Znizka PL1

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Treu1, 20 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    I tak nikt nie doczyta do końca :) Osobiście też od zawsze nie podobała mi się zniżka i nie zależy mi na tym aby była, ale skoro inni tego chcą - szanuje to. Oczywiście możecie przebić te wyspy ale i tak dominujący w tej chwili alians/bractwo w ciągu tygodnia zdobędzie wszystkie mapy zniżkowe.. Powiecie że wam w vendecie na tym nie zależy - wielu innym osobom też nie, jeśli nie będzie map gdzie każdy może spokojnie popływać podejrzewam, że wiele kont stanie się waszą własnością, a wtedy zostanie praktycznie 1 alians który po krótkim czasie zacznie się sypać z racji że ludzie będą chcieli coś topić.. Podsumowując - nie zaszkodzi spróbować coś zmienić, zawsze jakaś odmiana w zabawie :)
     
  2. marek.p

    marek.p Forumowy żółtodziób

    APEL do wszystkich "myślących"
    No...tak,hipotetycznie 3 alianse przebijają zniżkę,na co Vendeta odpowiada zrobieniem dwóch zniżek.Ok,to w tym przypadku chyba zdajesz sobie sprawę,że nastąpi migracja graczy do Vendetty.I co wtedy?,zostaje jeden moloch i zero gry w topienie.Jeśli tak to widzisz,to powodzenia.Ta gra polega na walce,ale żeby powalczyć to temat zniżki po nowemu,jak najbardziej zasadny,a nie jak napisał jeden z przedmówców koniec dyskusji.Ale cóż,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia,a z naszej strony,to nie mamy ochoty pilnować zniżki z której nie mamy korzyści.Poza tym BP i tak wyprostuje wszystkich,co już widać przy Eventach(kule z pełną odpłatnością)bo w tym kierunku zmierzają.
    Pozdro:)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 grudnia 2013
  3. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    "Roman_Reigns"
    to że z v jesteś to wiemy kajaczku map 20:) a że treu1 coś tam sobie myśli jego sprawa hehe, zniżka jest po zakupy i tylko więc nie ma co kombinować bo teraz pisząc z pozycji silniejszego myślisz że wiesz dużo a niestety wiesz niewiele nas stać na zakupy bez wysp to mały koszt jest jeśli ci o to chodzi ale ta zniżka jest dla tych co się dorabiają więc nie ma nad czym kombinować ani dyskusje nad tym prowadzić bo ma to sens że jest te 10 wysp:cool:
     
  4. Jonatan_Cebulka

    Jonatan_Cebulka Forumowy żółtodziób


    W formie jaka jest znizka spełnia swoje cele gracze kozystają ze znizki żeby zrobic tańsze zakupy , zasady znizki są wypracowane w ramach konsensusu i dopóki nikt nich nie łamie nikt nie ma dodatkowych korzysci

    to chyba dobrze że przestrzega się zasad korzystania ze znizki niezaleznie od bractwa ? na screenie ponizej widac że to ty zzerpiesz ze zniżki dodatkowe korzyści bijąc boty i zbierając błyskotki cała noc i jeszcze narzekasz ? :D to ty i 3 inne osoby o których wspomniałeś korzystały ze zniżki i czerpały z tego tagu dodatkowe korzyści :D a ty piszesz że nic ze znizki nie masz :D do napisania tego trzeba rzeczywiscie mieć odwagę :D

    http://fotozrzut.pl/zdjecia/723f76a503.jpg




    Każda strona ma takie same korzyści , zaoszczędza na znizce 10% pereł jakie ma do wydania :D twój post to tylko żal i zazdrośc z tego że twój alians nie ma dostepu do map szturmowych to cię głównie boli , to że inni zarabiają perły jest dla ciebie problemem a nie funkcjonowanie żniżki, argumenty które przedstawiłeś że tylko jeden alians ma korzyśc ze znizki to po prostu są bzdury :D , są jeszcze gracze i bractwa bez aliansów korzystający ze zniżki im nie dasz żadnej wyspy ? :D
    :) od razu dodam że nie byłem nigdy żadnym kontem na mapach szturmowych :)

    ospbiście nie miałbym odwagi na napisanie czegoś takiego :D widać że chcesz dla swojego aliansu dodatkowych korzyści w formie darmowych wysp
     
