Znizka PL1

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Treu1, 20 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -POLAK-(###)

    -POLAK-(###) Czeladnik forum

    mi tam się podoba zniżka jaka jest i niech tak zostanie
     
  2. Wam się podoba bo wy możecie siedzieć ile chcecie a nie jak my. Kowal myśli że wszytsko mu wolno a może tego wywale lub tego dopiero 2 minuty siedzi ale to co z tego.Moim zdaniem trzeba przebić znizke na te trzy alianse a vendetta niech się martwi
     
  3. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Nie tyle Danielu chodzi o brak dostepu do mapy slonecznej co o zakaz plywania np, w nocy gdy jest w porywach 60 graczy a na znizce i mapach znizki plywac mi nie wolno ,
    dlaczego nie moge pobic npc eventowe na tych mapach ?
    Wy macie swoje kozysci a nas wywalacie i nawet glupie blyski co daja 10% wiecej nie dacie nam pozbierac.
    Co do tego ze ktos tam zmienia nick na Diplo obrazajac Kowala dajcie mu sie wyszalec
    skoro ma IQ kury domowej niech sobie dalej zmienia.
     
  4. Furmana

    Furmana Forumowy żółtodziób

    haha dobre powodzenia
     
  5. -niezniszczalny99$-

    -niezniszczalny99$- Okazjonalny autor

    Jakie wy macie problemy na pl1 u nas na pl2 sa 3 alianse z tego 2 maja napa jeden alians ma ponad 10 wysp 2 9 a 3 11 z czego 2 bractw i u nas niema kłopotu żadnego
    na Ru2 jak grałem były 3 alianse wszystkie miały po 11 wysp z czego jedna była pusta mapa 18/1 była niczyja i wszyscy zadowoleni a co do słonka i Behemota to kto ma większą siłę przebicia ten go ma i tyle musicie walczyć o panowanie nad mapami szturmowymi tak jak to jest u nas w przypadku Behemota cały czas jest o niego walka
     
  6. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Twoj dopisek swiadczy o tym z jakiego aliansu jestes , Tobie jest dobrze a pomyslales o stronie przeciwnej ?
    Znizka byla zakladana dla dobra ogolu servera , jakie ja mam z tego ,,dobro" bedac po stronie przeciwnej ?

    Tak tylko ze u nas USS wysp nie odda dla kozysci aliansu w jakim jest wiec nie sadze aby na PL1 moglo byc tak jak na PL2
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2013
  7. _Red_October_

    _Red_October_ Forumowy żółtodziób

    Z Twojej wypowiedzi wnioskuję że wam żal tyłki ściska że w 3 alliansy (sojusze jak zwał tak zwał) nie dajecie rady nam i nie możecie się przebić niestety takie prawo natury przeżywa ten osobnik który jest silniejszy i lepiej przystosowany.

    Pozdro
     
  8. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Z mojej wypowiedzi wnioskuj ze nie mam zamiaru plywac obok wyspy znizki i jej nie przebic tylko z tego powodu aby taki jak Ty mial z niej wieksze korzysci niz gracze 3ech pozostalych alinsow.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2013
  9. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Tomku, ale nadal nie rozumiem dlaczego masz pretensje do wszystkich wokoło a nie do siebie, czy ja Ci kazałem opuścić alians z mapą słoneczną? Poszedłeś do 38 za silencio i nagle teraz macie wiele do powiedzenia na temat zniżki, zasady były ustalone jeszcze przed wprowadzeniem Map Szturmowych i nadal takie obowiązują. Nie podlegają one żadnej dyskusji.
     
