Zmiana nicka przez gracza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Alferr, 8 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Co sądzicie o tym żeby ograniczyć mozliwosc zmiany nicka przez gracza ?
    Wydaje mi sie ze grając pracujemy jednocześnie na swoją opinię u innych dobrą czy zlą ;)
    Osobiscie zmienialem nicka chyba raz w ciągu ponad 2.5 roku gry i tylko dlatego ze zrobiłem sobie ładniejszy graficznie :)
    Wydaje mi sie ze taka mozliwosc powinna byc nie częściej niż raz do roku.
    Ewentualnie mozna by wprowadzic za tą zmianę odpłatność która by też rozwiazywala
    problem graczy naduzywajacych tej mozliwosci obecnie ;)
    Myślę ze powinno to byc tak ok 100 000 perel;)
    Malo kto by sie decydowal na częste wydanie takiej kwoty ;)
    Ewentualnie połaczyc obie mozliwosci : raz do roku bezpłatnie a jeśli cześciej to za 100 000 perelek ;)
     
  2. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Możliwość zmiany nicku na SF jest czymś zupełnie wyjątkowym wśród gier ale głęboko wrośniętym w tradycję piracką. W tej chwili wielu graczy narzeka na ograniczenia zmiany gdy możliwość mamy raz na tydzień. Jeżeli i tego będą pozbawieni to dopiero będą nieszczęśliwi...
     
  3. †CYPIS†

    †CYPIS† Okazjonalny autor


    Zapomniałeś dodać , że za częste logowanie sie też niech wprowadzą płatność w postaci pereł :D
     
    BlackPearl§ lubi to.
  4. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Nieszcęśliwi to będą tylko ci którzy wcześniej zapracowali sobie na negatywną opinię u innych;) i poprzez częste zmiany nicków usiłują się schować i zacząć od nowa ;)
     
  5. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Wg mnie pomysł delikatnie mówiąc głupi. Znam ludzi którzy sobie nick zmieniają co ten tydzień lub trochę więcej dla przyjemności i co ? Źle ? Komuś to przeszkadza ? A jeśli ktoś zrobi nick i np. się pomyli to ma latać z literówką przez rok albo płacić? Jak ktoś sobie zmienia to niech zmienia komu to szkodzi. Nawet jeśli ktoś coś przeskrobał to teraz ma pływać ze znamiem albo przestać grać? Chyba o to Ci chodzi. Są ludzie którzy nie zmieniają nicku od lat i Ty jak widzę należysz do tych osób ale nie wszyscy.
     
  6. rokforek$$

    rokforek$$ Czeladnik forum

    no jestem na tak bo nie lubię 2 licowych lisów co przy byle okazji front zmieniają. Dla mnie może być przypisany na stałe
    :):):)
     
  7. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Młodszy ekspert

    zamknijcie To :D Achtung achtung
     
  8. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Jeśli autor o to poprosi :) Pomysł może się podobać komuś mniej albo bardziej (albo wcale) ale to nie powód by natychmiast ucinać dyskusję :)

    heart-level-6.png
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 lutego 2016
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  9. TЯANSPOЯTER

    TЯANSPOЯTER Okazjonalny autor

    Ja jestem temu przeciwny jakiś ... sobie wymyślił ze mamy płacić 100 tyś pereł za zmianę nicku to niech zrobi BP na jego koncie on będzie płacić 100 kilo a reszta będzie miała za Free tyle na ten temat :mad::mad:
     
    BlackPearl§ lubi to.
  10. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Jesli o mnie chodzi to ja nie zmieniam ;) albo robie to tak rzadko ze spokojnie zaplace nawet milion:p kwote 100 000 podalem tak sobie i nad tym można jeszcze podyskutowac ;)
    A ty jak cię nie stać to po prostu nie zmieniaj :p
     