  5. marek.p

    marek.p Forumowy żółtodziób

    Osobiście nie masz odwagi napisać,bo masz dostęp do wszystkiego i nie opowiadaj bajek o jednakowej korzyści.Jeśli chcesz polemizować,to nie pisz o zazdrości,bo coś więcej mogę na ten temat powiedzieć:)
    Pozdro:)
     
  6. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Jonatan_Cebulka
    Owszem bilem i korzystalem ale to tylko jedna noc a dokladniej 7 godz , mialem szczescie bo Kowal i DG nie byli online inaczej byl bym max 5 min , wielka korzysc na skale roku pobic boty 7 godz i zarobic 40k perel ?
    Regulamin jest z przed 2 lat a gra przeszla wiele zmian tak jak i alianse oraz dopiski do nick na morzu , wtedy tego nie bylo a alianse mialy rowne sily jeden sloneczko drugi behemota , dzis jest inaczej dlatego jeden ma wszystko i znizke praktycznie wylacznie dla siebie a nikt nie chce tego zmienic aby i strona przeciwna skoro juz respektuje i nie bije tych wysp miala z tego jakas korzysc dla siebie .

    3 alianse mozna powiedziec ze bronia wysp wroga aby ten mial wieksze korzysci i sobie wiecej zarabial :D

    Zmienili by regulamin ze np. po 10 kont z 3 aliansow moze byc nonstop w znizce i plywac na tagu oraz mapach znizki a juz by byl to jakis krok w strone wyrownania korzysci.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 grudnia 2013
  7. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Tomek, wyobrażasz sobie jakie bedą skutki wprowadzenia zezwolenia na bicie botów pod tagiem zniżki?? Chyba nie...

    A skoro piszesz o jakichkolwiek korzyściach dla siebie to przypominam że zasada jest bardzo prosta: Zniżka służy tylko do zakupów!!!

    Zalogowałem sie przed chwila na zniżke, a tam 12 osób pod tagiem cieszą sie z bicia botów na mapach zniżki nie muszę chyba dodawać, że byli to gracze z bractw: [ZŁY][XXL][P&R].
     
  8. Komancz_Passo®[USS]

    Komancz_Passo®[USS] Okazjonalny autor

    Treu1 spoko nie musisz korzystać z ZNIZKI juz cie nie przyjmiemy :) jak ci wiecznie coś nie pasuje moze server zmień i skoncz ten chory temat .
     
  9. -POLAK-(###)

    -POLAK-(###) Czeladnik forum

    treu weż lepiej ogarnij sie bo ty byś może chciał żeby pasy do naczelnika mieli wszyscy

    widziałem pare dni temu jak żniżka jest wykorzystywana około 10 graczy w żniżce siedziało i wyspą sobie pomagali do PB (ZŁY,XXL).
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 grudnia 2013
  10. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Gdy powstawala znizka tez bylo wiecej przeciw niz za a jedanak dyskusje pomogly :D

    i co zlego zrobili ? maja dopiski wiec nie ma pomylki z jakiego bractwa sa

    nie musisz , sam sie przyjme

    nie , tylko naczelnicy aliansow
     
    Ostatnie edytowanie: 23 grudnia 2013
  11. Komancz_Passo®[USS]

    Komancz_Passo®[USS] Okazjonalny autor

    Może i sam sie przyjmiesz ale zanim coś kupisz to wylecisz więc siedz już cicho coś ci się nie podoba do żegnam i tyle . MODa prosze o zamknięcie tego bo to nic nie wnosi a jest niepotrzebna dyskusja która i tak nic nie zmieni
     
  12. marek.p

    marek.p Forumowy żółtodziób

    Komancz,wydaje mi się ,że jesteś niegrzeczny,a raczej przekonany o tym.I nie strasz wyrzucaniem ze zniżki.Niejeden już tak straszył i na dobre mu nie wyszło.Ciesz się,że jesteś tam gdzie jesteś i wiesz dlaczego?Chyba nie muszę przypominać,co jak i dlaczego:)
    Pozdro:)

    A ja widziałem kilkadziesiąt dni temu,jak gracze z Vendety przebijali budę na bugu z armat i nie robiłem z tego problemu:)
    Pozdro:)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 grudnia 2013
  13. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Proszę grzeczniej, to raz.
    Dwa to temat jak temat każdy może się wypowiedzieć, nie widzę powodu żeby go zamykać. To, że ktoś przedstawia tu jakieś propozycje nie oznacza jeszcze, że poskutkuje to określonymi działaniami. A jeśli nawet to żadnemu z MODeratorów nic do tego.

