Znizka PL1

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Treu1, 20 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    ZNIZKA PL1

    Witam was serdecznie !

    -Czy znizka jest potrzebna ?
    -TAK !!!

    Po co jest znizka?
    -aby oszczedzac perly i nie nabijac kasy dla BP

    I tu sie zacznie to co nie kazdy ma odwage powiedziec ;)

    Znizka zostala zalozona okolo 2 lata temu z pewnymi zasadami ale od tego czasu wiele uleglo zmianie
    np; wtedy nie bylo obowiazkowego dopisku TAGu bractwa do nick
    (dzisiaj w Vendetttcie sami petraficie sie lac na sztormie jak w danej chwili ktos kogos
    przyjmie do znizki i mu tag wyskoczy , zalosne i wredne ale prawdziwe)
    na servie byly 2 alianse o rownej sobie sile ,
    dzisiaj wiemy jak jest , mamy 4 alianse z czego potega jest Vendetta majaca obie mapy sztormowe.
    Vendetta bijac behemoty obraca miesiecznie milionami (na jendego gracza) kul elitarnych a kupujac je na znizce
    ma oczywiscie oszczednosci tak jak byc powinno .
    Teraz pomyslmy o stronie przeciwnej , strona przeciwna po za tym ze grzecznie nie brzebija i respektuje znizke
    co ma z tego ?
    Sami pomyslcie i policzcie co ?

    W zwiazku z tym ja przedstawie inna opcje znizki tak aby i wilk i owca syta byla
    znizka wylacznie na MHH;

    - 10 obecnych map , po jednej przebijaja sobie bractwa z EZB,Alkatraz i Predator
    - nie stawiaja nic nawet dodatkowych meinirow
    - w niedziele od godz 18tej, mapy zastaja przebite pod tag znizka i pozostaje to do znikniecia
    specjalnych towarow z placu targowego a nastepnie bractwa biora spowrotem swoje wyspy

    Passy do konta naczelnik maja miec naczelnicy wszystkich aliansow a nie jak teraz tylko
    naczelnik Vedetty czyli Kowal i jego zastepca DG !!!

    To jest wylacznie moj pomysl i moja propozycja nowej znizki bez uprzedniego przedyskutowania z radnymi Alkatraz i Predator.

    Czekam na opinie i wypowiedzi co o tym sadziecie , oczywiscie wszystkie uwagi mile widziane.

    Pozdrawiam PL1
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2013
  2. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    Drogi Tomku, skoro EZB, Alkatraz lub Predator chce, to może sobie przebić inne wyspy. :) Równie dobrze można to obrócić w drugą stronę. bractwu USS brakują 3 wyspy(o ile się nie mylę) do 10% zniżki, więc one mogą przebić trzy wyspy zniżki i członkowie pozostałych bractw Vendetty mogą tam wchodzić na zakupy, a resztą podzielą się pozostałe bractwa. Ja wiem, chcesz, żeby ta gra była równa i sprawiedliwa, ale od czasu wprowadzenia talentów i kaszteli, zróżnicowaniu salwy przez % w skórkach, o rożnych rodzajach armat nie wspomnę, przestała taką być.

    Pozdro:cool:
     
    *Konwalia27* lubi to.
  3. Furmana*Kapłana[PL-]

    Furmana*Kapłana[PL-] Czeladnik forum

    chyba sobie kpisz : ]
     
    Posejdon[PL-] lubi to.
  4. †CHΞMPIOИ†®™[Widmo]

    †CHΞMPIOИ†®™[Widmo] Forumowy żółtodziób

    Nawet gdyby to przeszło w co wątpie to czy ktoś chciałby co tydzień te meiniry klepać ? ;)
     
  5. ☆hekto®☆PL-

    ☆hekto®☆PL- Okazjonalny autor



    A tak poza tym wszystko wporzadku ?
     
  6. Tabaluga[EvO]

    Tabaluga[EvO] Czeladnik forum

    Nikomu by się nie chciało klepać 10 wysp, każdy wolałby kupic drożej :D
     
  7. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Z uwagi na limit 100 czlonkow w bractwie nie myslisz chyba Fabol ze USS wywali swojego gracza aby Cie przyjac wtedy kiedy Ty chcesz , gdyby nie limit mial bym inny plan a nie ten co opisalem.
    Do reszty wypowiedzi sie nie wypowiadam bo chyba nie wiedza o czym pisza , 2 lata temu bilismy co tydzien 12 meinirow a ja wspominam o 6ciu i tu jakies ze by sie nie chcialo .
    Ta no byscie stracili w tym czysie PD za okolo 10 botow a to wiadomo ze strata dla was :)
    Ludzie ja tu pisze bo znizka zaraz padnie i to nie ze strony EZB bo i inni sie juz szykuja a ja staram sie to jakos uratowac !
     