  10. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    gdyby nie bylo dyskusji to by nie bylo tego tematu a zobacz ilu tu pisze :D
     
  11. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Nie ma dyskusji co do zasad znizki, ale pogadać sobie można np o zniżce :D hehe
     
  12. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    Cóż tak sobie można pisać i czytać treu1 zastanów się co piszesz tu niby 3 alianse w porywie 100 graczy tam vendetta średnio na jeża 300 więc teru1 przebijaj t wyspy zbijesz 1 drugą klepiesz a pierwsza przebita heh więc pomyśl cóż kowal robi co robi jego wybór
     
  13. William•Wallace

    William•Wallace Czeladnik forum

    Witam
    BARDZO PIĘKNIE PANIE TREU"38 SIĘ ROZPISAŁEŚ NA TEMAT ZNIŻKI , ALE CAŁA TWOJA TEORIA PADA WRAZ Z TYM SCREENEM ZROBIONYM DZIŚ PRZEZE MNIE :) (22 grudnia 2013 - godziny poranne).

    http://fotozrzut.pl/zdjecia/723f76a503.jpg

    POZDRAWIAM
    William Wallace
    ___________
    Proszę pisać z małych liter.
    MOD_Mróz.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 grudnia 2013
  14. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Marcin, teraz to już nic dodać, nic ująć, cóż za paradoks... HAHA. Temat do zamknięcia, bo nic już tu nikt ciekawszego nie wniesie :D
     
  15. czarek

    czarek Czeladnik forum


    Skończ waść wstydu oszczędź
     
  16. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Temat przeniosłem do odpowiedniego działu. Przypominam również o kulturze wypowiedzi, pozdrawiam.
     
  17. Roman_Reigns

    Roman_Reigns Czeladnik forum

    APEL do wszystkich "myślących" bądź planujących przebijanie zniżki.
    Czy choć jeden z was zastanowił się przez sekundę jakie będą skutki przebicia przez was zniżki a co za tym idzie rozwaleniem jej ? Otóż efektem takiego działania będzie to że przez 1-2 dni będziecie mieć wyspy. Później najsilniejszy alians i tak to odbije i stworzy sobie na ten koszt dwa bractwa zniżkowe ( bo USS będzie też można pod to miano podpiąć). Sami pozbawicie się dostępu do jakichkolwiek zniżek raz na zawsze. I uwierzcie wtedy brak dostępu do szturmówek będzie waszym najmniejszym problemem.
    P.S. tak jestem z vendetty
     
  18. czarek

    czarek Czeladnik forum

  19. Fabol®

    Fabol® Młodszy ekspert

    Po to, że dziś przebiją, a skutki tego będą się ciągnęły bardzo długo i gdy Ty czy ja przestaniemy być "z Vendetty", to nie będzie nam wówczas dane kupować artykuły po rabatowych cenach, bo ktoś wcześniej miał kaprys przebić sobie zniżkę.
     
  20. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Nie sadze aby mialo nastapic przebijanie wysp , po to jest ten temat aby o tym porozmawiac a nie zaraz przebijac, co bedzie w przyszlosci nikt nie wie bo nie znamy planow BP ale wiadomo czemu kule sa na czarnym rynku a nie targu .
    Znizka obecnie jest oplacalna ale mozliwe ze BP wprowadzi elitarki na stale do czarnego rynku bo wiadomo ze sie bronia przed naszymi znizkami tak jak wiadomo czemu NPC eventowe byly na wyzszych lvl map , dzis jeszcze ochronka i mapa sloneczna zalezy od lvl pirata ale co sie stanie jak by to zmienili na range pirata np. do piracki ksiaze ?



    Po pierwsze to nie krzycz po drugie nie przekrecaj mojego nick-u .
    O tym ze w screenach jestes dobry wie caly server :D

    Przyznaj sie jeszcze ze to Ty mnie napadles a ze byl tam jeden gracz z PE to zrobiles ucieczke w wyspe a screen zrobiles tak jak bysmy Cie napadli co nie jest prawda , jakie przestepstwo popelnilem broniac sie ?
    Nikogo tej nocy nie zatopilem .
    Bilem czerwone na tagu znizki i nie tylko ja bo byly tam jeszcze 2 osoby z Vendetty (na znizce ale nie na tej mapie ) a wiec czy i ich oddacie na szubienice bo przeciez i oni zarobili miliony tak jak i ja ? :)
    W znizce bylo nas 3ech , nikomu wiec nie blokowalismy wejscia do znizlki , miejsc bylo jeszcze dosyc wiec co zrobilismy zle ?
    Znizka byla ustalona dla oszczednosci a wiec oszczedzalismy kule , to jest to przestepstwo ?
     
    Ostatnie edytowanie: 22 grudnia 2013
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.