    Dyskutujcie pamiętając o regulaminie.
     
  14. -POLAK-(###)

    -POLAK-(###) Czeladnik forum

    drogi CM po corobic nerwy sobie trzeba usunąc () sprawe



    _____________
    Ban by MOD_Mróz.

    2. 6
    Wulgaryzmy, obraza (nie tylko w języku polskim)

    Chodzi tu oczywiście o wulgaryzmy których nie muszą i nie chcą czytać inni użytkownicy forum. Wypowiedzi rasistowskie, seksistowskie, polityczne, rażące wulgaryzmy, wykropkowane wulgaryzmy itd.
    Punktacja:
    Wulgaryzmy - 51 pkt
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 grudnia 2013
  15. marek.p

    marek.p Forumowy żółtodziób

    Dziękuję Kiwi za reakcję:),a widzę ,że następny zniecierpliwiony prosi o przerwę:)
    Pozdro:)
     
  16. spaede.GIT

    spaede.GIT Stary wyjadacz

    tak każdy ma po troszku racji dg ale ile razy sami od was gracze bony zbierają biją npc też pod tagiem nic dodać nic ująć ;)
     
  17. Komancz_Passo®[USS]

    Komancz_Passo®[USS] Okazjonalny autor

    Marek ty dalej o tym samym że niby EZB dzięki tobie doszło dał by se juz spokój z tym bo nudne się to robi ja się tu już nie wypowiadam bo szkoda nerwów
     
  18. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Posiadając pasy do naczelnika zniżki, traktuje wszystkich na równym poziomie i nie ma wyjątków co do bractwa czy poszczególnych graczy, dlatego jestem przekonany że są w dobrych rękach.

    Spaede GIT, ja nie twierdze że Gracze z Vendetty nie pływają pod tagiem zniżki, ale wiem że są traktowani tak samo jak wszyscy. Tylko różnica jest taka, że my troszkę się bardziej stosujemy do zasad aniżeli wasze bractwa, oczywiście nie urażając waszej strony.

    Wydaje mi się iż przyczyną waszego zaniechania zasad zniżkowych jest fakt, że nie posiadacie wyspy, dlatego wykorzystujecie jak tylko możecie, a zwłaszcza gdy pływają po tych mapach NPC eventowe. Boty botami, ale nie fair jest z waszej strony gdy podczas walki wpływacie do wyspy, korzystając z dodatkowego przywileju.

    Przypominam że Zniżka jest ogólnoserwerowa i dostępna w każdej chwili dla każdego z was. Korzystacie? - nauczcie się tego szanować i postępować zgodnie z zasadami - to nie będzie sporów.
     
  19. -HAGEN-

    -HAGEN- Czeladnik forum

    POLAK co jak chce ale dobry jestes i nie omieszkam dodac screeny z czatu jak pisales ze moge sobie plywac i topic na slonecznej bylebym ci dal bic boty :) zadne szanujace sie bractwo i alians nie trzyma takich szpiclow jak ty
     
  20. -HAGEN-

    -HAGEN- Czeladnik forum


    sluchaj nie zycze sobie tego abys moja osoba wtracal, klepiesz boty? klep do tego sie nadajesz, konto zrobiles na bugu, bitwe wygrales na jackpotach, nic nie osiagnales w tej grze jako 20 i nic jako 5, tylko bugi

    nie podlegaja dyskusji :D dy dy :D jestes zabawny czlowieku, to jest gra i mi osobiscie ta znizka jest niepotrzebna mam 5 kont ze wszystkimi pokladami i pierdolami:D myslisz ze zalezy mi na znizce albo na wyspie? lub tych szturmowych :D buahah odpowiedz sobie, to ty nie masz pokladu hebanowego, mimo premki przypuszczam na kilka lat do przodu :D dlaczego? oboje wiemy, robcie osobno znizke ja mam to gleboko gdzies
     
    Ostatnie edytowanie: 24 grudnia 2013
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.