  8. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Zniżka jest ogólnoserwerowa dla wszystkich, nie widzę sensu przebijania jej (10 wysp) co tydzień, bo komu by się chciało marnować całego wieczoru na to. Druga kwestia to zniżka na eventy, wiele eventów w ciągu roku wiąże się z tańszym kupowaniem np kulek na placu targowym w ciągu całego tygodnia. Moim zdaniem ten pomysł Twój nie ma sensu. A po trzecie to zauważ kto codziennie siedzi w zniżce i korzysta z tych map pod tagiem znizkowym jak tylko sie da. A pasy do naczelnika zniżki im więcej osób je ma tym większe prawdopodobieństwo na konflikty międzyaliansowe czy tez miedzybractwowe. Kowal chwilowo nie gra więc inni przejęli jego obowiązki. To narazie wszystko z mojej strony, pozdrawiam DG :)
     
  9. Sabir7[PL-]

    Sabir7[PL-] Forumowy żółtodziób

    Twój pomysł nie ma sensu ponieważ nikomu nie będzie się chciało przebijać wysp a po drugie jak wyobrażasz sobie przebijanie wysp bo ja nie widzę że 4 alianse przebijają wyspę bez spiny w to bardzo wątpię a co do rozwalenia zniżki to wam się nie opłaca bo nie kontrolujecie żadnej z map szturmowych i wam bardziej zależy na oszczędzaniu perełek chyba że rzeczywiście ich głupota weźmie górę i rozwalą zniżkę ale to wy będziecie stratni :)
     
  10. ςzคгภץฬเςђєг

    ςzคгภץฬเςђєг Czeladnik forum

    Dać ultimatum dla EZB,Alkatraz i Predator jak będą dalej pływać pod tagiem zniżki i topić
    - przebić zniżkę
     
  11. Komancz_Passo®[USS]

    Komancz_Passo®[USS] Okazjonalny autor

    Treu To nie ma jakiegokolwiek sensu Po pierwsze.

    - Ustaliliśmy pewne zasady że nie ma pływania pod tagiem ZNIZKI a są osoby które to robią NP BIAŁYXXL PistonGIT i wiele innych XXL którzy latają na scarach na mapach ZNIZKI lub leją na nich boty a tak nie powinno być jak coś ustalamy to powinniśmy się do tego stosować

    -Po Drugie dostajecie dostęp do dyplomaty na którym zmieniacie nicki na jakieś obrazy innych graczy z przeciwnego aliansu to też nie powinno mieć miejsca

    -Pływanie przebijanie wysp co tydzień śmieszne nikt tego robił nie będzie napewno nie Vendetta . U nas nie ma problemu ze ZNIZKĄ my sie napewno na to nie zgodzimy i fajnie by było gdybyście sie dostosowali do zasad jakie ustaliliśmy w wspólnym gronie

    Pozdrawiam Komancz
     
  12. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    Taki scenariusz jest bardziej realny niż ten z przebijaniem wysp co tydzień.

    Pozdro:cool:
     
    *Konwalia27* lubi to.
  13. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Tak piszecie o tym przebiciu 6 ( slownie - szeciu ) Meinirow jak by to mialo trwac wieki a zajmie raptem 1 godz

    Zakaz plywania na znizce byl ustalony aby bylo wiadomo kto jest kto bo nie bylo obowiazku robienia dopisku tagu do nick oraz z uwagi na limit 100 czlonkow.

    Czekam nadal na opinie , wszystkie mile widziane.
     
  14. Dz1kus

    Dz1kus Forumowy żółtodziób

    Ja jak sie zdenerwuje mam na barctwie bańke pereł zbije nizke i postawie cadoci neich tarca kulki czas zeby przebijac :D
     
