo nawet na moim megaserwerze takie przedsięwzięcia to norma i są oczywiście bardzo popularne. Tyle, że nas organizowane są masówki w wielkich aliansach i na jednej wspólnej mapie. Ludzie od zawsze w tej grze mięli różne cele. Jeden chciał nabić jakiś ranking, inny zdobyć jakąś skórkę albo przedmiot z gry, a jeszcze inny zdobyć jakąś funkcję w bractwie. W mojej opinii nie powinno się tego negować, bo każdy gra w taki sposób w jaki sprawia mu to przyjemność.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2018
    KrYs1916 lubi to.
  13. •Ķobuz•™•F00•

    •Ķobuz•™•F00• Młodszy ekspert

  14. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

  15. .PABLO.VIII

    .PABLO.VIII Okazjonalny autor

    Dziękuje za reklamę BYK-ów :p bo ZŁY z PL2 to byczki :D
     
    MISIO.GIT lubi to.
  16. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    BA_margarites lubi to.
  17. Drake

    Drake Czeladnik forum

    Skasowałeś mój post, nawet nie odnosząc się do niego. Nie ładnie jest ignorować innych ludzi. Jeśli byłbyś konsekwentny w tym co głosisz, usunąłbyś również i swój post z tego tematu. Jacy moderatorzy takie forum..
    Jednak mimo wszystko, w związku ze Świętami Bożego Narodzenia życzę tobie oraz wszystkim graczom bractwa ZŁY dobrych świąt, pogody ducha, dużo prezentów oraz wielu osiągnięć w naszej grze ;)
     
  18. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Skasowany post gdyż robiłeś to samo co poprzednicy, których posty również skasowałem. Temat nie służy do prowokacji lub rozmów nie związanych z tematem. Wesołych Świąt. :D
     
  19. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Zdrowych, Pogodnych oraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych przy rodzinnym stole :). Życzy bractwo ZŁY.
     
    NAVAL, Drake oraz MOD_BRUTUS lubią to.
  20. •Ķobuz•™•F00•

    •Ķobuz•™•F00• Młodszy ekspert

    zdrowych mordy na banici jest kiepsko czlowiek chce ale1312 nie pozwala