Sugestie Zmiany w Seafight !

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika ๖ۣۖМя.๖ۣۖМатт»PL«, 2 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ten wpis nie ma na miejscu urazić BP ani żadnego z graczy !!!
    Czytać uważnie do samego końca.



    Ludzie czy wszystko musi być pisane na forum lepiej było by to obgadać np na ts3 będzie 2 x szybciej . Tyle forum już istnieje od tej gry i nigdy nie było takiej inicjatywy aby BP zrobiło np : (Ts) gdzie
    gracze wchodzą mówią jaki mają problem Admin im w tym pomaga i koniec a nie się produkować na forum gdzie czasami admini nie wiedzą co napisać albo wklejają to co mają przygotowane bo na pewno tak jest.
    Gram już tyle w tą gre i wiem że ta gra nie jest seafight takim jak kiedyś. Każdy gracz miał równe konto i mógł zmierzyć się z innym a teraz jak nie ma głębokiego portfela i nie robi przelewów co miesiąc .To moim zdaniem jego czas który może spędzić np. z rodziną lub przyjaciółmi marnuje sie na siedzenie i robienie konta z którego i tak nic nie będzie miał bo nie będzie miał , w tym przypadku najlepszych armat (młotów) bo z misji ich nie ma tylko można je zdobyć kupując pakiety.

    Oglądając platformę Twitch u jednego ze stremerów zauważyłem jak ludzie radzą sobie z błędami lub z dodaniem czegoś do gry ,
    Administratorzy robią raz na 2 tyg spotkanie na którym słuchają graczy jaki mają pomysł na dalsze rozwijanie się gry każdy ma po 5 minut aby podał swój pomysł a potem po zakończeniu tego wszystkiego pomysł jest zapisywany i rozpatrywany a tutaj to wygląda tak ktoś zasugeruje coś i macie to głęboko w poważaniu za przeproszeniem wasza praca na forum polega na tym że wkejacie gotowe wycinki.

    Dlatego wnoszę aby BP stworzył TS lub Discord gdzie będą admini przynajmniej dwóch codziennie gdzie gracz może zgłosić jakie ma błędy jak konto rozwinąć itp. Raz na 2 tyg wchodzą osoby które mają pomysły i admini wysłuchują każdego z nich i zapisują istotne wątki z tego co każdy opowie na sam koniec Admninistratorzy i moderatorzy zbierają się i wrzucają na forum ankietę i ludzie głosują co zostanie być może dodane a wy przekazujecie ten pomysł dalej i każdy gracz były zadowolony .
    Chciałbym uczestniczyć w tym projekcie jeżeli zostanie on rozpatrzony. !!

    A co do niby przyszłego serweru PVP/PVE sądzę że ten pomysł jest na miejscu ludzie którzy zaczynają gre nie mają jak zrobić kont bo na samym początku trzeba wszystko kupić za pieniądze. To nie są te czasy 2006-2014 gdzie puszczało się konto na błyskotki i zbierało perły itp. Teraz jest tak że wchodzisz i kupujesz wszystko bo jak nie kupisz to twoje granie nie ma sensu nie ma misji które dają młoty musisz je kupić jeżeli chcesz mieć zabawę z gry i być na równo z ludźmi którzy graja może w tą grę już 12 lat albo ci co dopiero zaczynają przygodę z seafight i muszą za wszystko płacić . (Bez przesady) Ale jeżeli ta gra ma iść dalej w tym kierunku to utrzymają się ci którzy mają grube portfele .Nie wróżę tej grze przyszłości z byt długiej.Zastąpią tą gre inne w które nie trzeba co miesiąc doładowywać kont aby być na równi z innymi.

    Najlepszym sposobem będzie to aby przetestować serwer testowy BETA na którym masz wszystko za darmo i każdy ma równe szanse i to byłby serwer PVP/PvE a potem byście stworzyli inny serwer .A nie robicie nowy serwer na którym będzie na 100 % multum błędówi i nikt nie będzie chciał tam grać . Dlatego testujcie eventy i nowe serwery dłużej niż te 4 dni bo z tego nic nie wynika potem same błędy tylko są .
    Wiadome że jest on do testowania eventów ale znając was nowy serwer PvP/Pve nie wypali albo będzie trzeba robić konta od nowa i też będzie trzeba za to płacić .

    A co do Administratorów forum
    A jeszcze jedno Administraorzy forum za co macie poblokowane profile ?
    Nie da się z wami skontaktować ponieważ macie poblokowane profile jesteście przedstawicielami BP pytam (dlaczego) macie poblokowane profile to nie jest wasze konto prywatne nikt wam nic nie zrobi że do was napisze aby skontaktować .
    Może jesteście wyższą rangą nad normalnym graczem z forum który przekazuje błędy tylko z eventui gry ale to nie upoważnia was do zablokowania profilu i aby się z wami skontaktować . !

    Takie jest moje zdanie a jak ktoś podziela je niech coś napisze od siebie. Nie bójcie się pisać my tworzymy tą grę a nie BP wy gracie w nią i ładujecie pieniądze poświęcacie dużo H zanim spędzać go z przyjaciółmi rozwijać swoje hobby .

    Jeżeli ta wiadomość zostanie usunięta to ja nie wiem jak przemawiać do was. Wszyscy są ludźmi mają różnorakie pomysły ale każdego trzeba wysłuchać . Tego mniejszego gracza i być może tego co gra 12 lat .
    Tyle z mojej strony dziękuje ze to czytasz !
     
  2. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    KLIK

    PS
    Przeczytalam calosc :)
     
  3. Czy mogła byś przekazać to dalej a jeżeli to zostanie zatwierdzone. Mogę w tym ogólnie uczestniczyć chciałbym wam to wytłumaczyć jak to by ogólnie wyglądało . Albo spotkać się przynajmniej z jednym administratorem z Forum i obgadać to .
     
  4. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Ja zapraszam Cie na discorda, gdzie obecni sa producent, projektanci gry itd. Tam mozesz przekazac swoj feedback bezposrednio do nich, a z tego jak zrozumialam Twoj post wlasnie na tym Ci zalezy. W linku, ktory podalam wyzej jest odnosnik do oficjalnego discorda.
     
    MOD_Blendsky i SCM_Spacja lubią to.
  5. hasz92

    hasz92 Czeladnik forum

    Ale się rozpisałeś Mat nie znałem cię od tej strony :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.