    MacTavish lubi to.
  15. -HAGEN-

    -HAGEN- Czeladnik forum


    jak zawsze najwiecej do gadania ma tutaj vendetta, bo kowalik ma pasy do naczelnika, a ja mam gdzies ta znizke i bede ja przebijal, mi to nie jest potrzebne do szczescia, tym bardziej ze nie jeden raz juz kowal po minucie wurzucal kogos ze znizki tak ze nawet nie szlo wejsc plac bo juz byl wyjazd, wiec ta znizka jest niepotrzebna i osobiscie robie najczesciej zakupy bez znizki, wiec czy sie uda ja przebic to nie wiem :) ale bede ja zbijal :)

    pozdro Silencio
     
    MacTavish lubi to.
  16. sylwek665

    sylwek665 Czeladnik forum

    Nie rozumiem Treu twego rozumowania tak naprawde :)
    bylo ustalone by nie plywac pod tagiem znizki ? bylo
    bylo ustalenia ze znizka jest tylko i wylacznie do zakupow
    wiec dlaczego teraz jest wielkie marudzenie gdy ktos zostanie za to wyrzucony i jest wielu graczy wlasnie z przeciwnej strony ktorzy chca siedziec w niej jak najdluzej :) i puszczac zabawki by zbieraly bony badz sami osobiscie to robia badz bija boty teraz akurat jest event i widac kto siedzi namolnie pod tagiem znizki :)
    chcecie pozwolenia na plywanie pod tagiem i bicie botow ? stawiam kilka h i znizka bedzie pelna tak jak to pisal seba z PL- na czacie i ktos nie bedzie mogl wejsc na zakupy co za tym pojdzie jakis gracz zostanie wyrzucony ze znizki by inny gracz mogl zostac przyjety i zrobic zakupy a co zrobi poprzedni gracz ktory zostal wyrzucony zacznie miec pretensje bo dlaczego akurat on jakim prawem on tez chce pozbierac sobie bony badz pobic boty i wkoncu padnie ta znizka bo znajdzie sie takich kilku kilkunastu kilkudziesieciu wkoncu :) pozdrawiam
     
  17. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    sylwek665 wszystko sie zgadza co piszesz ale przeczytales to co ja napisalem w pierwszym poscie ?
    Powiedz mi czemu ja mam nie zbic wysp znizki ?
    Po to aby Vendetta mogla wiecej zarobic na behemocie ?
    Innego wytlumaczenia w tej chwili nie widze

    Znizka byla po to aby tanio kupic ale i po to aby caly server mial z tego korzysci a ja takich nie mam bo mi nie wolno plywac na tagu znizki a to sie wiaze z tym ze i botow eventowych tez bic nie moge
    Znizka powstala gdy jeden alians mial behemota a drugi sloneczna.

    wiec powiedz mi gdzie ja mam kozysc ?
    ja tylko na chwile obecna plywan obok tych wysp i nie przebijam ich abyscie wy z Vendetty wiecej zarobili na behemotach ;)

    mozna powiedziec ze na chwile obecna sam pilnuje wyspy wrogowi aby ich nikt nie przebil i nie mam z tego zadnej korzysci .
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2013
  18. Komancz_Passo®[USS]

    Komancz_Passo®[USS] Okazjonalny autor

    Dz1ku jeśli chcesz prosze bardzo przebijaj ZNIŻKE dla nas zbicie 2 kompletów cadoków to świetna zabawa ale wiąż sie z tym że my tak czy siak ZNIŻKE będziemy mieć gorzej z wami.
     
  19. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Czyli Tomek, z Twojego rozumowania wynika że masz do nas pretensje ( vendetta ) o to że poszedłeś do wrogiego aliansu i nie masz dostępu do Mapy Słonecznej w Twoim przypadku.
    Przypomnieć Ci kto pływał pod tagiem WMF przez 2 miesiące (rabat) i nawalał Amaterasu dzień i noc i KORZYSTAŁ ze zniżki w ten sam sposób który opisujesz wyżej??
    Skoro tak rozumujesz możemy przejąć zniżke tylko do siebie i nie musicie korzystać z niej, nie będzie konfliktu międzyaliansowego i nie nie będziecie mieli do nikogo pretensji. Bo przecież nie macie takiej potrzeby bo nie bijecie grubasów na mapach szturmowych.
    A intensywne wyrzucanie z Bractwa zniżkowego jest spowodowane tylko i wyłącznie pływaniem pod tagiem tegoż bractwa i całkowite lekceważenie zasad, które były ustalone i potwierdzone przez naczelników wtedy panujących aliansów.
    Silencio, od dzisiaj Twoje każde podanie w zniżce będzie odrzucane, co Ty na to??

    Teraz należy się zastanowić, czy zależy nam na dobru większości...

    Wpierw wyciąg belkę ze swojego oka, potem wskaż drzazgę u drugiego.
     
  20. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    O Einsteinie też tak kiedyś mówiono, więc radziłbym lepiej dobierać słowa. To jest forum gry i każdy ma prawo się wypowiedzieć o ile robi to w miarę rozsądnie. Pomysł jak to pomysł, został poddany polemice, moim skromnym zdaniem dość ciekawej.

    Pozdro:cool:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.