  11. dorka

    dorka Okazjonalny autor

    chłopcze tobie juz całkiem uwiera pod kopułą to może odrazu zrobić 200zł za 1g grania :))) takie pomysły zostaw sobie
     
  12. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    A czy ktos każe ci za coś płacić ?o_O Po pierwsze rozmawiamy o perłach a nie o zł ;) perly są walutą gry ktorą można zdobyć niekoniecznie płacąc w zł ;) po drugie możesz przecierz nie zmieniać nicka i wtedy nic nie zaplacisz :p a po trzecie to chlopcow to sobie poszukaj na placu zabaw gdzie jest twoje miejsce :)
     
  13. Gienek_Mokry

    Gienek_Mokry Forumowy żółtodziób

    a co komu daje zmiana nicków? to nie te stare czasy ze sie zmieniło nick i juz nie wiedzieli kto to, to nie te czasy ze nieliczni tylko wiedzieli jak załatwić sobie id gracza... Teraz ID widzi każdy więc na co komu zmieniać nicki codziennie badz raz w tygodniu?
     
  14. maniek1232

    maniek1232 Czeladnik forum

    popieram takie pomysły do szaleta:)))
     
  15. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Ale własnie są tacy którzy zmieniaja co tydzień a po połączeniu serwerów zrobiło sie małe zamieszanie bo zna sie tylko graczy ze swojego serwera a o innych trzeba na TSie pytać . Obecnie mamy w bractwie wysyp podań od graczy z lvlem 21 których nikt nie zna bo są z innego serwera i pozmieniali sobie nicki . A nasze bractwo chociarz małe ma dobry alians i praktycznie rządzimy na mapach +20:)
    Wszystkie te podania zostały odrzucone bo najprawdopodobniej byli to gracze wrogiego aliansu którzy w ten sposób chcieli ugrac sobie lvl 22;)
    Ale mnie juz nie chodzi o to ale o zwykłego gracza który jednego dnia np. kradnie mi bota a nastepnego zmienia nicka i udaje najlepszego przyjaciela nie chce mi się bawic w sprawdzanie nr ID które trudno zapamietać i trzeba by liste takich graczy mieć zrobioną ;)
     
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  16. Ozone

    Ozone Okazjonalny autor

    A mnie się pomysł podoba :) tylko te 100 000 to chyba troszeczkę za dużo;)
     
  17. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Dodatkowo ralizacja tego pomyslu powinna ograniczyć problem podróbek ;) czesto początkujący i słabi gracze podrabiają nicki starych i mocnych graczy w nadzieji na mniejszą ilośc topek ;) Starego gracza stać na wydanie kilku perelek i zmianę takiego nicka a nowy niech czeka ten rok zeby zrobić kolejną podróbkę :p
     
  18. No tak ale jak juz podrobi to bedzie bardzo dlugo na tym podrobionym nicku plywac co kogos moze irytowac.. dwa nie mozesz decydowac za innych .. jesli ktos chce to sobie zmieni bo moze mu niezalezy na tym co tam sobie wypracowal na morzu.. a jesli jest taki dobry to kazdy sie szybko dowie ze to ten sam gracz tylko ma inny nick w tym momencie..
    Ja osobiscie tez sobie lubie zmieniac nick.. moze dlatego zeby bylo smieszniej ot to :)
     
    BlackPearl§ lubi to.
  19. ★™General_Ratmus™★

    ★™General_Ratmus™★ Młodszy ekspert

    Na początku gry nie było możliwości zmiany nicka, jaki zrobisz na starcie taki masz cały czas. I tak powinno być i teraz, to by rozwiązało wszystkie problemy jakie macie odnośnie zmiany nicku;)
     
    Alferr lubi to.
  20. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Też tak uważam :) ale nie chcialem być aż tak radykalny;) poniewaz wiedziałem że pomysl spotka sie z niechecią tych graczy których najbardziej dotyczy ;) stąd ten pomysl o ograniczeniu ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.